IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Това е една от най-ликвидните акции на БФБ или поне беше такава и като гледам какъв зор изпитва тук излизащия...., а за неликвидна позиция просто не ми се мисли.

    Коментар


    • Тука се мъчат да чупят рекорди за евтина акция от края на 2012 и както е тръгнало ще успеят

      Коментар


      • Купих си едни цигари на обяд и какво да видя ...?
        Бил съм Хим по оборот
        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

        Коментар


        • Първоначално изпратено от corruptedmarket101 Разгледай мнение
          С хора които не могат да разберат елементарни макро истини нямам какво да си кажа. Ти така и не посочи какво конкретно е свършил
          Орешарски.
          не съм адвокат на никого. гледам в собствения си джоб само.
          прочети последния брой на списание iconomist.bg

          Коментар


          • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
            не се пени, а прочети малко повече. Доверието в българските фирми, моето дете, лесно бе измерено през годините чрез нарастването на пазарната им капитализация през периода до 2007 и после 2013-2014, и след това чрез спада им през управлението на борисов 1 и бойко 2.
            С хора които не могат да разберат елементарни макро истини нямам какво да си кажа. Ти така и не посочи какво конкретно е свършил
            Орешарски.

            Коментар


            • Давай флагмане, мачкай. )
              една от най-подценените бфб-хартии.
              генерала знае защо
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от corruptedmarket101 Разгледай мнение
                Ти самия еидимо нямаш нинаква идея дали Орешарски е направил НЕЩО КОНКРЕТНО, с което да засили доверието в българските фирми! Със същия успех можеше да свържеш цвета на панталона ти с успеха ти на борсата.

                Отделно гпвориш дали губиш или печелиш, което да го обвързваш с трвти лица е само изеинение пред жена ти.
                не се пени, а прочети малко повече. Доверието в българските фирми, моето дете, лесно бе измерено през годините чрез нарастването на пазарната им капитализация през периода до 2007 и после 2013-2014, и след това чрез спада им през управлението на борисов 1 и бойко 2.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                  не разбра какво ти казах явно. Просто отбелязвам, че орешарски е бил на власт два пъти - и двата пъти борсата върви нагоре. Когато падна от власт - и борсата падна. Не знам има ли връзка, няма ли, просто отбелязвам. Факт е, че има и други обяснения за случилото се. Аз лично мога да твърдя, че най-много пари съм направил през двата периода на орешаркски. През двата периода на борисов - губя.

                  Ти самия еидимо нямаш нинаква идея дали Орешарски е направил НЕЩО КОНКРЕТНО, с което да засили доверието в българските фирми! Със същия успех можеше да свържеш цвета на панталона ти с успеха ти на борсата.

                  Отделно гпвориш дали губиш или печелиш, което да го обвързваш с трвти лица е само изеинение пред жена ти.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Съжалявам, че прогнозата беше калпава...( хич да не мисля да се оправдавам с оборота..)..
                    Но както и предположих за тази година, два пъти стигат.....
                    Демек,утре сме надолу

                    Коментар


                    • Съжалявам, че прогнозата беше калпава...( хич да не мисля да се оправдавам с оборота..)..
                      Но както и предположих за тази година, два пъти стигат.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                        Това е един от факторите, беше, че Пенсионните бяха активни и правеха портфейли от акции - записвания от увеличения, директно от пазара купуваха и бяха като цяло фактор.
                        Последните 5 г. и специално 2015 г. (та и е момента) Пенсионните ги няма никакви на БФБ.
                        не разбра какво ти казах явно. Просто отбелязвам, че орешарски е бил на власт два пъти - и двата пъти борсата върви нагоре. Когато падна от власт - и борсата падна. Не знам има ли връзка, няма ли, просто отбелязвам. Факт е, че има и други обяснения за случилото се. Аз лично мога да твърдя, че най-много пари съм направил през двата периода на орешаркски. През двата периода на борисов - губя.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                          да се включа и аз по тази тема - нека не забравяме, че орешарски беше на власт и 2013-2014. какво се случи тогава с борсата? После края на 2014 дойде влади-умното и какво стана с борсата?
                          Това е един от факторите, беше, че Пенсионните бяха активни и правеха портфейли от акции - записвания от увеличения, директно от пазара купуваха и бяха като цяло фактор.
                          Последните 5 г. и специално 2015 г. (та и е момента) Пенсионните ги няма никакви на БФБ.
                          Bulls on BSE

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от corruptedmarket101 Разгледай мнение
                            Монти, да кажеш че заради Орешарски се качват акциите е откровено шарлатанство. От 2004 до 2008 дори магаре да беше министър на финансите, пак пазара щеше да се качва по абсолютно независещи от него причини!

                            Горанов е трагедия, но Орешарски не е добра фея орисница!
                            да се включа и аз по тази тема - нека не забравяме, че орешарски беше на власт и 2013-2014. какво се случи тогава с борсата? После края на 2014 дойде влади-умното и какво стана с борсата?

                            Коментар


                            • Монти, да кажеш че заради Орешарски се качват акциите е откровено шарлатанство. От 2004 до 2008 дори магаре да беше министър на финансите, пак пазара щеше да се качва по абсолютно независещи от него причини!

                              Горанов е трагедия, но Орешарски не е добра фея орисница!

                              Коментар


                              • Историята познава много добри професионалисти провалилисе като политици. Провала трие всички минали постижения и остава за поколенията.

                                Коментар

                                Working...
                                X