IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Не са добре нещата тук
    Никак не са добре Кире.Не случайно няколко пъти споменах ме тая артия не ма кефи много.Трябва всеки път да се доверявам на инстинкта си.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
      Сънувах, че съм на дъното на морето и ловя риби, това какъв знак е?
      Това означава че така наречения Флагман отива към дъното.Та той бил подводница не Флагман.Така както се потапя като нощо ще отиде на левче.Леле мале и това е една от водещите компании на БФБ.Това е трагично.Жалко за стотиците измамени вложители.

      Коментар


      • На графиката днес се очертава fake breakout, което може и да е знак за стабилизация към 1.45

        Коментар


        • Не са добре нещата тук

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
            Тоя изкара тежката артилерия,да слагаме каските.
            10К са тежка артилерия ? Той може да я закара и на 60ст ако пусне всичко. Успех момци и здрави нерви.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              За твое съжаление засега се движим към номиналчето....дето го пожелаваше по други позиции..
              Тоя изкара тежката артилерия,да слагаме каските.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
                Сънувах, че съм на дъното на морето и ловя риби, това какъв знак е?
                Че ще има още много за ловене Осигурявай кеш и папакай - не си единствения

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                  Химимпорт чества 10 г. от легендарното си ИПО през 2006 г. Не знам, но това може да се изиграе някакси си мисля. Едно 3 лв. не е зле
                  За твое съжаление засега се движим към номиналчето....дето го пожелаваше по други позиции..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
                    Сънувах, че съм на дъното на морето и ловя риби, това какъв знак е?
                    Че си захапал грешната кукичка

                    Коментар


                    • Сънувах, че съм на дъното на морето и ловя риби, това какъв знак е?
                      Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ivandavidov
                        Чух обезпокоителни слухове, че Химимпорт има сериозни проблеми с ЦКБ и Армеец. Някой да знае какво става с Армеец?
                        И аз чух за проблеми.....

                        Имали много свободен кеш и се чудели къде да го вложат........

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                          Виждали сме я, но тогава пакета на Артио/май така се казваха / трябваше да се вземе евтино
                          А сега на кого е пакета?
                          На Джим Роджърс трябва да е.

                          Коментар


                          • днес си натоварих малко привилегии...трябваше повечко-но си мислих че ще видим цени под 1.45....ама нищо-малко свободен кешец никога не е излишен
                            "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Много си новичък, и на половината на това сме я виждали...
                              тогава ли продаде ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Много си новичък, и на половината на това сме я виждали...
                                Ами като говориш за работи преди много лета,и като по-СТАР сигурно си я виждал и на доста по различна цена от тази?
                                Last edited by dolce; 14.01.2016, 22:02.

                                Коментар

                                Working...
                                X