IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Прозрение

    Гледам че някакви ... неразбиращи..... купуват здраво кюфтенца, или по-скоро татарски

    Коментар


    • Първоначално изпратено от DutyFree Разгледай мнение
      И все пак НЕ ОБИДИХ МАЖО, ТОЙ СИ ИМА МИЛИОНИТЕ И СИ ГИ ХАРЧИ, НО МНОГО МИ Е ИНТЕРЕСНО ВРЪЗКАТА МЕЖДУ ТОЗИ ХОЛДИНГ И РУСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ И ПОД ЧИИ КОНТРОЛ И КОЙ ГЕНЕРАЛ-И ОТГОВАРЯТ ЗА ТОВА!!!


      Соколов ,стига си ръсил простотии !
      Last edited by X_Y; 20.01.2016, 12:40.

      Коментар


      • И все пак НЕ ОБИДИХ МАЖО, ТОЙ СИ ИМА МИЛИОНИТЕ И СИ ГИ ХАРЧИ, НО МНОГО МИ Е ИНТЕРЕСНО ВРЪЗКАТА МЕЖДУ ТОЗИ ХОЛДИНГ И РУСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ И ПОД ЧИИ КОНТРОЛ И КОЙ ГЕНЕРАЛ-И ОТГОВАРЯТ ЗА ТОВА!!!
        Last edited by X_Y; 20.01.2016, 12:39.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
          До тогава мислиш, че няма да има други цени ли..?
          Продажбите в понеделник бяха под въздействие на бъдещето на компанията , резултати и стрес тестове на дъщерята.... ....
          В момента акции имат мажо и последните мохикани....
          Така че може и да няма масови разпродажби но няма и да има масови покупки.....
          Проблема с хим прив ще бъде казуса който трябва да се разреши без да има големи спадове..... а дали ще могат не знам....очаквам някой и друг проект но за него трябва време.....а дали имат вече доверия в тях от маркета....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Навиваш ли се....че си влязъл където трябва..... или се мъчиш да спреш спада с вербални интервенции.....
            След 14 дни на ОСА ще видиш доста интересна цена в тази позиция и в хим прив.....
            Не е препоръка....
            До тогава мислиш, че няма да има други цени ли..?
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bay_h Разгледай мнение
              Хайде, рибоци - какво запецнахте В понеделник веднъж показахте на какво сте способни, панирайте се пак де
              Навиваш ли се....че си влязъл където трябва..... или се мъчиш да спреш спада с вербални интервенции.....
              След 14 дни на ОСА ще видиш доста интересна цена в тази позиция и в хим прив.....
              Не е препоръка....

              Коментар


              • Хайде, рибоци - какво запецнахте В понеделник веднъж показахте на какво сте способни, панирайте се пак де

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Еееее 65 ст много ниско бре.Нека е 1лв долната граница че що инфаркти ще последват не е истина .
                  Що бе каква е разликата?При 1 лев няма ли да има инфаркти?
                  Last edited by Grosss; 19.01.2016, 12:47.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                    време е за анкетата --> 65ст или 2.50лв???

                    муахахаха
                    Еееее 65 ст много ниско бре.Нека е 1лв долната граница че що инфаркти ще последват не е истина .

                    Коментар


                    • време е за анкетата --> 65ст или 2.50лв???

                      муахахаха

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                        Стигнаха ли за бира с картофи !?
                        до преди няколко години мисирката и на сладоледче се радваше ............... не вярвам сега да е нещо по-различно

                        ------------------------------------------


                        какво се е случило днес .................. доста ордери сте ми "ударили" но някои са останали

                        няма нищо ............. и утре е ден, нали

                        Коментар


                        • Не се хабете.
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            Темата е много благодатна да се изкарат бързи пари на гърба на няколко зомбирани купувачи на акцията.....
                            Бързо купувам и бързо продавам......не се изпуска такова нещо при тази суша в повечето позиции.....
                            Аз се пробвам на 8-10 процента ама днес вие учудихте с тези 12 %... и имам 4% нереализирани....
                            Не напразно съм кибичил да ви следя настроенията.....
                            Но утре продължаваме ....бавно и славно....
                            Не е препоръка....
                            Стигнаха ли за бира с картофи !?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tutun4o Разгледай мнение
                              DD нещо излишно ти се дразни (не заслужаваш), но и аз се чудя като толкова не ти харесва акцията защо непрекъснато дремеш в този форум.... или те кефи да плюеш или ти плащат за това?

                              Темата е много благодатна да се изкарат бързи пари на гърба на няколко зомбирани купувачи на акцията.....
                              Бързо купувам и бързо продавам......не се изпуска такова нещо при тази суша в повечето позиции.....
                              Аз се пробвам на 8-10 процента ама днес вие учудихте с тези 12 %... и имам 4% нереализирани....
                              Не напразно съм кибичил да ви следя настроенията.....
                              Но утре продължаваме ....бавно и славно....
                              Не е препоръка....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение
                                На хонорар е при дебелия
                                Съмнява ме... там няма конфликт... по-скоро е към онези "ментори на правилното и грешното"!
                                Last edited by tutun4o; 18.01.2016, 18:13.

                                Коментар

                                Working...
                                X