IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Свърши ли продавача

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Не ви дразня ,но не виждам да са минали хим прив пакета .....а това означава пак чакане а чакането е спад ... и на обикновените...
      Не е препоръка...
      Тях отдавна ги продадоха.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение
        Според мен, на този етап дъното е около 1.10 защото има интереси да не слиза надолу. Но ако има събития, например разпадане на ЕС или излизане на някои страни от съюза и т.н. няма да се учудя и на нивата от преди 3-4 години. Разбира се, това са само мои разсъждения и не са препоръка за търговия.
        Не ви дразня ,но не виждам да са минали хим прив пакета .....а това означава пак чакане а чакането е спад ... и на обикновените...
        Не е препоръка...

        Коментар


        • Според мен, на този етап дъното е около 1.10 защото има интереси да не слиза надолу. Но ако има събития, например разпадане на ЕС или излизане на някои страни от съюза и т.н. няма да се учудя и на нивата от преди 3-4 години. Разбира се, това са само мои разсъждения и не са препоръка за търговия.

          Коментар


          • че какво и е на цената 650Т и се 1,1

            без препоръки естествено

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vigilant Разгледай мнение
              Кое те карада мислиш , че не купуваме?
              Цената ...

              Коментар


              • [QUOTE=Монти;1059974263]
                защо не купувате....

                Кое те карада мислиш , че не купуваме?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение
                  Чисто е вече

                  защо не купувате....
                  Днес се разхождат ТИМ посредници ,че чак става навалица.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение
                    Видите ли пакет да минава, да знаете това е дъното, предния беше на 1.111 ако не се лъжа 2013 г., после скочи и над 2.20.
                    Чисто е вече

                    Коментар


                    • Ще чакам още. Когато търговията се нормализира, тогава ще оценявам акцията. Сега не сме в такова състояние.
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Елана сипна последно

                        Коментар


                        • Изглежда все още има бройки от някой да изкрънкват (кифтетата минават още). Понатиснат му цената, уплашат го, само да не вземе да слезе до ЦКБ-то, че падне ли до левче да не гоним историческите дъна.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
                            Що не напишеш и бройката за да разберем какъв си великан, а що не ни напишеш и нещо за Петрол или нема нужда, а просто да се надяваме на волатилност и като неговата. Това ви е проблема на червените партийни фенове, никога не се признават нещата такива каквито са. Некакъв смешник нахлузи на Гагарин още 17 М дълг, което предприятието не може да поеме и обслужва, затвори една от фабриките на БТ и акциите на двете си е@@@а майката, но ние го наричаме мечтана волатилност. Още Евала, направо отивай при Местан. Ще те оцени.
                            Дори на Местан не му харесват свински работи и си би камшика ...
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
                              Що не напишеш и бройката за да разберем какъв си великан, а що не ни напишеш и нещо за Петрол или нема нужда, а просто да се надяваме на волатилност и като неговата. Това ви е проблема на червените партийни фенове, никога не се признават нещата такива каквито са. Некакъв смешник нахлузи на Гагарин още 17 М дълг, което предприятието не може да поеме и обслужва, затвори една от фабриките на БТ и акциите на двете си е@@@а майката, но ние го наричаме мечтана волатилност. Още Евала, направо отивай при Местан. Ще те оцени.

                              Аз съм заявил че портфеила ми е не повече от 10К на БФБ ....и тройно по голям на ДАХ....става въпрос за 40,50 акции на албена...
                              сега ще спиш спокойно нали ,успокой ли се като ми разказа играта във форума....
                              Смърт на комунистите и световния пролетариат и всички турци на дърветата....
                              не си добре но ще се оправиш....

                              Коментар


                              • Тези които купи преди 1-2 седмици на 50 ли??? Е защо бързаш да ги продаваш, нали ни обеща, че скоро ще са по 90 лв.+ дивидент?!
                                Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Не можах да купя в Булгартабак но има време....
                                Това е голям неуспех за мен на 33 лв че не можах да влеза качествено .....имам малко....който ми ги купиха онези от вчера ....на 38-40

                                Коментар

                                Working...
                                X