IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
    На запад си правя по 5-7% през ден два.

    За три месеца доходноста ми е 200%.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
      5-7% на ден на запад това ако му викаш сигурно
      На запад си правя по 5-7% през ден два.

      За три месеца доходноста ми е 200%.
      The strongest stand last.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
        Ако ще и 50% да направи наведнъж, аз ще пропусна. Толкова тегаво и такава загуба на време беше последната година, че няма сила, която да ме върне. На запад си правя по 5-7% през ден два. Защо да развалям сигурното?
        5-7% на ден на запад това ако му викаш сигурно

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
          Ако ще и 50% да направи наведнъж, аз ще пропусна. Толкова тегаво и такава загуба на време беше последната година, че няма сила, която да ме върне. На запад си правя по 5-7% през ден два. Защо да развалям сигурното?
          + 999999999999999999

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
            ще хукне, ама с тия два строшени крака май само в реанимацията ще е, докато не вземат решение за ампутация или кремиране дотогава тук е като в концлагер....
            Ако ще и 50% да направи наведнъж, аз ще пропусна. Толкова тегаво и такава загуба на време беше последната година, че няма сила, която да ме върне. На запад си правя по 5-7% през ден два. Защо да развалям сигурното?
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
              Ще видиш ти, като хукне изведнъж, ще искаш да купиш, ама...
              ще хукне, ама с тия два строшени крака май само в реанимацията ще е, докато не вземат решение за ампутация или кремиране дотогава тук е като в концлагер....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                Като гледам какво е рехаво предлагането....
                Ама ти и сесията ли гледаш, аз не съм отварял от седмици, я да видя..
                Да рехаво е предлагането, но пък търсенето е нулево..
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                  Ще видиш ти, като хукне изведнъж, ще искаш да купиш, ама...
                  Като гледам какво е рехаво предлагането....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                    тази тема вече в графата на избушеняците ли е!???

                    не, че някой знае актуална, ясна и достоверна информация.... но все пак да питам в името на идеологията за Потъник!?
                    Ще видиш ти, като хукне изведнъж, ще искаш да купиш, ама...
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • тази тема вече в графата на избушеняците ли е!???

                      не, че някой знае актуална, ясна и достоверна информация.... но все пак да питам в името на идеологията за Потъник!?

                      Коментар


                      • тия май здраво са го закъсали...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mammita Разгледай мнение
                          Да така беше. Аз също очаквам да чуя мнението на Инвестор за отчета. Най-малкото не мога да преглеждам всички отчети на компании, в които имам акции. Хим, принципно знам, че винаги правят добре напудрен отчет и няма съществени изненади в него, но все пак, знаели човек
                          Предполагам за индивидуалния отчет говориш. Не видях да има много, което да се коментира. Взели са 58 млн. заем от Уникредит през 2015. Коментара го прави цената на акцията.

                          Коментар


                          • Колеги, кога очаквате задължителното конвериране на привилегиите. След като е 7 години след издаването им, това ще трябва да е към юли. Други мнения по въпроса?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                              едно време(не толкова отдавна) като излезнеше отчет на флагмани, влекачи, фадроми и т.н., веднага финансовите/инвеститорските медии го разнищваха

                              Инвесторе, какво става!??? похвалете или обругайте отчета на работодателя си де!!!
                              Да така беше. Аз също очаквам да чуя мнението на Инвестор за отчета. Най-малкото не мога да преглеждам всички отчети на компании, в които имам акции. Хим, принципно знам, че винаги правят добре напудрен отчет и няма съществени изненади в него, но все пак, знаели човек

                              Коментар


                              • едно време(не толкова отдавна) като излезнеше отчет на флагмани, влекачи, фадроми и т.н., веднага финансовите/инвеститорските медии го разнищваха

                                Инвесторе, какво става!??? похвалете или обругайте отчета на работодателя си де!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X