IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
    2012, не че има значение, но въобще не те харесвам ! Намирам те за злобен човек със загуби, търсещ си проблема ! За какво ги пиша тези неща - пиша ги за това, че на въпроса ти, г-н керезов /не случайно е с малка буква/ отговори в същия този форум преди 2-3-4 г. Ще се опитам да го цитирам: "Първо ни обвинявахте, че имаме прекалено голяма власт, т.е. твърде много акции тук, а сега ни обвинявате, че не купуваме". Този чат бе някъде към 1-2-3 ч. сутринта и при цена на Хима доста под настоящата
    не знам как по-ясно да го напиша за тъпунгери като теб

    нали точно това искам да втълпя да младежите които смятат, че някога ще има обратно изкупуване на акции или ще им дадат 0,001 лв. дивидент на обикновена акция

    напротив ................... нещата ще продължат да се развиват по утъпканите пътечки:

    1. Обратно изкупуване на акции няма да има, но за сметка на това може да има увеличение на капитала чрез емитиране на нови акции
    2. Дивидент за обикновените акции не се предвижда да се дава, но за сметка на това може да се издадат нови облигации за отбрани инвеститори
    3. Текущата цена е без значение за мажоритаря

    това е веруюто и постулатите около които се придържа групата

    и не от преди 2-3-4 г. , а още преди 8-9 години г-н Керезов очерта тези жалони, но явно има нови любители на силните усещания които не са запознати със идеите на тим-групата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение

      - нали химимпорт се занимава с финанси? нали търсят подценени активи които да придобият и после да продадат с печалба? щом балансовата стойност на акция е 5-6 лв., защо сега не я купят на 1,10-1,20 и после да я продадат с 100-200-500% печалба?
      2012, не че има значение, но въобще не те харесвам ! Намирам те за злобен човек със загуби, търсещ си проблема ! За какво ги пиша тези неща - пиша ги за това, че на въпроса ти, г-н керезов /не случайно е с малка буква/ отговори в същия този форум преди 2-3-4 г. Ще се опитам да го цитирам: "Първо ни обвинявахте, че имаме прекалено голяма власт, т.е. твърде много акции тук, а сега ни обвинявате, че не купуваме". Този чат бе някъде към 1-2-3 ч. сутринта и при цена на Хима доста под настоящата

      П.П. Ушили сме се яко, но сме тъпи и упорити
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
        Кви са тия катарзиси, сменил си мнението си на 180градуса сега остава и индианеца да обърне палачинката☺
        Обаче поста ти се добложава до моментната истина тук, колкото и да не ми харесва, защото си имам тук и в банкатс
        няма никакъв катарзис ....................... пиша обективно за нещата макар и да имам акции (от нова година не съм продавал)

        гледам, че младежите се надяват на дивидент и се надъхват за обратно изкупуване ................... някой трябва да ги удари по главата за да разберат, че тези неща няма да се случат...

        самите мажовци като че ли не вярват в тази акция и на тези отчети които подписват:

        - нали химимпорт се занимава с финанси? нали търсят подценени активи които да придобият и после да продадат с печалба? щом балансовата стойност на акция е 5-6 лв., защо сега не я купят на 1,10-1,20 и после да я продадат с 100-200-500% печалба?

        - от колко време никой от ръководството на дружеството не е обявявал покупки на акции?

        въпросите стават много, а ми се струва, че ще стават и все по-тежки за управляващите тук ...................... отговори едва ли ще получим

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
          абсолютно си прав ..................... смея се макар, че е много тъжна историята...



          нищо чудно и това да стане тук ................ кой ги знае какво са намислили да направят

          при хим-а взеха парите на три вноски --- на 4, на 11 и на 2.22 лв.
          при зрънчо дадоха хартията на 4-5 лв.
          при банката правиха увеличение на 7 лв., после на 1,50 ............. сега може покрай стрес-тестовете отново да искат пари от пазара и затова да държат цена около 1 лев

          някой смятал ли е ТИМ колко пари са прибрали от балъците на борсата?
          Кви са тия катарзиси, сменил си мнението си на 180градуса сега остава и индианеца да обърне палачинката☺
          Обаче поста ти се добложава до моментната истина тук, колкото и да не ми харесва, защото си имам тук и в банкатс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
            същата работа е и при европейският холд и сие.

            такава лъжа и измама си може само на балканска почва.
            направиха голямото ужилване с помоща на пишман инвестиционните посредници и нЕкФи портфолио псевдо меринджеи и сега пускат трохи на раята за чоплене и развиване теории за ракети-комети- и прочие бараки.
            няма оправия тази държава.

            те затова и ип-и се чудят с какви булшитове-уебинари и не знам какви си други скалъпени дискусии с плюнчене на пръста да привлекат нови Овци в очакване да им приберат спестените пари и да пуснат кепенци.

            хайде приятна вечер. утре нов ден .... НО не и на бфб.
            абсолютно си прав ..................... смея се макар, че е много тъжна историята...

            Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
            аз само се чудя, как още ги търпят и се надяват с тоя липсващ пиар да развиват нещо, ами не са ги фалирали досега и да се разкарат. същото и по другите т.н. публично затворени позиции.
            нищо чудно и това да стане тук ................ кой ги знае какво са намислили да направят

            при хим-а взеха парите на три вноски --- на 4, на 11 и на 2.22 лв.
            при зрънчо дадоха хартията на 4-5 лв.
            при банката правиха увеличение на 7 лв., после на 1,50 ............. сега може покрай стрес-тестовете отново да искат пари от пазара и затова да държат цена около 1 лев

            някой смятал ли е ТИМ колко пари са прибрали от балъците на борсата?
            Last edited by 2012; 12.05.2016, 22:28.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
              немаш си на представа колко хора са по 3 но нямат доблестта да си признаят
              не е необходимо никой нищо да признава пред когото и да било

              кой на колко е купил/продал си е лично негова работа

              Коментар


              • ц,
                нула брат, кръгла нула по 2 .....

                немаш си на представа колко хора са по 3 но нямат доблестта да си признаят

                Коментар


                • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                  ВЕЙДЪРЕ, и ти птицо черна, проклета ли запя таз песен, песен за черно и лошо.....
                  какво лошо пея, кислородче ли си? телефонисче ли си с това О2?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                    То какви са тия дъна какво е това нещо, вече повече от година все сме на дъно и няма отлепяне, не говоря само за тук !
                    преди година цената стигна почти 2 лева при обикновените ................... добре, че продадох на 1,9??

                    лошото е, че после основните ми покупки бяха на около 1,40 и известна част взех на 1,50 и дори имам покупки на 1,60

                    ============================

                    то и затова казвам, че тим-акциите са влакче на ужасите .................. без видима причина цената пада наполовина и всичко е оставено на самотек...

                    Коментар


                    • ВЕЙДЪРЕ, и ти птицо черна, проклета ли запя таз песен, песен за черно и лошо.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение
                        Никой мажоритар не се чувства гот когато акциите му се понижават или са по-евтини от цената, на която той оценява компанията си.


                        май не си сигурен в това което си написал

                        ======================

                        ако г-н Александър Керезов чете темата е хубаво да се включи и да напомни на мечтателите, че мажоритарите на ХИМ и дъщерните им дружества не се интересуват от текущата цена на акциите...

                        Коментар


                        • __________________
                          е, мноо си прост, коле...
                          вари я, печи я, СЛИВАТА СИ ОСТАВА КЮСТЕНДИЛСКА СЕЛСКА СЛИВА

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
                            ако след конвертирането, започне част от печалбата, всяка година да се разпределя като дивидент.
                            забрави

                            тука никога няма да дадат дивидент на обикновените акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                              Прав си, вече нищо не е такова каквото беше !
                              аз само се чудя, как още ги търпят и се надяват с тоя липсващ пиар да развиват нещо, ами на са ги фалирали досега и да се разкарат. същото и по другите т.н. публично затворени позиции.

                              същата работа е и при европейският холд и сие.

                              такава лъжа и измама си може само на балканска почва.
                              направиха голямото ужилване с помоща на пишман инвестиционните посредници и нЕкФи портфолио псевдо меринджеи и сега пускат трохи на раята за чоплене и развиване теории за ракети-комети- и прочие бараки.
                              няма оправия тази държава.

                              те затова и ип-и се чудят с какви булшитове-уебинари и не знам какви си други скалъпени дискусии с плюнчене на пръста да привлекат нови Овци в очакване да им приберат спестените пари и да пуснат кепенци.

                              хайде приятна вечер. утре нов ден .... НО не и на бфб.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                                беше... no further comments
                                Прав си, вече нищо не е такова каквото беше !

                                Коментар

                                Working...
                                X