IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
    Аз залагам, че ще видим цена под 50 стотинки до края на годината.
    Приемам залога - какъв да бъде ?
    Предлагам, който не познае да купи на другия 1000 бр. акции (на цена 4.01.2017)
    Нямам акции тук,
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
      Аз залагам, че ще видим цена под 50 стотинки до края на годината.
      Това техническия анализ ли ти го показва или смяташ, че ще има разпродажби след конверирането на привилегиите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        на 90 стинки може да купя
        Воже, ти нали разправя 1,06 сега пак смени таргета, не ти върви на хартия нещо!? ))
        Падащ нож модел Потъник.Търпението е злато.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
          Триумвиратът е дуомвират от много време. Обществена тайна.
          Давидов, моля предложи оферта и за сирма
          40, 50 или 60 стинки, колко биха ти се откъснали от сърцето!?! Хайде де, знаем че там си в свои води !!!
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            Едно време Булинс бяха най доброто застрахотелно дружество при автокаско...
            някъде им изчезнаха парите и сега се пазарят да не плащат и автокаско защото собственикът е писал че е на място а те смятат че е в движение и обратното за щетата... смешници така и тук.....сигурно...
            Не е препоръка...
            всичките Български инсове са ............... търсил съм обезщетение от инсове, все бавене на пари и рязане на обезщетение но и цялата ни система е виновна. Ниски са цените за гражданска, много хора карат без застраховки, шофира се много рисково, лоши пътища.......... та и инсовете с техните врътки

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
              Брей направо разби с тази прогноза! От известно време пак се оглеждам тук но чак такива цени не съм дори обмислял Може ли да дадеш някаква логика на подобна оценка? заради падежа на привилегированите? одит/тесове ?
              може и на лични!

              Едно време Булинс бяха най доброто застрахотелно дружество при автокаско...
              някъде им изчезнаха парите и сега се пазарят да не плащат и автокаско защото собственикът е писал че е на място а те смятат че е в движение и обратното за щетата... смешници така и тук.....сигурно...
              Не е препоръка...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                Аз залагам, че ще видим цена под 50 стотинки до края на годината.
                Брей направо разби с тази прогноза! От известно време пак се оглеждам тук но чак такива цени не съм дори обмислял Може ли да дадеш някаква логика на подобна оценка? заради падежа на привилегированите? одит/тесове ?
                може и на лични!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  това е само , ако куца нещо в триумвирата ...
                  верно ли
                  Триумвиратът е дуомвират от много време. Обществена тайна.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                    Аз залагам, че ще видим цена под 50 стотинки до края на годината.
                    Ванката е разбирател и не мога да не го подкрепя
                    Давидов, все пак тук не си такъв спец, по-далече си като професия отколкото при сирмата. Ползвам повода да те питам дали и там може да видим 50 стинки)))
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                      Аз залагам, че ще видим цена под 50 стотинки до края на годината.
                      идеално значи ще си купя повече бройки ако изобщо реша да ги вкарвам на БФБ де, че то остана ли някой да търгува тук на това подобие на борса

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                        Аз залагам, че ще видим цена под 50 стотинки до края на годината.
                        това е само , ако куца нещо в триумвирата ...
                        верно ли

                        Коментар


                        • Аз залагам, че ще видим цена под 50 стотинки до края на годината.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                            Тоя Потъник като нищо ще отиде под левче.Като му гледам клатушкането ми мирише на подготовка за гмуркане.
                            Нека да се гмурне че съм решил да си купя 10000бр ако падне към 70ст

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              Тоя Потъник като нищо ще отиде под левче.Като му гледам клатушкането ми мирише на подготовка за гмуркане.
                              на 90 стинки може да купя
                              Воже, ти нали разправя 1,06 сега пак смени таргета, не ти върви на хартия нещо!? ))
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Тоя Потъник като нищо ще отиде под левче.Като му гледам клатушкането ми мирише на подготовка за гмуркане.

                                Коментар

                                Working...
                                X