IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Заведение ГИГАНТ,най-голямото,най-, най, най... бла-бла-бла....ще инвестира 1 млн евра....
    Чиии, това няма и един Маибах, бре момко....

    пп Групата много са закъсали.....С "пръдня", реклама си правят....
    Това май некъв бъзик с проекта Алея Първа, който буксува вече десетилетие.

    Коментар


    • Заведение ГИГАНТ,най-голямото,най-, най, най... бла-бла-бла....ще инвестира 1 млн евра....
      Чиии, това няма и един Маибах, бре момко....

      пп Групата много са закъсали.....С "пръдня", реклама си правят....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от big5.bg
        Варненският икономически холдинг ТИМ строи заведение-гигант на Алея Първа в морската столица, разузна BIG5.BG. Наши читатели споделиха, че комплексът от различни заведения – бар, нощен клуб, ресторант, ще се казва „Ърни Хемингуей“ и ще е наистина грандиозен – само лицето му с изглед към морето ще е около 100 кв. метра като част от мега проекта на ТИМ „Алея Първа“.

        Според официалната информация „Алея Първа“ е проект, който има за цел да облагороди и превърне в атрактивна зона територията, граничеща с Морската градина и плажната ивица, което ще подобри туристическия облик на града.

        В проекта е предвидено изграждането на международен конгресен център, институт по хидрология, център за обучения, квалификация и преквалификация, рибарско селище, център за възстановяване и рехабилитация, пречиствателна станция, информационен център. На "Алея Първа" своето място ще намерят и аквапарк, паркинг зони, бутикови хотели, база за водни спортове, вело алеи, пешеходни зони, зони за отдих и други атракциони.

        Източниците на BIG5.BG разкриха още, че в заведението-рекордьор ще се инвестират общо около 1 милион евро. „Ърни Хемингуей“ се очаква да отвори врати до няколко седмици. Идеята за неговото построяване на възловото за Варна място е на един от основателите на ТИМ – Марин Митев, обясниха нашите източници.

        Варненският икономически холдинг около групата „Химимпорт АД“, е основан в средата на 90-те години на миналия век. Конгломератът е управляван от Тихомир Митев, Иво Каменов и Марин Митев.

        Холдингът е собственик на над 68 дружества с различни сфери на дейност, сред които: курортен комплекс "Свети Константни и Елена", "България ер", Централна кооперативна банка, ЗАД „Армеец“, „Зърнени храни България“, Фарин АД, Блумбърг ТВ България, България он Ер, Инвестор, вестник Черно море, радио Алфа, хотел „Плиска“, хотел "Астера" - Златни пясъци и др..

        Холдингът заедно с дъщерните дружества е един от най-големите работодатели в България, като само Химимпорт АД разполага с 6 600 работни места. "Химимпорт" АД и ТБ "Централна кооперативна Банка" са основните компании, определящи оборота на Българската фондова борса.
        предлагам следващото ОСА да се състои в това заведение или поне на акционерите да се даде да пият по една вода безплатно от тоалетните по всяко време на годината

        някой варнанлия може да сподели как се развива този диамант от короната на химимпорт...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
          имаш лс
          благодаря. Ами да - продължавам да мисля че новината е изконсумирана дори преди месеци и страховете на Монти са преувеличени)))
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            Четох и забравих. Реших, че е достатъчноблизо датата, и че вече е изконсумирана. За какво да помня излишни неща!? Помня извода)))
            имаш лс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              прецка, ти не четеш ли?
              Четох и забравих. Реших, че е достатъчно близо датата, и че вече е изконсумирана. За какво да помня излишни неща!? Помня извода)))
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                не се ли отигра вече конвергенцията!? КОга е датата?))
                прецка, ти не четеш ли?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  Спекулативна ,
                  Мажо я крепи на 96 ст и не пуска надолЕ за сега , ако стрестестовете са успешни там ще има скок ....поне от 20 %...
                  Докато хим с тези конвергенции ...
                  не е препоръка...
                  не се ли отигра вече конвергенцията!? КОга е датата?))
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    e че каква е разликата между хим и цкб?
                    сериозно ли питаш?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      e че каква е разликата между хим и цкб?
                      Спекулативна ,
                      Мажо я крепи на 96 ст и не пуска надолЕ за сега , ако стрестестовете са успешни там ще има скок ....поне от 20 %...
                      Докато хим с тези конвергенции ...
                      не е препоръка...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Ти как виждаш БТН и гагарин...
                        За петрол ,там има други галимации.... държавата има пакет там и ако е на място, ама не е на място засега...

                        Грос ,купих си ССВ ,хим не съм мазохист след петрола да има и хим където мажо тепърва ще си прави играта.......
                        Не е препоръка...
                        Ще сбъркаш ,играта ще се пренесе много скоро над 2 лв.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Ти как виждаш БТН и гагарин...
                          За петрол ,там има други галимации.... държавата има пакет там и ако е на място, ама не е на място засега...

                          Грос ,купих си ССВ ,хим не съм мазохист след петрола да има и хим където мажо тепърва ще си прави играта.......
                          Не е препоръка...
                          e че каква е разликата между хим и цкб?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Ти как виждаш БТН и гагарин...
                            За петрол ,там има други галимации.... държавата има пакет там и ако е на място, ама не е на място засега...
                            Държавата на какво място беше когато "подари" панаира на свинаря от маноле!?!?))))
                            Last edited by precakanoto; 13.06.2016, 15:01.
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              Според мен вероятността петрол да се окаже куц кон е сравнително добра, и е неоправдано, да се залага повече отколкото си заложил там. Играчорите бързо се изучиха и едва ли ще наливат в едни и същи избушеняци, както някога - мисля че ще избират все пак някакво качество., т.е. ралито нз ибушеняците ще е избиратерлно. Хиката ако ти е дала 55 стинки, какво я чакаш още !?!? няма потенциал за 550)))
                              Ти как виждаш БТН и гагарин...
                              За петрол ,там има други галимации.... държавата има пакет там и ако е на място, ама не е на място засега...

                              Грос ,купих си ССВ ,хим не съм мазохист след петрола да има и хим където мажо тепърва ще си прави играта.......
                              Не е препоръка...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Не знам ,аз ще си взима малко ако някой подпука големия пакет от 2К в лева на 14 ст .....за сега се ослушвам там....
                                хиката тръгна от 2,70 на 3,25 е вече ....

                                Гагарина и БТН не искам и да тръгнат....и аз като теб съм си избрал числото 27 и 28..щото съм решил да правя дубъл на края на годината при тях.....
                                Петрол ще тръгне когато тръгне ралитата на как беше на Избушеняците ли....
                                Не е препоръка..
                                Според мен вероятността петрол да се окаже куц кон е сравнително добра, и е неоправдано, да се залага повече отколкото си заложил там. Играчорите бързо се изучиха и едва ли ще наливат в едни и същи избушеняци, както някога - мисля че ще избират все пак някакво качество., т.е. ралито нз ибушеняците ще е избиратерлно. Хиката ако ти е дала 55 стинки, какво я чакаш още !?!? няма потенциал за 550)))
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X