IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hanabishi Разгледай мнение
    Колеги, откъде е това инфо за възможен дивидент? Аз в регистъра нищо не откривам.
    На табчето 'Дело' търси

    Коментар


    • Импов, има ли нещо вечно и неизчерпаемо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Батинка ще ти обесня какво можеш да чакаш..Купил си ХЕС на 3,20 и ти дават по 6 акции след сплита, а после цената пак е 3,20.За капак ти дават и всяка година по 0,20дивидент.Хайде смятай и мисли кога по време на криза можеш да вземеш толкова.Все едно Хима и Пиб да ти станат по 6 лева и все да ти дават дивидент..Ако не можеш да си го представиш на мене ми се случва...Викни Прецаканата да го сметне с нейната математика.Подобни примери мога да ти дам и за МЦХ и други акции.Хубаво е нали
        Да: Любовното послание и Хесовицата бяха голяма работа по отношение на доходността... ама и техният потенциал: не неизчерпаем.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Колеги, откъде е това инфо за възможен дивидент? Аз в регистъра нищо не откривам.

          Коментар


          • Батинка ще ти обесня какво можеш да чакаш..Купил си ХЕС на 3,20 и ти дават по 6 акции след сплита, а после цената пак е 3,20.За капак ти дават и всяка година по 0,20дивидент.Хайде смятай и мисли кога по време на криза можеш да вземеш толкова.Все едно Хима и Пиб да ти станат по 6 лева и все да ти дават дивидент..Ако не можеш да си го представиш на мене ми се случва...Викни Прецаканата да го сметне с нейната математика.Подобни примери мога да ти дам и за МЦХ и други акции.Хубаво е нали

            Коментар


            • Затова обичам да инвестирам в "шитове".. Щото само с нещо хубаво могат да те изненадат.. това че са шит си им е в цената.. Докато "лъскавите" акции, дето се е навряло куцо и сакато и ги е напомпало, какво да чакам там!?

              Коментар


              • Да но да видим такова чудо тук и на ОСА гласуват дивидент.
                Не се бъзи-кай !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                  Може да не се печели, но пък си помагаме, информираме се, споделяме си някои неща , мечтаем , в което няма нищо лошо.
                  Подкрепям :-))
                  Нов съм във форума и на борсата, но се радвам когато и другите са хепи !!!

                  Имам малко акции тук, като най-ликвидна компания и ще взема дивидент :-)

                  Сполай Ви !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                    Може да не се печели, но пък си помагаме, информираме се, споделяме си някои неща , мечтаем , в което няма нищо лошо.
                    Е тук ще те подкрепя

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
                      А и с писане по форумите също не се печели
                      Може да не се печели, но пък си помагаме, информираме се, споделяме си някои неща , мечтаем , в което няма нищо лошо.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                        Мисля, че преди време каза, че си се отървал от тези, пак ли купи?
                        Съвсем малко на 1.21 но мисля до няколко дни да ги продам. Ще заложа на брекзит. В момента чистя брефчета. Не е препоръка.
                        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                        Коментар


                        • А и с писане по форумите също не се печели

                          Коментар


                          • Някои хора така и не разбраха, че със злоба пари на борсата не се печелят.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                              Прав си. Извинявам се. Друго имах в предвид.
                              Имам малко акции.
                              Мисля, че преди време каза, че си се отървал от тези, пак ли купи?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от No money, no credit Разгледай мнение
                                Всъщност новината е че има предложение от УС, какво ще каже акционера е друго. Така че докато не мине ОСА не сме сигурни дали е добра новина или добър финт.
                                +1

                                Коментар

                                Working...
                                X