IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
    Чудя се на 1,50 или на 1.60 ще отвори, иначе до края на дена може и 1.80
    Ихаааа...Удри уйно....

    Коментар


    • Така и не разбрах как даването на няколко стотинки дивидент, които притова още не са гласувани ще доведат до 20, 30 или 50% процента ръст в цената? Ако заради 5 стотинки дивидент скочи с 30 ст, то след дивидента би ли следвало да падне с толкова?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
        Чудя се на 1,50 или на 1.60 ще отвори, иначе до края на дена може и 1.80
        И като се събуди какво се оказа?

        Коментар


        • BullsonBSE, за теб може и 4 лева.Тук ли се наби като голям анализатор.Успех.И аз имам пренебрежимо малко

          Коментар


          • Чудя се на 1,50 или на 1.60 ще отвори, иначе до края на дена може и 1.80
            Bulls on BSE

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975
              не хейтя, защо да хейтя?
              Имам акции тук и споделям мнение. Абсолютно непрозрачна структура! Виж им сайта, влез на новини, и т.н. и т.н. То само като им погледна доклада за дейността как преписват един и същ пълнеж.... затова много форумци(вкл. и брокери) декларират че отчетите тук няма смисъл да се четат - мисля че това простичко изказче обобщава целия холдинг в едно изречение! Поне онзи г-н дето преди 6-7г викаше "Химимпорт над всичко" - Керезов, да се появи тук и да обясни какво правят, какво става, какво мислят да правят, обратно изкупуване ли са почнали ббез да знаем, Татарстан - Матарстан.......ама то сега нямат привилегировани да рекламира или пък скоро ще има То и аз може да мечтая че Слънце табак е новата Алтрия, ама не е

              Целия холдинг се гради на схемата - акумулиране на чужди средства и придобване на активи с тях и като се поизчерпа доверието и инвеститорите поспряха да им предоставят средства(освен техните кухи ПФ), явно сега са предприели някаква нетрадиционна метода за да възбудят интерес към холдинга Няма значение метода - дано се окаже положителен за БФБ!!!


              п.п. Имам акции, но не им вярвам
              Позволи ми да не се съглася с теб

              п.п. точно hate си е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                a кога е оса - ще е интересно май?

                тези господа, дори и когато искат да направят нещо хубаво са толкова непрозрачни, че опорочават всичко!
                Айде пак hate, Тони, поспри се малко, документа все пак е в статус 'обработва се'

                Коментар


                • a кога е оса - ще е интересно май?

                  тези господа, дори и когато искат да направят нещо хубаво са толкова непрозрачни, че опорочават всичко!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    Затова обичам да инвестирам в "шитове".. Щото само с нещо хубаво могат да те изненадат.. това че са шит си им е в цената.. Докато "лъскавите" акции, дето се е навряло куцо и сакато и ги е напомпало, какво да чакам там!?
                    +1

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hanabishi Разгледай мнение
                      Колеги, откъде е това инфо за възможен дивидент? Аз в регистъра нищо не откривам.
                      На табчето 'Дело' търси

                      Коментар


                      • Импов, има ли нещо вечно и неизчерпаемо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Батинка ще ти обесня какво можеш да чакаш..Купил си ХЕС на 3,20 и ти дават по 6 акции след сплита, а после цената пак е 3,20.За капак ти дават и всяка година по 0,20дивидент.Хайде смятай и мисли кога по време на криза можеш да вземеш толкова.Все едно Хима и Пиб да ти станат по 6 лева и все да ти дават дивидент..Ако не можеш да си го представиш на мене ми се случва...Викни Прецаканата да го сметне с нейната математика.Подобни примери мога да ти дам и за МЦХ и други акции.Хубаво е нали
                          Да: Любовното послание и Хесовицата бяха голяма работа по отношение на доходността... ама и техният потенциал: не неизчерпаем.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Колеги, откъде е това инфо за възможен дивидент? Аз в регистъра нищо не откривам.

                            Коментар


                            • Батинка ще ти обесня какво можеш да чакаш..Купил си ХЕС на 3,20 и ти дават по 6 акции след сплита, а после цената пак е 3,20.За капак ти дават и всяка година по 0,20дивидент.Хайде смятай и мисли кога по време на криза можеш да вземеш толкова.Все едно Хима и Пиб да ти станат по 6 лева и все да ти дават дивидент..Ако не можеш да си го представиш на мене ми се случва...Викни Прецаканата да го сметне с нейната математика.Подобни примери мога да ти дам и за МЦХ и други акции.Хубаво е нали

                              Коментар


                              • Затова обичам да инвестирам в "шитове".. Щото само с нещо хубаво могат да те изненадат.. това че са шит си им е в цената.. Докато "лъскавите" акции, дето се е навряло куцо и сакато и ги е напомпало, какво да чакам там!?

                                Коментар

                                Working...
                                X