IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
    За да вземат парите на балъци като теб .
    ташак какви са тия думи . та ние ръъъъъстем

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kerezov Разгледай мнение
      Уважаеми форумци,

      Пиша, за да не продължавате да се лутате и гадаете.
      Да, ще има дивидент по обикновенните акции. Колко ще е той, моля да имате търпение и да изчаката няколко дни търговския регистър и побликуването на материалите на борсата и в Х3. Що се касае до привилегированите акции - в края на днешния ден те престават да съществуват. Утре ще пусна заявка до "Централен депозитар" за книга към дата 15.06.2016 год. Тази книга ще удостовери притежателите на привилегировани акции към дата на конверсията и по нея ще се плаща гарантирания дивидент за 2015 год. Същата ще послужи и през 2017 год. за изплащане на дължимия дивидент за периода 01.01. - 15.06.2016 год. Притежателите на привилегировани акции ще получат и дивидента, който ще бъде платен на обикновенните акции - така е по закон.
      И накрая - тази година "Химимпорт"АД прави 10 год. на БФБ, а това води и до промяна на политиката по отношение на дивидента.
      Успешен ден пожелавам на всички.
      Ууаааууууу....
      Те това "чукане" чакахме....

      Благодаря и успех !

      Коментар


      • монтьо виж мойто моммиче дето си играеш на борси . при такъв обем на дъното не може да казваш че ще пада . разбрали девойко мила
        то само това да беше . ама ти само до толкова може да вържеш

        Last edited by the architect; 15.06.2016, 11:21.

        Коментар


        • Монтьооооооооо Ташааааааааааааак кажете Ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъъст. мухахахахах

          любимото ми 1,358 е тууккк . колко сте наивни бе ора

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
            Какво залагаш?
            sein bestes stück

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
              1.80 в края на сесията, залагам аз
              Какво залагаш?
              The strongest stand last.

              Коментар


              • 1.80 в края на сесията, залагам аз
                Bulls on BSE

                Коментар


                • Не знам как по-добре да бъде казано......

                  Коментар


                  • Уважаеми форумци,

                    Пиша, за да не продължавате да се лутате и гадаете.
                    Да, ще има дивидент по обикновенните акции. Колко ще е той, моля да имате търпение и да изчаката няколко дни търговския регистър и побликуването на материалите на борсата и в Х3. Що се касае до привилегированите акции - в края на днешния ден те престават да съществуват. Утре ще пусна заявка до "Централен депозитар" за книга към дата 15.06.2016 год. Тази книга ще удостовери притежателите на привилегировани акции към дата на конверсията и по нея ще се плаща гарантирания дивидент за 2015 год. Същата ще послужи и през 2017 год. за изплащане на дължимия дивидент за периода 01.01. - 15.06.2016 год. Притежателите на привилегировани акции ще получат и дивидента, който ще бъде платен на обикновенните акции - така е по закон.
                    И накрая - тази година "Химимпорт"АД прави 10 год. на БФБ, а това води и до промяна на политиката по отношение на дивидента.
                    Успешен ден пожелавам на всички.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      Затова обичам да инвестирам в "шитове".. Щото само с нещо хубаво могат да те изненадат.. това че са шит си им е в цената.. Докато "лъскавите" акции, дето се е навряло куцо и сакато и ги е напомпало, какво да чакам там!?
                      + 11111...

                      Коментар


                      • Супер новина, все се надявах от догодина на нещо такова, а то още от тази. Дано сме повлияли на мениджмънта с някои разсъждения тук във форума, че е крайно време да споделят успехи с миноритарните си акционери.
                        Не мога да не изразя и изумлението си как вчера цял ден се разправяхте за глупости, а новината си е стояла в търговския регистър от предната вечер. Неслучайно някои, които си пишат домашното, допълваха през целия ден.
                        Ще се ходи на ОСА за сефте. Ако се окаже, че това е трайна промяна в политиката на холдинга то може да се окаже, че ще настъпи и трайна промяна в състоянието на борсата.

                        Коментар


                        • Всички ли са пред платформите.... аз да

                          Коментар


                          • Имам, поизбързах с тях си купих на по-висока цена и не съм уцелил дъното, но надвам се с тази новина ще съм и аз на далавера
                            Last edited by pepe1234; 15.06.2016, 11:26.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
                              Така и не разбрах как даването на няколко стотинки дивидент, които притова още не са гласувани ще доведат до 20, 30 или 50% процента ръст в цената? Ако заради 5 стотинки дивидент скочи с 30 ст, то след дивидента би ли следвало да падне с толкова?
                              Аз пък мисля че много добре разбираш ама се правиш на луд
                              Дано успееш днес да се вредиш по-тънко

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
                                Така и не разбрах как даването на няколко стотинки дивидент, които притова още не са гласувани ще доведат до 20, 30 или 50% процента ръст в цената? Ако заради 5 стотинки дивидент скочи с 30 ст, то след дивидента би ли следвало да падне с толкова?
                                Tи какво очакваш, да се вдигне с 5 ст. и след това да върне ли?

                                Коментар

                                Working...
                                X