IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Май се надиграха играчите и днес старта беше на 1.4 но финиша да не отиде на 1.3

    Коментар


    • Групата добре се представя днес

      ZHBG 0,35 +15,0%
      CHIM 1,37 +8,8%
      CCB 1,00 +3,2%

      Коментар


      • Моля, придържайте се към темата.
        रादोस्त

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Sofix 451.89 ▲5.92 ▲ 1.33 100 606
          BGBX 40 89.26 ▲0.95 ▲ 1.08 125 072
          BG TR30 372.88 ▲2.60 ▲ 0.70 104 057
          BG REIT 100.46 ▼0.24 ▼ 0.24 3 335

          ТОВА НАРИЧА ПРОМЯНА ПРЕЦАКАНИЯ ТРОЛ- ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА
          Кире направи тема за индексите.
          Индекси нямам в порфейла, знаеме, че ти държиш всички картони на бфб, имаш най-голяма нужда от такава тема
          Тука е химимпорт Кире ))))
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Sofix 451.89 ▲5.92 ▲ 1.33 100 606
            BGBX 40 89.26 ▲0.95 ▲ 1.08 125 072
            BG TR30 372.88 ▲2.60 ▲ 0.70 104 057
            BG REIT 100.46 ▼0.24 ▼ 0.24 3 335

            ТОВА НАРИЧА ПРОМЯНА ПРЕЦАКАНИЯ ТРОЛ- ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Да сте живи и здрави , все такива злобни тролове, а аз все така да губя
              Кире, да си жив и здрав и ти, а и аз све така прецакано с кеш на 0 депозит, за да те отървавам от "шитове"
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Да сте живи и здрави , все такива злобни тролове, а аз все така да губя
                Къде е промяната да не е станал СОФИКС 1000 , без да сме разбрали..Аман от спамери

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                  На Киртачето ще му се спука жлъчката чак от злоба и завист...
                  +
                  всички му го казват, но се афектира още повече, предлагам да затворим дискусията около него с лафа който ни припомни булсон "къде е киро на кирия!?!?")))

                  И поздравления за БуллсОнбсе, защото въпреки всички сарказми към него беше твърд и остана такъв до края да види промяната
                  Last edited by precakanoto; 15.06.2016, 12:31.
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Пич, ти си злобаря и нападаш лично, аз съм 90% в акции и все си взимам моето..Да не напълнеш гащите от завист.Трола си е трол..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Preci, ти си пиши спама, аз направих 400% , а ти все си казала и все си неразбрана..Тогава много злобя и ни убеждаваше колко сме сбъркалиПоне си признавай..Стой си с боклука - шитове и страдай с депозита на 0.00%.Аз пък страдам с моите 400% Все акъл раздаваш и все джоба ти е празен.Сега Имаш ли поне малко в Хима, да вземеш най после някой лев.Сметна ли ми печалбата от ХЕС и МЦХ, нещо си зле с математиката, защо смяташ само дивидентите, а сплитовете..За нищо не ставаш освен за спамерка.Къде е Прецаканата с депозит 0.00%
                      Кире, не страдам а ти се радвам. )))) нали знаеш - кибиците настрана, а в краен случай - подреждат офертите от ляво, за да си купят "шитове".))) За теб специално мача ще се преиграе, за да заредиш на 1,05 и да кажеш че и тука имаш))) Хайде стига дудна глупости, ами пиши по същество, знаеме какво са шитове и какво не, няма как да ни уплашиш с виртуалната ти доходност)))) виж какви бройки си купил на 2 кинта унипак и виж какви бяха на 1,50))))) Нали съм на депозит - радвай се, че не си най-прецакания страхлив хинвеститор, ушит в дивидентските адцици ))) играчор, с хартии от масовата )))) спирай вече хейта
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • На Киртачето ще му се спука жлъчката чак от злоба и завист...

                        Коментар


                        • Preci, ти си пиши спама, аз направих 400% , а ти все си казала и все си неразбрана..Тогава много злобя и ни убеждаваше колко сме сбъркалиПоне си признавай..Стой си с боклука - шитове и страдай с депозита на 0.00%.Аз пък страдам с моите 400% Все акъл раздаваш и все джоба ти е празен.Сега Имаш ли поне малко в Хима, да вземеш най после някой лев.Сметна ли ми печалбата от ХЕС и МЦХ, нещо си зле с математиката, защо смяташ само дивидентите, а сплитовете..За нищо не ставаш освен за спамерка.Къде е Прецаканата с депозит 0.00%
                          Last edited by Kiro; 15.06.2016, 12:15.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            precakanoto,пожелавам ти и ти да направиш 400% като мен в Унипак.Ама с твоите боклуци и депозит на 0.00% няма как да стане.Ех книжна инвеститорке
                            Кире, нали помниш от кога е заигравката ни в унипак.!?)) Ти го купи на 2 кинта(още преди години), а ти казах че вероятно ще има друго дъно, та го причакахме на 1,50 и после шеговито те бъзиках че пак се прецака)))) Не завиждай Кире, гледай положителното.!!
                            Знаем че си ушит с всички дивидентки и много недивидентски, включително и непублични .... както ти казах някъде - липсват ти само хартиите от варненска корабостроителница, но знае ли се може и от тях да имаш))))..... Какво да те смятам, като портфейла ти е циментиран и едва е мръднал с дивидентите, защото виждаме примера на атера - един леко понадут адциц, за който казахме, че с години очакваме бавен и мъчителен даунтренд - все повече се вижда че е така, а какво се случи там след дивидента - спад с по-голяма стойност от самия дивидент)))) Е какво да смятаме с портфейли претъпкани с дивидентските адцици - Преди дивидента скачат със стойноста на дивидента, а после слизат с по-голямо число - математиката пак не излиза и "Къде е киро на кирия", нали ?!?! )))))) Добре че имаш от всичкото бфб, защото си играчор))))
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • С под 40 хил. лв. скачаме с 10%, не ми се мисли ако някой реши да купува сериозно

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                                Г-н Керезов,

                                Моля за информация. коментари и новини по темата за ЗХБГ!

                                Смятате ли да си промените информационната политика по отношение на предоставяне на данни за текущи дейности на ТИМаджийските публични дружества и да преустановите информационното затъмнение?

                                Горното се отнася всички ТИМаджийски публично търгувани дружества.

                                Ненормално е в тези модерни времена да нямате поне един ДВИ, който да информира за действията на дружествата. За булгаристанските условия на първо време и един ДВИ, отговарящ за всички публични ТИМаджийски дружества ще е достатъчен!
                                Абсолютно подкрепям. Холдингът и дъщерните му дружества и добри неща да им се случват ние няма как да разберем. Не е работа нито на оперативния, още по-малко на стратегическия мениджмънт да се занимава с ежедневната връзка с инвеститорите.

                                Коментар

                                Working...
                                X