IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тука голямо балониране заради един дивидент от няма 5 стотинки.
    А иначе какво се е променило в България или в света, та акцията да скочи толкова?
    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
      КТБ го споменавам защото заради него падаме две години надолу.Влог никога съм нямал там макар че куриозното беше че от друга банка ме посъветваха там да съм си сложил пари на влог.Накарах ги да проверят отчета на банката и служителите оцъклиха очи като го видяха.За НИ ти казах че всичко в акции няма да сложа никога а и там го правя заради друго.
      Ташунко, случая "ктб" е много изплашен поглед "зад граница" Не падаме заради ктб досега. Падаме и заради безхаберието на т.нар. умни инвеститори, които слагат пари в чужди борси, откъдето ти се връщаш, инвеститори за които говори и булсонбсе. ))) Има и други причини, но ктб не е същината на процеса. Мисля, че споменаването на ктб е направо вече неуместно.тук. - Великия дух няма как да не знае )))
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Първо тези цени нямаше да са така избушени като сегашните ако имаше къси.
        Преци, а за избушения зет скор нещо да кажеш...само питам, нъл си му фенка...

        Коментар


        • Пилците може да скочат наесен ташунко, затова се притеснявам, че трудно ще ги броим!!! Много време може да загубим в броене)))
          Но защо споменаваш ктб - надявам се, че ако си имал там влог, не е изгорял напълно. Характерно за доста хора държали кинти там е да се мъчат сега с имоти. НО какво да се прави многото пари не всеки лесно може да управлява - в това отношение може да вземеш пример дори от Кирето. Без значение дали му излиза математиката, (не му пука дори за нея) като подчерта мнгогократно че е на 100% ушит в хартии, !!!! (представяш ли си - 100%) дивидентни (и както се оказа и днес и недеведентни) ))) Не го е страх че е без кеш, дори се подиграва с тези които имат кеш!!! Не е ли това играта на игрите, нещо като репо на репото!?!?

          Това е върха на елементарната ти инвеститорска култура .Ами акциите са пари - за колко дена мога да взема пари от ХЕС или МЦХ, на мен лимита на кредитните ми карти сигурно е колкото е целия порфейл на нещастния Прецакан трол със 0,00% и без собствено мислене..Ама много си жалка и смешнаДа 90% съм в акции - пукай се от завист

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
            Уважаеми г-н Керезов,
            За днешната новина бих използвал прословутия израз "малка стъпка на човека, голям скок за човечеството". Аз лично се извинявам /защото ако човек знае да плюе, трябва да се научи и да забърсва/ за предишни хейтвания и обиди по адрес на групата и се надявам промяната в дивидентната политика да бъде факт и за в бъдеще. 70% ми се струва твърде оптимистично, но едни 30-50% мисля, че ще обърнат имиджа като цяло.


            ЧОВЕКА обещава 70 % от печалбата, а ти се дърпаш - тц,искам само половината.....

            пп Какво ли не прави психологията в душата на дребния акционер...Веднага почуства дружеството като свое и започна да мисли за просперитета му.....

            Браво, браво....
            Отивам да черпя в Кръчмата за здравето на Шефа !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              Пилците може да скочат наесен ташунко, затова се притеснявам, че трудно ще ги броим!!! Много време може да загубим в броене)))
              Но защо споменаваш ктб - надявам се, че ако си имал там влог, не е изгорял напълно. Характерно за доста хора държали кинти там е да се мъчат сега с имоти. НО какво да се прави многото пари не всеки лесно може да управлява - в това отношение може да вземеш пример дори от Кирето. Без значение дали му излиза математиката, (не му пука дори за нея) като подчерта мнгогократно че е на 100% ушит в хартии, !!!! (представяш ли си - 100%) дивидентни (и както се оказа и днес и недеведентни) ))) Не го е страх че е без кеш, дори се подиграва с тези които имат кеш!!! Не е ли това играта на игрите, нещо като репо на репото!?!?
              КТБ го споменавам защото заради него падаме две години надолу.Влог никога съм нямал там макар че куриозното беше че от друга банка ме посъветваха там да съм си сложил пари на влог.Накарах ги да проверят отчета на банката и служителите оцъклиха очи като го видяха.За НИ ти казах че всичко в акции няма да сложа никога а и там го правя заради друго.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vlado64 Разгледай мнение
                Ами щом съм от толкова години , явно ми харесват нашите компании . А от къде съм нее твоя работа .Анадъмо ?
                Щом ти харесват значи никой и да иска не може да ти помогне.Ти си знаеш.Не ме интересува дали си от Кърджали или Омуртаг.Все ми е тая.Успех с борсата,но трудно ще избиеш загубите от 2007-2008 г.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                  Цяла вечер псувни във форума. Даже нямаме къси. Какви ли щяха да са страстите при един шорт скуиз?
                  Първо тези цени нямаше да са така избушени като сегашните ако имаше къси. Къси по-добре на агрия груп, имайки предвид забележката на одитора в отчета
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                    Нищо не ме е заобиколил Преци.Имам достатъчно акции,но прецених че всички свободни пари не трябва да се заравят на борсата.НИ може да носят по-малко доходност,но е по-безрисково а и там го правя за друго.Освен това тия НИ нито ядат нито пият нито изчезват в яма като КТБ.Освен това когато имаш свободни 1к лв и да ги загубиш не е за умиране,когато са 10 к не е приятно,но когато са няколко по 100 к трябва много да се внимава.От мен да запомниш че пилците се броят наесен .
                    Пилците може да скочат наесен ташунко, затова се притеснявам, че трудно ще ги броим!!! Много време може да загубим в броене)))
                    Но защо споменаваш ктб - надявам се, че ако си имал там влог, не е изгорял напълно. Характерно за доста хора държали кинти там е да се мъчат сега с имоти. НО какво да се прави многото пари не всеки лесно може да управлява - в това отношение може да вземеш пример дори от Кирето. Без значение дали му излиза математиката, (не му пука дори за нея) като подчерта мнгогократно че е на 100% ушит в хартии, !!!! (представяш ли си - 100%) дивидентни (и както се оказа и днес и недеведентни) ))) Не го е страх че е без кеш, дори се подиграва с тези които имат кеш!!! Не е ли това играта на игрите, нещо като репо на репото!?!?
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      От къде си бе мен?От Кърджалийско или от Делиормана?Не ти разбирам гаджалските думи.Да ти отговоря на въпроса защо съм тук.Имам акции доста и чакам да се надъхате отново за да ви ги продам.След това и да вляза отново тук ще е с по-малко пари и когато има по-прозрачни компании.Ти да не би да ти харесват нашите компании с отношението си към инвеститорите?Айде кажи ми като си толкова години на борсата.
                      Ами щом съм от толкова години , явно ми харесват нашите компании . А от къде съм нее твоя работа .Анадъмо ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vlado64
                        Не те уча нищо троле ! Само питам , като нашата борса е със затихващи функции , чий го дириш тука ? Анадъмо ?
                        От къде си бе мен?От Кърджалийско или от Делиормана?Не ти разбирам гаджалските думи.Да ти отговоря на въпроса защо съм тук.Имам акции доста и чакам да се надъхате отново за да ви ги продам.След това и да вляза отново тук ще е с по-малко пари и когато има по-прозрачни компании.Ти да не би да ти харесват нашите компании с отношението си към инвеститорите?Айде кажи ми като си толкова години на борсата.

                        Коментар


                        • Цяла вечер псувни във форума. Даже нямаме къси. Какви ли щяха да са страстите при един шорт скуиз?

                          Коментар


                          • Интересен ден днес. Оптимистични новини в две посоки:
                            Хима за пореден път доказва желание за промяна в политиката , подкрепям позицията че не е от първостепенна важност колко точно е дивидента.
                            И второ от холда се включиха с конкретно инфо по темата.
                            В тази връзка г-н Керезов освен промяна в позицията по разпределение на печалбата да четем ли вашето включване и като желание за повече прозрачност?
                            Някой с коментари за раздвижването в ГАЗ последните дни?
                            За успокоение на хейтърите това ми е най-тежката акция при средна с 15% над текущите нива и естествено никому нищо не препоръчвам.
                            Поздрави на отигралите движението.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              Ташунко, с имотите нищо не си направил особено като доход в момента освен да заровиш едни немалки пари за черни дни и при мъчна ликвидност!!!. Виждаш каква доходност може да се прави на бфб, но в момента тя те е заобиколила.))) Явно не си имал достътчно свободен кеш, за да го жертваш, а сега след като вече си се подсигурил с "имота", мисля, че дори на великия дух му е ясно какво да се прави ако търси по-хубав доход, Надяваме се, да му чуеш и съвета)))
                              Нищо не ме е заобиколил Преци.Имам достатъчно акции,но прецених че всички свободни пари не трябва да се заравят на борсата.НИ може да носят по-малко доходност,но е по-безрисково а и там го правя за друго.Освен това тия НИ нито ядат нито пият нито изчезват в яма като КТБ.Освен това когато имаш свободни 1к лв и да ги загубиш не е за умиране,когато са 10 к не е приятно,но когато са няколко по 100 к трябва много да се внимава.От мен да запомниш че пилците се броят наесен .

                              Коментар


                              • Интересни са причините довели до решението за раздаването на дивидент , но едва ще разберем .

                                Коментар

                                Working...
                                X