IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
    Според мен тези, които вчера си продадоха привилегиите се прецакаха.
    Тези с привилегиите наистина много се прецакаха като продадоха на 1,40

    Цената на обикновените вече е толкова, а те отделно ще вземат към 30 ст. дивидент като привилигировани и отделно още 4,5 като обикновени

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение
      Пазете се от Булсоня че той не ги харесва дивидентните
      Нищо, все още има богат избор на БФБ

      Коментар


      • Пазете се от Булсоня че той не ги харесва дивидентните

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
          Много бъркаш Преци!КТБ показа истинското лице на една измамно-мафиотска държава.Да преберат 4 милиарда от спестяванията на хората сори ама няма как да вярвам в това че в БГ нещата са истински.Точно случая КТБ показа и на най-слепите че в БГ могат само да те измамят.Имах намерение да вкарам нови поне 150 к пари на борсата,но след тоя случай се замислих дали си струва.Та затова и предпочетох да ги вложа в нещо което няма как да ми го откраднат.Да не говорим за управление на държавата институции и прочие.От 10 дена съм в БГ и един познат не чух да каже една добра дума за БГ.Само аз дето им казвам че си е много хубаво в България.Ама защо ли? Защото съм долъл да изхарча пари за лятото равбяващи се сигурно на заплатите на някой за 3 години.
          Taшуне, 4 млд. беха оня ден, сега са мноого повече.
          А иначе си прав... за съжаление
          Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vlado64 Разгледай мнение
            От Монтана , анадъмо ?
            Така кажи.Сега ми е ясно защо толкова болезнено ги приемаш нещата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
              Тука голямо балониране заради един дивидент от няма 5 стотинки.
              А иначе какво се е променило в България или в света, та акцията да скочи толкова?
              И аз това се потам но ми изнася.Дано още по-нагоре отиде .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Ташунко, случая "ктб" е много изплашен поглед "зад граница" Не падаме заради ктб досега. Падаме и заради безхаберието на т.нар. умни инвеститори, които слагат пари в чужди борси, откъдето ти се връщаш, инвеститори за които говори и булсонбсе. ))) Има и други причини, но ктб не е същината на процеса. Мисля, че споменаването на ктб е направо вече неуместно.тук. - Великия дух няма как да не знае )))
                Много бъркаш Преци!КТБ показа истинското лице на една измамно-мафиотска държава.Да преберат 4 милиарда от спестяванията на хората сори ама няма как да вярвам в това че в БГ нещата са истински.Точно случая КТБ показа и на най-слепите че в БГ могат само да те измамят.Имах намерение да вкарам нови поне 150 к пари на борсата,но след тоя случай се замислих дали си струва.Та затова и предпочетох да ги вложа в нещо което няма как да ми го откраднат.Да не говорим за управление на държавата институции и прочие.От 10 дена съм в БГ и един познат не чух да каже една добра дума за БГ.Само аз дето им казвам че си е много хубаво в България.Ама защо ли? Защото съм долъл да изхарча пари за лятото равбяващи се сигурно на заплатите на някой за 3 години.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                  Тука голямо балониране заради един дивидент от няма 5 стотинки.
                  А иначе какво се е променило в България или в света, та акцията да скочи толкова?
                  А какво толкова се беше променило че падна толкова!

                  Коментар


                  • Хит, Дивидентен хит
                    Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      Щом ти харесват значи никой и да иска не може да ти помогне.Ти си знаеш.Не ме интересува дали си от Кърджали или Омуртаг.Все ми е тая.Успех с борсата,но трудно ще избиеш загубите от 2007-2008 г.
                      От Монтана , анадъмо ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                        Чичо, според мен Човекът не обеща 70%, а и съм убеден, че моето мнение не е релевантно / както е модерно да се казва/, за да се дърпам. Просто смятам, че среднопритеглен дивидент от 70% не е реален, а от живота съм разбрал, че всяко нереално нещо няма бъдеще. За мое съжаление, не съм чак такъв мечтател, за какъвто ме описваш, та да почувствам дружеството като мое .

                        Между другото в коя кръчма ще черпиш - в твоята или във виртуалната?
                        Виртуалната ....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                          Тука голямо балониране заради един дивидент от няма 5 стотинки.
                          А иначе какво се е променило в България или в света, та акцията да скочи толкова?
                          Пазарът отдавна беше назрял за ръст след 2 г. суша. Просто му трябваше катализатор и това са тия 5 ст. дивидент

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                            Тука голямо балониране заради един дивидент от няма 5 стотинки.
                            А иначе какво се е променило в България или в света, та акцията да скочи толкова?
                            Групата пак е на пиедестала и никой не може да е свали от там (засега...), Доверието се върна......

                            пп Това не е скок а само засилка ( според мен ....)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                              ЧОВЕКА обещава 70 % от печалбата, а ти се дърпаш - тц,искам само половината.....

                              пп Какво ли не прави психологията в душата на дребния акционер...Веднага почуства дружеството като свое и започна да мисли за просперитета му.....

                              Браво, браво....
                              Отивам да черпя в Кръчмата за здравето на Шефа !
                              Чичо, според мен Човекът не обеща 70%, а и съм убеден, че моето мнение не е релевантно / както е модерно да се казва/, за да се дърпам. Просто смятам, че среднопритеглен дивидент от 70% не е реален, а от живота съм разбрал, че всяко нереално нещо няма бъдеще. За мое съжаление, не съм чак такъв мечтател, за какъвто ме описваш, та да почувствам дружеството като мое .

                              Между другото в коя кръчма ще черпиш - в твоята или във виртуалната?
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                                Тука голямо балониране заради един дивидент от няма 5 стотинки.
                                А иначе какво се е променило в България или в света, та акцията да скочи толкова?
                                доверието

                                Коментар

                                Working...
                                X