IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
    средната ми е 1 лв хахаха
    ахаххахаххахахааа

    не вярвам средната да ти е 1 лев

    нали преди 3-4 години чакаше да купуваш ЦКБ на 40 стинки

    ахахаххахахахаа

    там някъде около 40 стинки ти е средната цена ------------------- объркал си се с това 1 лев

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
      искаш да наместиш кеша на 1,25 ..................... а до миналата седмица можеше спокойно да напълниш на 1,05
      Колко му е да иде пак на 1.05 .Струва ми се че там е играта

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
        искаш да наместиш кеша на 1,25 ..................... а до миналата седмица можеше спокойно да напълниш на 1,05
        Не не искам.Не вярвав в бфб от 2 г.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
          Това беше ръста.Сега надолу до 1.25
          искаш да наместиш кеша на 1,25 ..................... а до миналата седмица можеше спокойно да напълниш на 1,05

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
            не бързай ................ още доста години ще ти трябват докато цената при ЦКБ стане 1,50 за да излезнеш на нула
            Твоята работа с Хима май няма да стане.Разпродавай да влезеш на по-ниско.Скоро ще иде на 1.25

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
              не бързай ................ още доста години ще ти трябват докато цената при ЦКБ стане 1,50 за да излезнеш на нула
              средната ми е 1 лв хахаха

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Айде малко напън да минем поне 1.50 та на Джадая да му се смали загубата.
                не бързай ................ още доста години ще ти трябват докато цената при ЦКБ стане 1,50 за да излезнеш на нула

                Коментар


                • Това беше ръста.Сега надолу до 1.25

                  Коментар


                  • инфо кой е с голямата кофа?

                    Коментар


                    • Айде малко напън да минем поне 1.50 та на Джадая да му се смали загубата.

                      Коментар


                      • След 2009-а имаше възможност да се продаде на 3.5 лв., както и да се вземе малко по - късно на 1.5 и т.н. Всеки, който се е възползвал до някаква степен от тези движения, със сигурност е доволен от играта си с привилегията, но за всички с портфейлна цена 2.22 и изисквания над средните за пазара, конвертиране около 1.45 определя една незадоволителна доходност.
                        Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                          Що да е наивно ,при тая цена доходноста излиза не 9 ами към 2-3 %.Доскоро банковите
                          лихви баха 6-7%.Иначе вярно дивидента е платен както са обещали ,но главницата
                          е по-малка с 80ст.
                          Купил си на 2.22 платили са ти 1.40. Дивидент (т.е. върнали са ти 1.40) остават 0.80 продаваш на пазарна 1.40 , и получаваш една добра доходност.
                          Last edited by Bivol; 16.06.2016, 19:59.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                            Има логика, макар и да ми се струва малко наивно. Ако я закарат на тази цена ще съм много доволен, а Хим могат да кажат, че 9% са наистина гарантирани и получени.
                            Що да е наивно ,при тая цена доходноста излиза не 9 ами към 2-3 %.Доскоро банковите
                            лихви баха 6-7%.Иначе вярно дивидента е платен както са обещали ,но главницата
                            е по-малка с 80ст.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                              Поне на 2,22 за да излезе тази 9 % декларирана годишна доходност.
                              Има логика, макар и да ми се струва малко наивно. Ако я закарат на тази цена ще съм много доволен, а Хим могат да кажат, че 9% са наистина гарантирани и получени.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                                Къде трябва да е цената, след конверсията на привилегированите и вливането им в обикновените?
                                Където я закара мажор.

                                Коментар

                                Working...
                                X