IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
    Едно не мога да разбера - ако си продам всичките бивши привилегии да речем утре, аз ли ще получа дивидента за 2015 и 2016 до 15 юни, въпреки че нямам повече акции?
    да

    ти ще получиш:

    - цял привилегирован дивидент (19,5 ст. ли беше?) за 2015 + обикновен дивидент (4,5 ст.) за 2015

    - 1/2 привилегирован дивидент (около 9 ст.) за 2016

    дори днес да си продадеш всички акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
      Едно не мога да разбера - ако си продам всичките бивши привилегии да речем утре, аз ли ще получа дивидента за 2015 и 2016 до 15 юни, въпреки че нямам повече акции?
      Да
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Едно не мога да разбера - ако си продам всичките бивши привилегии да речем утре, аз ли ще получа дивидента за 2015 и 2016 до 15 юни, въпреки че нямам повече акции?
        Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

        Коментар


        • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
          Тук да не отвориха магистралата???
          няма да се занимаваме с магистрали ......................... тук пътя е отворен към космоса

          Коментар


          • Тук да не отвориха магистралата???

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              не знам за изпълнението ама преди час гледах ОТС и си казах къде ли ще фърчат папироси и вече е ясно...
              щом всичко ти е ясно .................... кажи ни и ние да научим...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vlado64 Разгледай мнение
                Това беше добро изпълнение . Пък нека продават за море . Аз ще събирам за ски .
                не знам за изпълнението ама преди час гледах ОТС и си казах къде ли ще фърчат папироси и вече е ясно...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                  А така
                  Евалла !Така се показват мускули!

                  Коментар


                  • Това беше добро изпълнение . Пък нека продават за море . Аз ще събирам за ски .

                    Коментар


                    • А така

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                        Пак ли 1,05 сънуваш?
                        А не разсъждавам .Когато им вкарат артиите по платформите ще има продавачи.Морско време е.Пари им трябват на хората .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                          Не се притеснявай скоро ще има много да дозаредиш.Ще има много мераклии да разпродават за едни бързи 20-30 %.
                          Пак ли 1,05 сънуваш?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Solid149 Разгледай мнение
                            Силно се съмнявам, че на някой са му заредени привилигированите хартишки при положение, че още са блокирани в Централния Депозитар, а пък ако са му заредени, нека ги пусне, да се дозаредим

                            Без препоръки
                            Не се притеснявай скоро ще има много да дозаредиш.Ще има много мераклии да разпродават за едни бързи 20-30 %.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Sharky's Разгледай мнение
                              Както казах моите са си в Кобоса от миналата седмица. На Елана съм.



                              Те са там, но дали са активни, пробвал ли си да заредиш поръчка "продава" от тях.
                              В смисъл ако имаш 1200бр. от старите обикновени;- опитай да заредиш поръчка продава -1500бр. да речем на по горна от пазарната - пр-но 1,45 - пробвай дали ще я приеме надвишавайки бр. стари обикновени !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                                нито един ИП още не е заредил конвертираните акции
                                Както казах моите са си в Кобоса от миналата седмица. На Елана съм.
                                колкото толкова

                                Коментар

                                Working...
                                X