IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мечетата да стягат дупетата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Разбира се че това беше правилното решение....
      това, че мажо крепи акцията още ,не значи че така ще бъде и след месец....
      Мнението ми че пак ще видим 1,05-10 лв.....
      разбира се, че правилното решение беше да се продават акции до миналата сряда ................... щом шута на форума продължава да го твърди няма начин да не е така...

      ========================

      кажи сега за утре какво ще реши референдума в англия за да заема противоположната позиция и да изкарам някой лев

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение


        смехурко, ти си мазник безподобен

        на кой си смачкал авторитета след като вече 10 години си шута на форума ............... всеки те подритва като мръсно коте

        миналата седмица всеки втори пост в тази тема беше твой и агитираше да се продават привилегированите акции ................ всички знаем какво се случи предната сряда

        сега пак си изсмукваш от пръстите си някакви твои си измислици .................. и пак ще ти видим оцапаното дупе

        я, кажи какво ще реши референдума в англия за да заема противоположната позиция

        Разбира се че това беше правилното решение....
        това, че мажо крепи акцията още ,не значи че така ще бъде и след месец....
        Мнението ми че пак ще видим 1,05-10 лв....

        вече оптимизма заради огромния дивидент от 4 ст се изчерпва а някой требва да поеме и привилигированите и много от притежателите са нервни че не могат да продават... ......
        Гледам мажо е приготвил малко кеш за да брани акцията ама идва момента и да плаща нали а той ги мнооого трудно дава....в последния ден ,в последната минута...
        А това че си на пода и ръсиш съвети за ракети и дивиденти е достатъчен повод да се приготвя за бавни разпродажби в бъдещето...
        А да забравих да те попитам кой е шута на форума този с обясненията за дивидента ли ,който се раздава без решение на ОСА...в момента...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          като си помисля на колко хора съм смачкал авторитета през изминалинте 10 години в този форум ,почвам да съжалявам че съм генерирал такова отношение и съм оставил с години наранени и травмирани душици и наранено самочувствие и жажда за отмъщение..........


          смехурко, ти си мазник безподобен

          на кой си смачкал авторитета след като вече 10 години си шута на форума ............... всеки те подритва като мръсно коте

          миналата седмица всеки втори пост в тази тема беше твой и агитираше да се продават привилегированите акции ................ всички знаем какво се случи предната сряда

          сега пак си изсмукваш от пръстите си някакви твои си измислици .................. и пак ще ти видим оцапаното дупе

          я, кажи какво ще реши референдума в англия за да заема противоположната позиция

          Коментар


          • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
            Той дели борсата на "алианц и останалите", за какво изобщо му се вързваме, ясно е че е куцо пиле закопчано в куци хартии от които няма измъкване, гледа и ръмжи, като вижда как другите позиции растат а неговите - в партер
            като си помисля на колко хора съм смачкал авторитета през изминалинте 10 години в този форум ,почвам да съжалявам че съм генерирал такова отношение и съм оставил с години наранени и травмирани душици и наранено самочувствие и жажда за отмъщение.......

            ДЕХ ,
            Днес на ОТС имаше репо на Велграф...кой ли може да го прави ...
            друг път на сила
            трети път на старкоом ,
            четвърти на фармите
            пети на адсиц ....
            След това почват към края на тримесечието да прехвърчат пакети...
            Днес имаше стотици хиляди бройки след репото на Велграф за 8 милиона прехвърляния в ХИМ ,Асенова крепост , Холдинг Варна и газ...„все от една група....
            не е трудно да стигнеш до това решение...
            само че ралито не е на дневен ред още....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
              От къде си сигурен, че днешния купувач е от групата
              Той дели борсата на "алианц и останалите", за какво изобщо му се вързваме, ясно е че е куцо пиле закопчано в куци хартии от които няма измъкване, гледа и ръмжи, като вижда как другите позиции растат а неговите - в партер

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Твойте хора попрехвърлиха малко папироси в Хим ,Асенова крепост и холдинг Варна...
                нещо нямат желание да пускат прахосмукачката на пълни обороти а само да крепят цената....
                От къде си сигурен, че днешния купувач е от групата

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  Твойте хора попрехвърлиха малко папироси в Хим ,Асенова крепост и холдинг Варна...
                  нещо нямат желание да пускат прахосмукачката на пълни обороти а само да крепят цената....
                  не са моите хора

                  чувам, че някакъв кобос е купувал и затова търся потвърждение от продалите...

                  пак не си в час

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                    щом всичко ти е ясно .................... кажи ни и ние да научим...
                    Твойте хора попрехвърлиха малко папироси в Хим ,Асенова крепост и холдинг Варна...
                    нещо нямат желание да пускат прахосмукачката на пълни обороти а само да крепят цената....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                      през кой посредник беше пусната прахосмукачката?

                      кобос??? или друг???
                      Не съм продавал на "прахосмукачката" че да ми излезе.......не знам!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                        Евалла !Така се показват мускули!
                        през кой посредник беше пусната прахосмукачката?

                        кобос??? или друг???

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                          всъщност като се замислих ..................... твърде вероятно е обикновен дивидент (4,5 ст.) за 2015 г. да получат акциите на тези от нас които имат акции 2 седмици след решението на ОСА за раздаване на дивидент
                          Мерси за изчерпателния отговор.
                          Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                            да

                            ти ще получиш:

                            - цял привилегирован дивидент (19,5 ст. ли беше?) за 2015 + обикновен дивидент (4,5 ст.) за 2015

                            - 1/2 привилегирован дивидент (около 9 ст.) за 2016

                            дори днес да си продадеш всички акции
                            всъщност като се замислих ..................... твърде вероятно е обикновен дивидент (4,5 ст.) за 2015 г. да получат акциите на тези от нас които имат акции 2 седмици след решението на ОСА за раздаване на дивидент

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                              ОСА не е минало за обикновения
                              абсолютно прав си .................. приемам забележката ти

                              според мен ОСА ще приеме решението за дивидент по обикновените...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                                да

                                ти ще получиш:

                                цял привилегирован дивидент за 2015 + обикновен дивидент (4,5 ст.) за 2015

                                1/2 дивидент за 2016

                                дори днес да си продадеш всички акции
                                Да не си в грешка за 4 стотинки....
                                то няма решение на Оса още а вие го разпределихте-

                                Коментар

                                Working...
                                X