IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
    ако си в мир със себе си
    Ти като някой евангелист отговаряш .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Solid149 Разгледай мнение
      Под сегашните нива ми е средната И да падне до нея и под нея, ще е временно Бърза работа нямам
      Тогава яж пий и да не ти пука за артията .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
        Софиксчо познах че ще паднем до 1.25. Сега да те питам добре ли направих че продадох на 17 юни .
        ако си в мир със себе си

        Коментар


        • Първоначално изпратено от api Разгледай мнение
          Ти и онзи тъпанар баларев/ който ми е в блокирани потребители/ сте на едно Много високо умствено ниво.....
          ако знаех че имам срещу мен сравнително заможни хора бих сложил няколко хиляди лева за да докажете простотиите си....
          за загуби в тези позиции.....в близките 10 години с извлечение от ИП ....
          Ама от прошляци нищо не мога да изкарам ,така че марш в дупките си...
          Маркета показва кой е прав и за продажбата на привилигирование и за падащия хим и за маркета...вече две години...
          марш в дупките си....
          Слагате пари и доказвате злобата и обидите си....
          Може и на лични ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            Личи ти че се притесняваш колега защото ги стискаш от по голяма цена от сегашната.
            Под сегашните нива ми е средната И да падне до нея и под нея, ще е временно Бърза работа нямам

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Solid149 Разгледай мнение
              Има спад. Но не съм се впечатлил или развълнувал както Вие колега!
              Личи ти че се притесняваш колега защото ги стискаш от по голяма цена от сегашната.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от api Разгледай мнение
                Екстра е, какво му е, аз си взех малко на 1.24
                Екстра за теб ама на него му се реве.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Как е колегаима или няма спад ? Да знаеш че още ще има .
                  Има спад. Но не съм се впечатлил или развълнувал както Вие колега!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                    Как е колегаима или няма спад ? Да знаеш че още ще има .
                    Екстра е, какво му е, аз си взех малко на 1.24

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
                      [/B]

                      Кърджали, КТБ, Петрол, Гагарин, БТХ... и после защо само злоба и завист. Еректилна дисфункция съчетана с анална дистрофия, ментален дискомфорт и липса на кеш. Що не цунеш на Пеевски "монтито"?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Solid149 Разгледай мнение
                        Няма да има
                        Как е колегаима или няма спад ? Да знаеш че още ще има .

                        Коментар


                        • 3 425 000 на 1.30 на извънрегулиран пазар

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
                            To ясно, че колкото по-ниско толкова по-ниско (по аналогия на Мечо Пух)
                            Но все пак - колко ниско. Вожд, до кои нива предполагаш, че може да стигне?
                            Според мен нивата 1.00 -1.05

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              В ниското е играта.Ще чакаме там защото и без това нещата не са розови в Европа.
                              To ясно, че колкото по-ниско толкова по-ниско (по аналогия на Мечо Пух)
                              Но все пак - колко ниско. Вожд, до кои нива предполагаш, че може да стигне?

                              Коментар


                              • В ниското е играта.Ще чакаме там защото и без това нещата не са розови в Европа.

                                Коментар

                                Working...
                                X