IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
    Монтс не чакай от умрял писмо. Ония дето се набираше Д-р Ливайн си ближе коленете, дали щото е без наколенките или е седял много на тях последните 2 седмици не знам, ама що не излезе сега той и да каже спад, спад А да сетих се той е продал на 1.49
    За оня мишок с атомките ли говориш .Хихи това е най-големия идиот-смешник който съм срещал във форума .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Тук много хубави разпродажби преди дивидент- нарисувана спекула
      Ами те троловете много лаят, а накрая се крият и сменят никовете
      Те начело с Джадая се изпокриха .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
        Ти какво очакваш при низходящ тренд ли да купуват хората. Купува се като се види обръщане на тренда, ама уви няма да е сега.
        Съгласен съм, но кой може да обърне тренда ако не хората. Е, да нямам милиони акции като онези американци ли са кви са, дето ги споменаваха във форума, и няма как да се боря с тях. Единствено мажо и ПФ могат да се договорят нещо с тях, пък след това да оставят физическите лица да си търгуват бройките - да оберат някоя троха от масата и те.
        Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          Сладко ли е дивидентчето по привилигированите... вече 1,20 е цената
          няма ли някой да се извини заради обидите и агресията .....
          Монтс не чакай от умрял писмо. Ония дето се набираше Д-р Ливайн си ближе коленете, дали щото е без наколенките или е седял много на тях последните 2 седмици не знам, ама що не излезе сега той и да каже спад, спад А да сетих се той е продал на 1.49

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Няма го ,скри се...
            не искам на мен да обяснява а на тези който излъга да купуват на 1,50...
            И как нищо не разбираме от борса.... а той накрая голям разбирач излезе...
            Абе какъв разберач може да е? За мен е жив полски свирач.Ти нали го видя че въобще не можа да усети движението на артията .

            Коментар


            • Тук много хубави разпродажби преди дивидент- нарисувана спекула
              Ами те троловете много лаят, а накрая се крият и сменят никовете

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                А такаааа цената вече 1.20 лв.Я сега да излезе пишман оптимиста Софикс да ми обясни как съм щял да изтърва влака.Дали не е по-добре да разтовариш Потъник на 1.42 средно и да го вземеш после с 40 ст дискаунт .Софиксов да обясни на колегите .
                Няма го ,скри се...
                не искам на мен да обяснява а на тези който излъга да купуват на 1,50...
                И как нищо не разбираме от борса.... а той накрая голям разбирач излезе...

                Коментар


                • А такаааа цената вече 1.20 лв.Я сега да излезе пишман оптимиста Софикс да ми обясни как съм щял да изтърва влака.Дали не е по-добре да разтовариш Потъник на 1.42 средно и да го вземеш после с 40 ст дискаунт .Софиксов да обясни на колегите .

                  Коментар


                  • Ти какво очакваш при низходящ тренд ли да купуват хората. Купува се като се види обръщане на тренда, ама уви няма да е сега.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                      А какъв подем имаше. Радвам се, че не се подведох с "гоненето на влака"..
                      Сега е спрял, гонене не се налага, за качване - продължавам, да го гледам отдалеч.
                      E, те и на 1.05 лв. гледаха отдалеч и се назландисваха, па сетне се бутаха като овци...
                      Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                      Коментар


                      • Оправиха тримесечието и пак по тренда за жалост

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                          А какъв подем имаше. Радвам се, че не се подведох с "гоненето на влака"..
                          Сега е спрял, гонене не се налага, за качване - продължавам, да го гледам отдалеч.
                          Ще тръгне според мен.Е кога, не знам Мисля си, че само се подгряваше за страрта тук

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
                            Няма интерес, няма коментари, няма търговия
                            А какъв подем имаше. Радвам се, че не се подведох с "гоненето на влака"..
                            Сега е спрял, гонене не се налага, за качване - продължавам, да го гледам отдалеч.
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Сладко ли е дивидентчето по привилигированите... вече 1,20 е цената
                              няма ли някой да се извини заради обидите и агресията .....

                              Коментар


                              • Няма интерес, няма коментари, няма търговия

                                Коментар

                                Working...
                                X