IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • елана май пак извадиха самосвала

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
      Щом си тук и пишеш всеки ден като луд, значи си струва и има какво да се купува
      Нормалното е, ако някой мисли, че БФБ не става и компаниите не струват, да си напусне, да си даде лиценза и т.н. варианти много, иначе кой би губил време за нещо което не струва
      Аз специално пиша с възпитателна цел.Има много некултурни хора с уличен речник които трябва да се научат на толерантност.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
        Аз съм напълно съгласен че голяма част от компаниите на бфб за нищо не стават.Примери може да дадем всички.Излиза че те не са глупави и знаят какво правят.Заради това и не купуват акции на бфб.Остава да се замислим кои са глупавите и наивните.
        Щом си тук и пишеш всеки ден като луд, значи си струва и има какво да се купува
        Нормалното е, ако някой мисли, че БФБ не става и компаниите не струват, да си напусне, да си даде лиценза и т.н. варианти много, иначе кой би губил време за нещо което не струва
        Bulls on BSE

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
          Аз съм напълно съгласен че голяма част от компаниите на бфб за нищо не стават.Примери може да дадем всички.Излиза че те не са глупави и знаят какво правят.Заради това и не купуват акции на бфб.Остава да се замислим кои са глупавите и наивните.
          Голяма част от компаниите изобщо не са на борсата по свое желание. Масовата приватизация 96г ги е вкарала там по процедурата за приватизация. Бях непълнолетно все още тогава, но събрах книжки и участвах чрез роднина. И така помня, че на първата вълна имаше 1030 или 1040 предприятия (имаше още един два етапа в последствие). Всичко което все още не е фалирало е на борсата. Има от куцо пиле домат. Така че това ти внася погрешни педстави, че всичко е куцо. Имаме световни дружества, така че не ни баломасвай!!!!)))))
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
            Ами добро утро, как мислиш дали са умни и дали се управляват добре.
            От тяхната клика казват, че компаниите на БФБ не са добри и не се управляват добре, но това се отнася много повече за пенсионните
            Аз съм напълно съгласен че голяма част от компаниите на бфб за нищо не стават.Примери може да дадем всички.Излиза че те не са глупави и знаят какво правят.Заради това и не купуват акции на бфб.Остава да се замислим кои са глупавите и наивните.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
              Изгодни акции уж много а пенсионниъе не влизат.Те ли са глупавите или другите не знам.Интересно ми е защо стоят и нищо не правят а пазара уж много подценен.
              Ами добро утро, как мислиш дали са умни и дали се управляват добре.
              От тяхната клика казват, че компаниите на БФБ не са добри и не се управляват добре, но това се отнася много повече за пенсионните
              Bulls on BSE

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Вожде, не следиш постоянно пазара. Нормално е все пак не си постоянно на наша територия. Не влизат по някои основателни причини - черешара още с идване в длъжност ислаше да ги национализира. Прави каквото прави все там се бута. Нормално е да са внимателни. Надяваме се да наритат черашара монетално още на следващите избори, защото утрепа пазара. Ето вече неговия "падруг" - офшоркаджията е вече с изтекъл мандат и тече процедурата по "импичмънта")))) Един по един да се махат и да живнем)))
                Това за черешаря го четох.Наясно съм макар че не му обръщах толкова внимание на пазара в последните месеци.Сега понеже мързелувам и се излежавам по цял ден на плажа и гледам търговията.Според мен в предвид обстановката у нас и около нас не очаквам скоро ръст макар че има потенциал да се изтреля с минимум по 50% по много позиции.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Изгодни акции уж много а пенсионниъе не влизат.Те ли са глупавите или другите не знам.Интересно ми е защо стоят и нищо не правят а пазара уж много подценен.


                  Вожде, не следиш постоянно пазара. Нормално е - все пак не си постоянно на наша територия. Не влизат пенсионните по някои интересни според тях причини - например черешара още с идване в длъжност искаше да ги национализира.!!! (дясното правителство се оказа че иска да действа с комунистически похвати) )))
                  Прави каквото прави череашарина и все там се бута.))) Нормално е да са внимателни и пенсионните. Надяваме се да наритаме черашара мометално още на следващите избори, защото утрепа пазара. Ето вече неговия "падруг" - офшоркаджията е вече с изтекъл мандат и тече процедурата по "импичмънта")))) Един по един да се махат и да живнем)))
                  Ти как искаш големи инвеститори да имат голям интерес, ако минфина им каже директно по медиите - "еми считам че пазара на черешите е по-важен от борсовия" - какво го правиш такъв оуигофрен!????
                  Last edited by precakanoto; 21.07.2016, 11:31.
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
                    Предложението е за 4.5 стотинки на акция, ако не се лъжа.
                    На 75 стинки би се заформила прилична 6% доходност.
                    Ако вземат големи пакети да излизат мажо като нищо ще ги откара дотам че и по доле като шотланските гайдари.
                    Става и на тия ценови нива, ма трябва да сложат още 3ст отгоре.
                    Нищо работа - пак ще им струва само 18М ежегодно за дивита, тъй и тъй свикнаха последната петилетка да ги раздават.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                      Те обикновено купуват акции като Фонд имоти на 1,50 и после ги шиткат на 0,05
                      Искаш да кажеш ме ги разкарват през 5 ст ли ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        Изгодни акции уж много а пенсионниъе не влизат.Те ли са глупавите или другите не знам.Интересно ми е защо стоят и нищо не правят а пазара уж много подценен.
                        Те обикновено купуват акции като Фонд имоти на 1,50 и после ги шиткат на 0,05

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Solid149 Разгледай мнение
                          На привилигированите като даваха 30 стотинки пак имаше недружелюбни коментари
                          30 ст не беше зле.Човешкото око е ненаситно знаеш .

                          Коментар


                          • Изгодни акции уж много а пенсионниъе не влизат.Те ли са глупавите или другите не знам.Интересно ми е защо стоят и нищо не правят а пазара уж много подценен.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              Не е много но е по-добре от 1-2 ст
                              На привилигированите като даваха 30 стотинки пак имаше недружелюбни коментари

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
                                Предложението е за 4.5 стотинки на акция, ако не се лъжа.
                                Не е много но е по-добре от 1-2 ст

                                Коментар

                                Working...
                                X