IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
    Значи като се понижи с 2ст потъваме, а като се вдигне с 3 мълчим, на това му се вика двоен аршин, а по-принцип това са нормални движения, които дори незаслужавът коментар.
    Колега на мен ще ми е много хубаво ако се вдигне не с 3 а с 30 ст но това не може да ме спре да се подигравам с компания цар на сметоводните нагласации.Айде нека поне честно си го кажем.Имам от тъпите им артии но не ги приемам за сериозна инватиция.С тия мога само да спекулирам.Това е.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
      Ще пише, че е продал с 0,33 отгоре. Така е когато си вожд на племе от района на Арчар.
      .Тоя шит го разкарах половината на 1.44-1.43-1.41 кога чакахте ракетата да иде на 1.60 ама не познахте.Купих на 1.20 една част.Имам и снимки на сделките.Ти само гледа и нищо не направи.Айде сега почивай и без излишни приказки.
      Last edited by X_Y; 27.07.2016, 15:26.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
        Върни ми назад постовете и виж дали съм писал нещо подобно на сериозно .
        Значи като се понижи с 2ст потъваме, а като се вдигне с 3 мълчим, на това му се вика двоен аршин, а по-принцип това са нормални движения, които дори незаслужавът коментар.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
          А като скочи с 0,03 лв ще пишеш ли че ракетата излита или че флагмана потегля?
          Върни ми назад постовете и виж дали съм писал нещо подобно на сериозно .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
            А като скочи с 0,03 лв ще пишеш ли че ракетата излита или че флагмана потегля?
            Ще пише, че е продал с 0,33 отгоре. Така е когато си вожд на племе от района на Арчар.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
              Е не случайно съм писал " потъване бавно".Разбира се че ще е с 2 ст иначе ако беше с 20 ст щях да пиша че умираме .
              А като скочи с 0,03 лв ще пишеш ли че ракетата излита или че флагмана потегля?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
                Кое точно потъна с 0,02 лв и с 2000 акции, нещо не ми е ясно що за спекулант си ти и кое точно те кефи да потъва и кое да се качва и линейни графики ли очакваш да виждаш
                Е не случайно съм писал " потъване бавно".Разбира се че ще е с 2 ст иначе ако беше с 20 ст щях да пиша че умираме .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Solid149 Разгледай мнение
                  Вече сме под водата и не можем да те чуем как ни запяваш ... Недей се хаби напразно
                  Вади шнорхела отгоре да не се удавиш .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                    Потъваме бавно,потъваме бавно
                    неусетно почти .
                    Кое точно потъна с 0,02 лв и с 2000 акции, нещо не ми е ясно що за спекулант си ти и кое точно те кефи да потъва и кое да се качва и линейни графики ли очакваш да виждаш

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      Потъваме бавно,потъваме бавно
                      неусетно почти .
                      Вече сме под водата и не можем да те чуем как ни запяваш ... Недей се хаби напразно

                      Коментар


                      • Потъваме бавно,потъваме бавно
                        неусетно почти .

                        Коментар


                        • Забелязвам че все още има хора които вярват в чудеса .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение
                            Много сте се умълчали ?!
                            Да не е затишие пред буря ;-)
                            да.... в чаша вода

                            Коментар


                            • Много сте се умълчали ?!
                              Да не е затишие пред буря ;-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                                някой ще ходи ли на събранието?
                                чичо Пенко, както си сложил този аватар на Хима, да не си се ушил с тапетите на бандюгите?

                                Коментар

                                Working...
                                X