IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    ...,всички който са пълни с акции на БФБ са мазохисти....:
    Цветарката, ти май си си разпродал пакетченцата на БФБ и "гоУем инФеститор" на Дакса си станал...

    Това е хубав знак за пазара в БГ.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
      Аз не мисля че са останали много ъпъри. И да нищо не се е променило в държавата, но повярвай ми пак ще дойдат времената от 2003 до 2007, може да не е тази или следващата или по-следващата година, но тези хора пак ще намерят начин да задвижат борсата и да измъкнат кинти от инвеститори и спекуланти и като дойде това време и ти ще се наредиш на софрата да правиш кинти, но аз имам една приказка там където плюя, после не лижа, та затова гледам по-малко да плюя. Знаем каква е играта ще я играем според силите и възможностите си.

      Ами ъпъри има много ,всички който са пълни с акции на БФБ са мазохисти.... ако не са ъпъри ...
      ти беше доста реалист доколкото си спомням с колегата Споменъ и Нито мъни .......
      Причините за качването през 2007 г. беше само едно приемнето ни в ЕС....и тогава всички по големи западни фондове ни приеха за просперираща борса и икономика и с всичките ни недостатъци...
      Сега нашия маркет е не само стагниращ но не подлежащ на реформи....
      ЕС се разпада ,балканите горят , близкия изток гори...съседите ни горят а ние живуркаме от Еврофондове...те пък 2018 свършват...
      И в този маркет неколко стари мастодонта изтеглят последните капки кръв на икономиката...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
        Бих купувал като луд ако ми беше останал свободен кеш.
        Имам и не съм препоръчвал, но щом питаш...
        И аз имам от каката, ...повече отколкото ми се иска , но така се случи - усреднявах при големия спад ... все още текущата цена е доста над средната ми ... Бих купувал ХИМ ама няма кеш
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          така беше и в момента съществува този ник на дъщеря ми...
          хейтването е лошо нещо но още по лошо е ъпърстването без причина ....
          Ето поредния хитрец домуза се измъква след като прецаква миноритарите....бедо да не е по различен ,банев божков ... А новата шефка а на КФН е калинка с размерите на слон....
          Аз не мисля че са останали много ъпъри. И да нищо не се е променило в държавата, но повярвай ми пак ще дойдат времената от 2003 до 2007, може да не е тази или следващата или по-следващата година, но тези хора пак ще намерят начин да задвижат борсата и да измъкнат кинти от инвеститори и спекуланти и като дойде това време и ти ще се наредиш на софрата да правиш кинти, но аз имам една приказка там където плюя, после не лижа, та затова гледам по-малко да плюя. Знаем каква е играта ще я играем според силите и възможностите си.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            Кажи две думи за ЦКБ ... като познавач
            Бих купувал като луд ако ми беше останал свободен кеш.
            Имам и не съм препоръчвал, но щом питаш...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
              Мече цвети, нали така беше изобщо няма нерви в постовете ми, и много рядко пиша, просто не е редно да се хейтва наляво и дясно всичко и после от БФБ нищо нестава. Ами каквито инвеститорите такива и мажоритарите, и КФН,и БФБ, че и Горанов даже. И аз мога да ги редя и плюя, но от това нещо добро ще излезе ли? По-добре да не пишем отколкото да хейтваме нон стоп. Като не ни харесва емитента не го купуваме, като не харесва БФБ търгуваме на др. пазари, като не ни харесва държавата има терминал 2.
              така беше и в момента съществува този ник на дъщеря ми...
              хейтването е лошо нещо но още по лошо е ъпърстването без причина ....
              Ето поредния хитрец домуза се измъква след като прецаква миноритарите....бедо да не е по различен ,банев божков ... А новата шефка а на КФН е калинка с размерите на слон....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
                За мен не е шит, а по определени причини мисля че съм по-добре запознат от теб. Имах и имам, че и дивидент всяка година взимам. Продадох 7 К, но не съм купувал. Купувах пунди. А относно почиването, 23 дни беше созополски перфектно.
                Кажи две думи за ЦКБ ... като познавач
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  .Тоя шит го разкарах половината на 1.44-1.43-1.41 кога чакахте ракетата да иде на 1.60 ама не познахте.Купих на 1.20 една част.Имам и снимки на сделките.Ти само гледа и нищо не направи.Айде сега почивай и без излишни приказки.
                  За мен не е шит, а по определени причини мисля че съм по-добре запознат от теб. Имах и имам, че и дивидент всяка година взимам. Продадох 7 К, но не съм купувал. Купувах пунди. А относно почиването, 23 дни беше созополски перфектно.

                  Коментар


                  • Мече Цвети звучи по-добре от връхче. Не знам мечето как се е дънило, но "стария колега" Монти твърдеше, че ЧЕЗ -овете от 2009 г. нямат лиценз, нищо че не е нужно да си на БФБ, за да знаеш кой те снябдява с ток и има ли той лиценз. Ама карай специалисти и познавачи.

                    Коментар


                    • Мече цвети, нали така беше изобщо няма нерви в постовете ми, и много рядко пиша, просто не е редно да се хейтва наляво и дясно всичко и после от БФБ нищо нестава. Ами каквито инвеститорите такива и мажоритарите, и КФН,и БФБ, че и Горанов даже. И аз мога да ги редя и плюя, но от това нещо добро ще излезе ли? По-добре да не пишем отколкото да хейтваме нон стоп. Като не ни харесва емитента не го купуваме, като не харесва БФБ търгуваме на др. пазари, като не ни харесва държавата има терминал 2.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
                        Дай конкретен пример за сметоводните нагласации? иначе ще е пак празни приказки
                        Пимр ,мисля че с теб обсъждах сантимента и икономическата реалност....
                        Започваш с нервите да показваш ,че не си преценил обстановката ,никой на никого не е виновен и не дава отчет къде продава и къде купува....или не е така....
                        А това за отчетите ако им вярваш си е само за тебе и си единствения от по старите колеги....
                        Четох два ,три преди 7-10 години и вече не се трудя ,по добре някое романче да прихвана....

                        Коментар


                        • Сигурно и дивидентите, които давани са виртуални според теб

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                            Колега на мен ще ми е много хубаво ако се вдигне не с 3 а с 30 ст но това не може да ме спре да се подигравам с компания цар на сметоводните нагласации.Айде нека поне честно си го кажем.Имам от тъпите им артии но не ги приемам за сериозна инватиция.С тия мога само да спекулирам.Това е.
                            Дай конкретен пример за сметоводните нагласации? иначе ще е пак празни приказки

                            Коментар


                            • тук оса-то на яхтата ли ще е? хайде дано някой сподели и дано не ви страхуват да питате

                              п.п. имам стотина бройки
                              Last edited by tony1975; 27.07.2016, 15:31.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                                Баламурников ти като си се оцпал до шията с кафяво тук недей да ми се отваряш ами мълчи.Тоя шит го разкарах половината на 1.44-1.43-1.41 кога чакахте ракетата да иде на 1.60 ама не познахте.Купих на 1.20 една част.Имам и снимки на сделките.Ти само гледа и нищо не направи.Айде сега почивай и без излишни приказки.И преди съм ти казвал че не го чуваш петела и пак ти го казвам .
                                Е как продаде на 1,44 като ти очакваше да падне под левче, после купил на 1,20 като очакваше да отиде под 1,10 и през цялото време притежаваш/купуваш/ този шит въпреки че твоята прогноза е за спад. Действията ти сериозно се разминават с това което пишеш тук и си мисля че си на заплата при мажоритара за да оказваш вербална намеса по позицията в зависимост от нужната посока.

                                Коментар

                                Working...
                                X