IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
    Охоууу Крейзар 1.262 е супер.Нека вдигне още 40-50 ст веднага ти ги пребутвам.
    40-50 ми се виждат малко. Аз допълних на 1.2 и мисля на 2.2 където беше съпротивата преди в години да продавам

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      охоуууууу 1,262 . ташак коментар . нов връх . пак боли нали
      Охоууу Крейзар 1.262 е супер.Нека вдигне още 40-50 ст веднага ти ги пребутвам.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
        Кой е активният продавач на тези нива, някой знае ли
        ПФБК е посредника 1.25-1.26

        Коментар


        • Кой е активният продавач на тези нива, някой знае ли

          Коментар


          • охоуууууу 1,262 . ташак коментар . нов връх . пак боли нали

            Коментар


            • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
              @gunnar - много благодаря! Страница 6, чл. 11, т. 3 - минималният връх е поне 5% от общия обем. Не знам от кога са тези правила (а и наистина не е от толкова голямо значение), но явно съм го изпуснал, а и не е било дискутирано публично (Инвестор.БГ май не са публикували такава новина), щом не само аз съм го проспал това!
              И аз съм го пропуснал. А ползвам айсберги редовно. Наистина е странно кога са променили правилата. Когато въведоха XETRA-та беше 10% и наистина нямам спомен да са го променяли. Благодаря на @gunnar, че се е разровил и прочел, никога не е късно човек да научи нещо.
              He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                оставете сега видовете поръчки и дайте да поговорим за посоката на акцията Накъде мислите че ще се движи?
                навсякъде ))))
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gunnar Разгледай мнение
                  @gunnar - много благодаря! Страница 6, чл. 11, т. 3 - минималният връх е поне 5% от общия обем. Не знам от кога са тези правила (а и наистина не е от толкова голямо значение), но явно съм го изпуснал, а и не е било дискутирано публично (Инвестор.БГ май не са публикували такава новина), щом не само аз съм го проспал това!
                  BSE is dark and full of terrors...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
                    Приемам, че е възможно информацията ми да е стара. Можеш ли да дадеш линк към някоя институция (БФБ например), където го пише това?
                    http://download.bse-sofia.bg/BSE-Rul...ding_Rules.pdf

                    Коментар


                    • Явно и аз съм го пропуснал това, защото не използвам такъв тип поръчки.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
                        Приемам, че е възможно информацията ми да е стара. Можеш ли да дадеш линк към някоя институция (БФБ например), където го пише това?
                        Сега пробвах и пуснах една айсберг поръчка - наистина може върхът да е 5% от обявения пълен обем. Явно информацията ми е била стара, извинявам се!
                        BSE is dark and full of terrors...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gunnar Разгледай мнение
                          Върховият обем е минимум 5 (пет) на сто от общия обем на “айсберг” поръчката, т.е. при връх 1 000, цялата поръчка може да е и за 20 000 акции.
                          Приемам, че е възможно информацията ми да е стара. Можеш ли да дадеш линк към някоя институция (БФБ например), където го пише това?
                          BSE is dark and full of terrors...

                          Коментар


                          • оставете сега видовете поръчки и дайте да поговорим за посоката на акцията Накъде мислите че ще се движи?

                            Коментар


                            • gunnar го обясни.
                              Съжалявам, но бързах и единствено това написах, просто някой да не се подведе.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
                                Абсолютно точно! И при върхов обем от 1000 акции, скритият обем остава да е максимум 9000 акции или общо 10 000 акции. Който твърди, че не съм прав - моля да се позове на нещо повече от "пълни глупости"!
                                Върховият обем е минимум 5 (пет) на сто от общия обем на “айсберг” поръчката, т.е. при връх 1 000, цялата поръчка може да е и за 20 000 акции.

                                Коментар

                                Working...
                                X