IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
    аз не разчитам на този фонд да вдигне пазара. та той ще има около 100 хил- лв активи, да станат най-много 500 хил., дано не се окажа прав
    Ако фонда не го вдигне не виждам кой ще го направи. Е, ще дойде време и за сваляне

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
      Така е, в наш интерес е фонда да тръгне, така че по добре да не се бъзикаме с Никито
      А Меком....
      Забравя се налЕ....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Може да е искрата която пали пожара
        Така е, в наш интерес е фонда да тръгне, така че по добре да не се бъзикаме с Никито

        Коментар


        • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
          аз не разчитам на този фонд да вдигне пазара. та той ще има около 100 хил- лв активи, да станат най-много 500 хил., дано не се окажа прав
          Може да е искрата която пали пожара

          Коментар


          • dex, колкото и да ми се иска, точно в този момент не съм убеден. За което може доста да съжалявам после. Както пропуснах хубаво да натоваря ПИБ около 1,83.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
              аз не разчитам на този фонд да вдигне пазара. та той ще има около 100 хил- лв активи, да станат най-много 500 хил., дано не се окажа прав
              По-добре е да му потръгне и да стане голям фонд, да се увеличи ликвидността на БФБ, да привлече повече клиенти. От това всички ще спечелим.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                Той ще дойде на по-високи нива от 27.09.2016г.
                аз не разчитам на този фонд да вдигне пазара. та той ще има около 100 хил- лв активи, да станат най-много 500 хил., дано не се окажа прав

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  Николайчо, мама, ти ли си?


                  Той ще дойде на по-високи нива от 27.09.2016г.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    Николайчо, мама, ти ли си?
                    Няма да е той.. Малко му е фондчето още за да прави такива покупки с оглед теглото на Хим в Софикс.
                    Четох че може да отлагали покупките на реални акции с до 30 дни за да не бутат цените при ниската ликвидност. Тогава обаче остава риска кеша да е влязал на едни нива на индекса, а те да покрият с реални активи на съвсем други.. Та критикувате ги за високите такси, ама с тая ликвидност на родната борсичка и на тях няма да им е лесно..

                    Коментар


                    • Николайчо, мама, ти ли си?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                        Все още на дневен ред е посоката на ескалация
                        Като гледам посоката се изясни рязко

                        Коментар


                        • Все още на дневен ред е посоката на ескалация

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                            Тук нещата ще ескалират скоро ми се струва

                            И на мен така ми " мирише "

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              Здраве да е! То се трупа.. другата седмица направо към 1,40
                              Пружината ли..!?.. Скъса ли се пак, ще има бутане с лакти
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Тук нещата ще ескалират скоро ми се струва

                                Коментар

                                Working...
                                X