IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.videoclip.bg/user/_1912_
    НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
      Да не са дали по рано дивидента?
      Нее, като го дадат ще сме вече на 1,50-1,60

      Коментар


      • Вървим към 1,30 още днес

        Коментар


        • [QUOTE=markoci;1060032479]Тук кога беше кеширането на дивидента , вероятно тогава част от парите ще се върнат в акцията и ще мръдне[/QUOT

          Да не са дали по рано дивидента?

          Коментар


          • Тук офертите продава съвсем взеха да оредяват на тези нива

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Solid149 Разгледай мнение
              Би трябвало да кихнат дивидентчето около и преди 27 октомври В крайна сметка хима в миналото си винаги е подкачал малко по късно след бичия тренд на Софикс, така че и сега няма да изневери на статистиката.Той и сега катери, ама бавно и славно Акцията лично мое мнение е, че е с най-големия потенциал за скок не само от Софикс, а и от цялото БФБ в близката една година.Въпроса е не дали ще скочи а с колко, поне при мен терзанията са от това естество .А на хейтърите бих казал, които ще ме опрекнат в това ми мое виждане е, че Химимпорт има толкова много активи, че един век да работи на загуба пак ще удържи
              +123456

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                Тук кога беше кеширането на дивидента , вероятно тогава част от парите ще се върнат в акцията и ще мръдне
                Би трябвало да кихнат дивидентчето около и преди 27 октомври В крайна сметка хима в миналото си винаги е подкачал малко по късно след бичия тренд на Софикс, така че и сега няма да изневери на статистиката.Той и сега катери, ама бавно и славно Акцията лично мое мнение е, че е с най-големия потенциал за скок не само от Софикс, а и от цялото БФБ в близката една година.Въпроса е не дали ще скочи а с колко, поне при мен терзанията са от това естество .А на хейтърите бих казал, които ще ме опрекнат в това ми мое виждане е, че Химимпорт има толкова много активи, че един век да работи на загуба пак ще удържи

                Коментар


                • Тук кога беше кеширането на дивидента , вероятно тогава част от парите ще се върнат в акцията и ще мръдне
                  Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                    По каква причина ще потегляте?
                    По инерция

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                      Мда, крайно време е днес да потеглим към 1,30 поне
                      По каква причина ще потегляте?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Solid149 Разгледай мнение
                        Не стана ли време да го отпуснем съединителя и да потеглим
                        Мда, крайно време е днес да потеглим към 1,30 поне

                        Коментар


                        • Не стана ли време да го отпуснем съединителя и да потеглим

                          Коментар


                          • Окото се радва, когато вижда покупки и интерес

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              Може да е искрата която пали пожара
                              Само ако малкия моше вкара 50% собствени средства
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                А Меком....
                                Забравя се налЕ....
                                Ние не забравяме, обаче е важно фондовете да забравят за да купуват

                                Коментар

                                Working...
                                X