IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • В понеделник ще гледаме филма "Дали аз закъснях или семето бързаше"

    Коментар


    • Подводницата Потъник аха да стане ракета а никой нищо не е писал в темичката

      Коментар


      • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
        мале малe
        Да, зависи дали ще го достигне таргета цената и ако го достигне, с каква сила ще го подмине..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
          Да - 1.625, след което влизам в 4CF съвсем за кратко, след това ако хим е върнал надоле пак влизам..

          вариант 2 - не правя нищо, чакам коледно развитие, продажба след януари.
          мале малe

          Коментар


          • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
            таргет имаш ли в момента?
            Да - 1.625, след което влизам в 4CF съвсем за кратко, след това ако хим е върнал надоле пак влизам..

            вариант 2 - не правя нищо, чакам коледно развитие, продажба след януари.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
              Ами.. Правя го за трети път с Хим-а. Тази акция расте най-много, най-ликвидна е, бързо продавам. Вече е и дивидентна.. Какво друго се иска от една акция, не се сещам?
              таргет имаш ли в момента?
              НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                Ами.. Правя го за трети път с Хим-а. Тази акция расте най-много, най-ликвидна е, бързо продавам. Вече е и дивидентна.. Какво друго се иска от една акция, не се сещам?
                иска се да иде там където трябва да й е цената - над 3 кинта

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Solid149 Разгледай мнение
                  То това е най-хубавия портфейл като въврви нагоре пазара
                  Ами.. Правя го за трети път с Хим-а. Тази акция расте най-много, най-ликвидна е, бързо продавам. Вече е и дивидентна.. Какво друго се иска от една акция, не се сещам?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                    еее, много на високо подскочи ти като първа спирка, не че не ме устройва...
                    100% 6C4 ми е портофела и на мен..
                    То това е най-хубавия портфейл като въврви нагоре пазара

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение


                      има място и за малките в играта

                      на някой може да му се струва, че 1,42 е висока цена за влизане, но според мен първата спирка е на 2,40 .................... така, че всеки сам си решава...

                      не е препоръка - имам хим-чета, всъщност имам само хим-чета, хихихи
                      еее, много на високо подскочи ти като първа спирка, не че не ме устройва...
                      100% 6C4 ми е портофела и на мен..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                        Като гледам тук някакви големи батковци влязоха в играта


                        има място и за малките в играта

                        на някой може да му се струва, че 1,42 е висока цена за влизане, но според мен първата спирка е на 2,40 .................... така, че всеки сам си решава...

                        не е препоръка - имам хим-чета, всъщност имам само хим-чета, хихихи
                        НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
                          момче - на булмаркект се купува, не се стой в ниското за "промоция"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                            Това игра на гоненица ли е? Нещо няма стигане!
                            момче - на булмаркект се купува, не се стои в ниското за "промоция"

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                              Като гледам тук някакви големи батковци влязоха в играта
                              още ще идват. Като дойдат онези ливадари, който се правеха на интерсни из чужди борси ще имаме повод да се ослушаме и огледаме. Още сме долна мъртва точка

                              Коментар


                              • Това игра на гоненица ли е? Нещо няма стигане!

                                Коментар

                                Working...
                                X