IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
    Карол страшно много смъкнаха качеството на услугите, които предлагат.
    чак да са смъкнали качеството на услугите не, но някакво таково усещане се създава...

    Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
    Вече не са най-добрият брокер за обикновените потребители.
    кои брокери са по-добри от карол-ци и защо?
    НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение
      Здравейте,

      Имам един въпрос - днес се е появил дивидента за обикновените акции на Хима, а какво става с дивидента от привилигированите за 2015 г.? Някой има ли идея кога ще го преведат него ?
      кой посредник визирате?
      НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

      Коментар


      • кой ще вземе тия 20к на 1.40 и да приключваме с това ниво

        Коментар


        • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение
          Здравейте,

          Имам един въпрос - днес се е появил дивидента за обикновените акции на Хима, а какво става с дивидента от привилигированите за 2015 г.? Някой има ли идея кога ще го преведат него ?
          И аз съм така, попитах преди малко но още нямам отговор

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vendetta89 Разгледай мнение
            каролци пак се бавят... едва ли някой е изненадан
            Карол страшно много смъкнаха качеството на услугите, които предлагат. Вече не са най-добрият брокер за обикновените потребители.
            BSE is dark and full of terrors...

            Коментар


            • Здравейте,

              Имам един въпрос - днес се е появил дивидента за обикновените акции на Хима, а какво става с дивидента от привилигированите за 2015 г.? Някой има ли идея кога ще го преведат него ?

              Коментар


              • В бенчмарк и карол още нямам

                Иначе ако приемем, че около 20% са в инвеститори извън групата, около 5-6 млн. лева свеж ресурс ще влезе на пазара
                Last edited by dex; 25.10.2016, 13:30.

                Коментар


                • каролци пак се бавят... едва ли някой е изненадан

                  Коментар


                  • И аз имам дивидент- Браво

                    Коментар


                    • Имам дивидент. Елана

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                        Изявленията ги направи Керезов, редно е да знаеш кой е той. Разпределената печалба за 2015 г. е около 70% по спомени.
                        Ще ме "зарибите" да станем колеги тук май...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          нямам съобщение за дивидент!
                          Бенчмарк
                          И от Карол също няма. Но така или иначе тази седмица ще дойдат

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение
                            Дивидента вече е при посредниците :-))
                            От тук на сетне зависи само от тях колко бързо ще го отреагира !

                            Спорна !
                            нямам съобщение за дивидент!
                            Бенчмарк

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                              Кой ги е пускал тези изявления, и доколко достоверна може да е информацията. Четох че гласувания дивидент е около 10млн. а 50 отиват при "неразпределена печалба". Ако искат да привлекат дългосрочни инвеститори, трябва по мое мнение да разпределят минимум 50% от печалбата...
                              Изявленията ги направи Керезов, редно е да знаеш кой е той. Разпределената печалба за 2015 г. е около 70% по спомени.
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                                Покрай изявленията, че дивидента тук ще стане редовен силно се надявам да влезнат и по дългосрочни нови инвеститори.
                                Кой ги е пускал тези изявления, и доколко достоверна може да е информацията. Четох че гласувания дивидент е около 10млн. а 50 отиват при "неразпределена печалба". Ако искат да привлекат дългосрочни инвеститори, трябва по мое мнение да разпределят минимум 50% от печалбата...

                                Коментар

                                Working...
                                X