IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • FYI: Хим привилигировани дивидент е постъпил в Каролл и отразен по подсметка

    само че аз тия няколко хилки прибирам и навън. ноу мор бфб
    Last edited by Ferry; 26.10.2016, 10:29.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
      Постъпил ми дивидента и при двата ИП за обикновените, но в бенчмарк още чакам прив... и при другите ли е така?
      Карол, да

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
        В бенчмарк и карол още нямам
        Постъпил ми дивидента и при двата ИП за обикновените, но в бенчмарк още чакам прив... и при другите ли е така?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
          А възможно ли е примерно, вашите ИП да "инвестират" вашите пари в овърнайт депозити, и да печелят някакви суми пък макар и минимални. Не казвам че това се случва, просто ми е интересно дали е възможно теоретически?
          В България невъзможни неща няма ! Преди дори ни плащаха лихва по свободните средства по сметките в ИП, а от скоро е обратното, ние им плащаме такси всеки месец ! Така, че това задържане на пари или ако имаме средства при тях, бог знае какво се случва, нищо че има правила и регулации.

          Коментар


          • като си гледам сметката и аз имам дивидент за обикновените , за привилигированите още няма.
            Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • А възможно ли е примерно, вашите ИП да "инвестират" вашите пари в овърнайт депозити, и да печелят някакви суми пък макар и минимални. Не казвам че това се случва, просто ми е интересно дали е възможно теоретически?

              Коментар


              • Аз от 1998 год. съм във Булброкърс......

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                  Ми ще го мислим на ракийка и салатка тази вечер
                  много добра идея
                  Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                    дивидента по привил. още не е отразен в моята подсметка, от карол казаха, че са получили само див. по обикн. акции.
                    ИП ми е карол които до този момент не са ми превели нито една стинка нито по обикновенните, нито по привилегированите

                    от 3 месеца карол знаят кой техен клиент колко акции има и какви суми трябва да получи по сметката си и едва ли сега тепърва смятат, но...

                    без коментар
                    НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                      Точно така, само остава да видим като го напълнят утре - вдругиден какво ще направим с него
                      Ми ще го мислим на ракийка и салатка тази вечер

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kc_3011 Разгледай мнение
                        Ситуацията при мен е следната: Ползвам ИП КАРОЛ. Имах ХИМ привилегировани, които бяха трансформирани в обикновени. Все още нямам приведен дивидент и по двата типа акции.
                        явно нещо не е наред с преразпределянето по подсметки.
                        след разговор с тях се появиха див. от газ и хим обикн. по подсметката. но това е дивидента по обикн. след конвертирането на прив.

                        дивидента по привил. още не е отразен в моята подсметка, от карол казаха, че са получили само див. по обикн. акции.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                          в каролл още в петък е бил получен дивидента от газ и хима, така ми казаха по телефона днес. аз нямах по подсметката нито хим, нито газ.
                          след разговора се появиза хим oбикн.след конвертирането на прив. и газ.
                          нямам постъпил дивидент по прив. на хим.

                          дивидента по хим прив. и обикновени по едно и също време ли трябва да постъпи или има разминаване в датите?
                          Прочети малко по надолу.
                          Колегата е обяснил ,че първо е бил приведен дивидента по обикновените акции , а на следващия ден е приведен и дивидента по прив.акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                            В Карол винаги са бавили дивидентите с по ден, два, явно сме много и не могат да го разпределят
                            Точно така, само остава да видим като го напълнят утре - вдругиден какво ще направим с него
                            Пътека се прави камък по камък!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                              в каролл още в петък е бил получен дивидента от газ и хима, така ми казаха по телефона днес. аз нямах по подсметката нито хим, нито газ.
                              след разговора се появиза хим oбикн.след конвертирането на прив. и газ.
                              нямам постъпил дивидент по прив. на хим.

                              дивидента по хим прив. и обикновени по едно и също време ли трябва да постъпи или има разминаване в датите?
                              В Карол винаги са бавили дивидентите с по ден, два, явно сме много и не могат да го разпределят

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                                в каролл още в петък е бил получен дивидента от газ и хима, така ми казаха по телефона днес. аз нямах по подсметката нито хим, нито газ.
                                след разговора се появиза хим oбикн.след конвертирането на прив. и газ.
                                нямам постъпил дивидент по прив. на хим.

                                дивидента по хим прив. и обикновени по едно и също време ли трябва да постъпи или има разминаване в датите?
                                Ситуацията при мен е следната: Ползвам ИП КАРОЛ. Имах ХИМ привилегировани, които бяха трансформирани в обикновени. Все още нямам приведен дивидент и по двата типа акции.

                                Коментар

                                Working...
                                X