IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хора, аз купих и аз продадох! Хайде успокойте се, че това кой е купувачът и кой е продавачът взе да става банално вече!
    BSE is dark and full of terrors...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
      Кой е активният продавач тук? Днес 370к
      а кой е купувачът?

      Коментар


      • Кой е активният продавач тук? Днес 370к

        Коментар


        • Опа,ето това е кифте

          Коментар


          • Започнаха и кюфтенцата..
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
              4.275 стотинки на акция е нетният дивидент. 4.5 стотинки на акция е брутният дивидент.
              Мерси, жив и здрав.
              Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
                Колко е нетния дивидент тука на бройка обикновени акции, че съм получил някакви хиляди левове и не помня първоначалния си кеш...
                4.275 стотинки на акция е нетният дивидент. 4.5 стотинки на акция е брутният дивидент.
                BSE is dark and full of terrors...

                Коментар


                • Колко е нетния дивидент тука на бройка обикновени акции, че съм получил някакви хиляди левове и не помня първоначалния си кеш...
                  Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                    Никога не съм я разбирал тази логика че "чуждото винаги е по-добро от българското". В повечето случаи това просто не е така. Разбира се ваше право е да решавате къде да инвестирате парите си, но аз съм по-скоро песимист за развитието на "западните борси", и съм по-скоро оптимист за нашата. Времето ще покаже кое твърдение е по-правилно... Успех и на теб !
                    На Запад има и къси позиции, нещо за което БФБ не е чувало

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                      Вие намерихте кога да на пускате кораба, когато се е запътил към 2-та лева
                      говорихме за дивидентите, нали така!? не за притежаваните акции
                      по-внимателно четете. аз лично, каквото съм инвестирал тук, това е. дивиденти не ре-инвестирам тук повече.

                      Коментар


                      • [QUOTE=Manyface God";1060042405]И аз това им се чуда. Човек може да играе и навън и тук..[/QUOT

                        Не разбирам и аз стратегията им, хубаво е че имат някаква
                        _______________________________
                        Щедро сееш, едро жънеш.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                          Вие намерихте кога да на пускате кораба, когато се е запътил към 2-та лева
                          И аз това им се чуда. Човек може да играе и навън и тук..
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Вие намерихте кога да на пускате кораба, когато се е запътил към 2-та лева

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                              И аз така направих. Продадох всички Химчета и изтеглих всички средства заедно с дивидента на чуждестранните борси и повече не искам и да чуя за БФБ.
                              Успех на търгуващите тук
                              Никога не съм я разбирал тази логика че "чуждото винаги е по-добро от българското". В повечето случаи това просто не е така. Разбира се ваше право е да решавате къде да инвестирате парите си, но аз съм по-скоро песимист за развитието на "западните борси", и съм по-скоро оптимист за нашата. Времето ще покаже кое твърдение е по-правилно... Успех и на теб !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                                FYI: Хим привилигировани дивидент е постъпил в Каролл и отразен по подсметка

                                само че аз тия няколко хилки прибирам и навън. ноу мор бфб
                                И аз така направих. Продадох всички Химчета и изтеглих всички средства заедно с дивидента на чуждестранните борси и повече не искам и да чуя за БФБ.
                                Успех на търгуващите тук

                                Коментар

                                Working...
                                X