IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Ами пак си на грешната страна от Хим и ССВ ,това задоволява ли те....
    Що така мислиш...?
    Гледам на 3 месечна съм 40 % горница....Какво му е грешното ?
    Вярно според Господ парите са грешни, но с три пъти Отче наш, ще го преживеем....

    пп Можеше и да е 100 % като при ЧЕЗ , ннооо.... Отче наш...прости ми алчността....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

      Аз друго си мисля Соколов.
      Колко ли щеше да бъде цената на акциите на ЗХБГ сега ,ако преди няколко години не бяха им " подарили ' контролния пакет на Проучване и добив на газ ?
      Може би отрицателна ?
      Ако нямат стратегия за развитие може би е по добре да го ликвидират това дружество ?
      Ха, ами да, но Нали хима държи 124 528 577 млн.бр. акции на Зърнени Храни, и са си го подарили, на себе си. Останалите 71 млн.бр са в юридически и физически лица!!! Който не са видели и те нищо само загуби!!! Но като цяло загубата на стойност се озова повече при тях!!!

      Много не ефективно се получава!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение

        Ами има хика,а мечтае хим де да пише
        Успех с хима....
        Нямам !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

          тази тема е за ХИМ-а, а не за хика

          аре, бягай от тук...
          Ами пак си на грешната страна от Хим и ССВ ,това задоволява ли те....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

            тази тема е за ХИМ-а, а не за хика

            аре, бягай от тук...
            Ами има хика,а мечтае хим де да пише

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
              Това ли беше??
              още малко ще изтръскат крушите на това ниво и преминаваме на следващото

              не е препоръка...
              НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                В хиката ще ми трябва....
                Знам коя позиция ще падне от върховете и накупих на средна 4,38 ,но да видим дали ще се върне до 5 и нещо....
                Не е препоръка...
                Успех и на теб!
                тази тема е за ХИМ-а, а не за хика

                аре, бягай от тук...
                НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                  То ако мажо каже честно да ти кажа може и на 10 да отиде но играта ще е за умерен ръст за години напред та да може и по голям външен играч да влезе. Пък и дивидент дават! Успех!
                  В хиката ще ми трябва....
                  Знам коя позиция ще падне от върховете и накупих на средна 4,38 ,но да видим дали ще се върне до 5 и нещо....
                  Не е препоръка...
                  Успех и на теб!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Птица Разгледай мнение

                    Работата е там, че си имат вече ИСТОРИЯ С ЗХБГ, и тя ще им тежи още повече, и да раздават дивидент с активи за 7.9 млрд. лв и печалба от 50-70 млн.лв на година, след колко години ще си стигне цената на ипо-то пък да не говорим за по висока!!???

                    Тия неща не стават така на нормалните борси!!!
                    Аз друго си мисля Соколов.
                    Колко ли щеше да бъде цената на акциите на ЗХБГ сега ,ако преди няколко години не бяха им " подарили ' контролния пакет на Проучване и добив на газ ?
                    Може би отрицателна ?
                    Ако нямат стратегия за развитие може би е по добре да го ликвидират това дружество ?

                    Коментар


                    • Това ли беше??
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                        То ако мажо каже честно да ти кажа може и на 10 да отиде но играта ще е за умерен ръст за години напред та да може и по голям външен играч да влезе. Пък и дивидент дават! Успех!
                        Работата е там, че си имат вече ИСТОРИЯ С ЗХБГ, и тя ще им тежи още повече, и да раздават дивидент с активи за 7.9 млрд. лв и печалба от 50-70 млн.лв на година, след колко години ще си стигне цената на ипо-то пък да не говорим за по висока!!???

                        Тия неща не стават така на нормалните борси!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          Божа работа ако мажо каже и 2 лв ще стане.....
                          В момента дребните са насочени в софикс акции плюс подкрепа в хим и ссв....
                          Всичко останало е случайно .....и се дължи на м.мейкъри....
                          В декември ще има движения от ПФ ама колко големи ...
                          То ако мажо каже честно да ти кажа може и на 10 да отиде но играта ще е за умерен ръст за години напред та да може и по голям външен играч да влезе. Пък и дивидент дават! Успех!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vlado64 Разгледай мнение
                            Ти верно си болен бе човек ! Какви репа какви 5 лв.?Ходи се лекувай някъде , стига писа глупости във форума.
                            А Владко ти си върнал репата ли бре.Браво поздравления ама не съм настинал че да се лекувам бе френд Пий едно рано сутрин за да ти е според деня.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                              За мен не но ти и джадая още не сте излезли на нула а репата скъпи с тях ще трябва на 1.70-1.75 да сте на нула.Слаба аритметика според мен.
                              Ти верно си болен бе човек ! Какви репа какви 5 лв.?Ходи се лекувай някъде , стига писа глупости във форума.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                                Свинята почивен ден няма
                                Къде забрави и голия охлюв.Той никога не почива и много труд хвърля да има черупка ама ццц не става

                                Коментар

                                Working...
                                X