IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

    когато навремето ти казвах, че ЦКБ е най-добрата банка в България не беше съгласен с мен

    сега виждам, че оценяш банката по-високо от майката

    да те попитам нещо:

    ако пазарната капитализация на ЦКБ стане например 200 млн.(около 1,80лв за акция), а ХИМ струва 1,60 лв (около 380млн.) как ще ти изглеждат нещата???
    абсолютно нормално ти сигурен ли си че другото струва повече от 180 милки ) докажи ми го )
    Умереният риск винаги печели ! ))))))

    Коментар


    • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

      няма лошо

      като се изравнят цените ще започнат да продават ЦКБ и да купуват ХИМ

      ще дадат още по-силен тласък на майката
      +100

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение
        За мен си е абсолютно нормално ) Банката даже и да подмине Хима )

        имам и от двете )
        Напълно е възможно.
        Виж СФТР и Софарма.
        За ПДНГ и ЗХБГ - въобще не ми се говори.
        А и като виждам пазарната капитализация на някои дружества от същата орбита - няма да се учудя много.
        И аз имам и при двете. Почти по равно,така ,че не съм пристрастен.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
          когато навремето ти казвах, че ЦКБ е най-добрата БЪЛГАРСКА банка в България не беше съгласен с мен

          сега виждам, че оценяш банката по-високо от майката

          да те попитам нещо:

          ако пазарната капитализация на ЦКБ стане например 200 млн.(около 1,80лв за акция), а ХИМ струва 1,60 лв (около 380млн.) как ще ти изглеждат нещата???
          не съм се объркал и не виждам смисъл да ме поправяш
          НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

            когато навремето ти казвах, че ЦКБ е най-добрата БЪЛГАРСКА банка в България не беше съгласен с мен

            сега виждам, че оценяш банката по-високо от майката

            да те попитам нещо:

            ако пазарната капитализация на ЦКБ стане например 200 млн.(около 1,80лв за акция), а ХИМ струва 1,60 лв (около 380млн.) как ще ти изглеждат нещата???

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение
              За мен си е абсолютно нормално ) Банката даже и са подмине Хима )
              когато навремето ти казвах, че ЦКБ е най-добрата банка в България не беше съгласен с мен

              сега виждам, че оценяш банката по-високо от майката

              да те попитам нещо:

              ако пазарната капитализация на ЦКБ стане например 200 млн.(около 1,80лв за акция), а ХИМ струва 1,60 лв (около 380млн.) как ще ти изглеждат нещата???
              НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

              Коментар


              • Click image for larger version

Name:	15232326_10154252908937499_3936077350345200615_n.jpg
Views:	1
Size:	79.2 КБ
ID:	3146082

                Last edited by dolce; 01.12.2016, 14:43.

                Коментар


                • За мен си е абсолютно нормално ) Банката даже и да подмине Хима )

                  имам и от двете )
                  Last edited by Майната; 01.12.2016, 14:36.
                  Умереният риск винаги печели ! ))))))

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                    Щом ЦКБ напъва за покачване щат нещат ще вдигат и Хима.Давай вожде оскуби им перушината!!
                    мисля, че всички очакват фонда да купува ЦКБ и сега всички се втурват там за да им продават по-късно

                    но е възможно фонда да договори сделка с някоя пенсия и камилчетата да останат изненадани

                    ще се втурнат да продават и цената ще върне доста

                    не е препоръка, но усещането ми е, че банката расте спекулативно...
                    НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                      няма лошо

                      като се изравнят цените ще започнат да продават ЦКБ и да купуват ХИМ

                      ще дадат още по-силен тласък на майката
                      Щом ЦКБ напъва за покачване щат нещат ще вдигат и Хима.Давай вожде оскуби им перушината!!
                      Last edited by Grosss; 01.12.2016, 14:22.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                        Тук докато тръскат крушите на ЦКБ крушата се изравнява по височина с майката...
                        няма лошо

                        като се изравнят цените ще започнат да продават ЦКБ и да купуват ХИМ

                        ще дадат още по-силен тласък на майката
                        НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          Ами пак си на грешната страна от Хим и ССВ ,това задоволява ли те....
                          да

                          напълно доволен съм
                          НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                            още малко ще изтръскат крушите на това ниво и преминаваме на следващото

                            не е препоръка...
                            Тук докато тръскат крушите на ЦКБ крушата се изравнява по височина с майката...
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Що така мислиш...?
                              Гледам на 3 месечна съм 40 % горница....Какво му е грешното ?
                              Вярно според Господ парите са грешни, но с три пъти Отче наш, ще го преживеем....

                              пп Можеше и да е 100 % като при ЧЕЗ , ннооо.... Отче наш...прости ми алчността....

                              може за някой да са малко 40% профит за 3 месеца, но аз съм доволен до тук
                              Last edited by mibova; 01.12.2016, 14:33.
                              НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Птица Разгледай мнение

                                Ха, ами да, но Нали хима държи 124 528 577 млн.бр. акции на Зърнени Храни, и са си го подарили, на себе си. Останалите 71 млн.бр са в юридически и физически лица!!! Който не са видели и те нищо само загуби!!! Но като цяло загубата на стойност се озова повече при тях!!!

                                Много не ефективно се получава!!!
                                продавай и се махай от зърнени щом не ти харесва акцията

                                ние какво да направим, че ни досаждаш за пореден път в тази тема с това зрънчо???
                                НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X