IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Видно е че някой нарочно дърпа Хим-а. Ту някой се напъне да купува и нашия хвърля на бид-а да плаши гаргите. Нека се появи още някой гладен да го видя до кога ще я държи да си пазари, ще се надцават ама явно няма за сега такъв . Успех. Сега като банката доближи ще има изстрелване ми се струва.

    Коментар


    • Нервно става...
      The strongest stand last.

      Коментар


      • ЦКБ вече е само 9 стотинки по-евтина...
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Тука пак някви тапи на 1.61-2, да видим ще ги намалят ли на половина обемите като наближи до тях Както се случи вчера.

          Не препоръчвам покупка или продажба.

          Коментар


          • Тук важното според мен е обема на купувача и какъв % е запълнен. Също е интересно един голям ли е, или са няколко малки. Много са въпросите за милион $. Не е препоръка, не разполагам с инфо само размишления....
            Last edited by polax; 02.12.2016, 07:28.

            Коментар


            • написаното в предния пост не препоръка за покупка или продажба на акции на ХИМ

              имам акции на ХИМ и нямам покупко-продажби през последните 2-3 седмици...
              НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                Колкото и да ги тръскат крушите...
                "крушите ги тръскат за да изпопадат гнилите ябълки" - 1912

                -----------------------------------

                малко ретроспекция на последните 2 месеца:

                одрусаха крушата на 1,20 и скокнахме на 1,40

                1,40 беше много много силна съпротива и след като одрусаха гнилите ябълки на това ниво стигнахме като "на парад" до 1,59

                последва обичайната корекция която бе задълбочена от изборите за президент и оставката на правителството

                върнахме до 1,42-1,44 ли беше?!?! и пак като "на парад" до 1,59 с малки обеми

                ---------------------------------

                какво се случи тази седмица която още не е приключила:

                28.11 понеделник --- крушата е одрусана още от предната седмица --- минаха само 13 447 лота и затворихме на 1,54

                29.11 вторник --- почти с отварянето цената стигна 1,61 --- купувача се дръпна леко --- за деня минаха 185 180 лота като затворихме на 1,57

                30.11 сряда --- почти с отварянето цената стигна 1,61 --- купувача се дръпна леко --- за деня минаха 117 124 лота като затворихме на 1,59

                01.12 четвъртък --- почти с отварянето цената стигна 1,61 --- купувача се дръпна леко --- за деня минаха 65 518 лота и затворихме на 1,58

                по правило и трите дни пазара затваря с най-евтината сделка за деня

                вижда се, че на това ниво (около 1,60) желаещите да продават намаляват ................ падне ли търговията под 20 К лота за деня на 1,60 това е сигурен знак, че минаваме на следващото ниво -> поне така беше при предните съпротиви

                след като до сега основната търговия беше на около 1,20; после на около 1,40; и сега на 1,60 то най-вероятно следващата съпротива е 1,80 според мен

                ​​​​​​нека да изтръскат хубаво крушите на тези нива за да се отвори пътя за по-нагоре

                проблема остава за продалите защото кеша пари в ръцете ........................ ако не вярват нека да отидат в темата за ЕТФ-а и да питат никиту и нянков

                НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                  Колкото и да ги тръскат крушите посоката навсякъде е нагоре,някъде по бавно,някъде на подскоци и прибежки.Мине ли стабилно 1.60 ще се ускори повече!
                  Да и аз си мисля че ако мине устойчиво 1.60 бързо ще иде до 1.90-2.00 лв

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                    Тая круша бая ще има да я тръскат Нека сега Потъника почине малко на котва че много се напъна докато стигне 1.58
                    Колкото и да ги тръскат крушите посоката навсякъде е нагоре,някъде по бавно,някъде на подскоци и прибежки.Мине ли стабилно 1.60 ще се ускори повече!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                      Фонда си е фонд,от другата страна 10 милиярда лева бавно ,но сигурно навлизат в пазара и за фонда
                      ще става все по-трудно да купува.Всичко което се хвърля от мечките за корекция веднага се изкупува.
                      Поне това виждам,нека и другите да кажат.
                      Извинявай ,за кои 10 млрд става дума?
                      мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                        Тук докато тръскат крушите на ЦКБ крушата се изравнява по височина с майката...
                        Тая круша бая ще има да я тръскат Нека сега Потъника почине малко на котва че много се напъна докато стигне 1.58

                        Коментар


                        • Голям бой, от всичко по малко

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                            мисля, че всички очакват фонда да купува ЦКБ и сега всички се втурват там за да им продават по-късно

                            но е възможно фонда да договори сделка с някоя пенсия и камилчетата да останат изненадани

                            ще се втурнат да продават и цената ще върне доста

                            не е препоръка, но усещането ми е, че банката расте спекулативно...
                            Фонда си е фонд,от другата страна 10 милиярда лева бавно ,но сигурно навлизат в пазара и за фонда
                            ще става все по-трудно да купува.Всичко което се хвърля от мечките за корекция веднага се изкупува.
                            Поне това виждам,нека и другите да кажат.
                            Last edited by Grosss; 01.12.2016, 16:30.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                              мисля, че всички очакват фонда да купува ЦКБ и сега всички се втурват там за да им продават по-късно

                              но е възможно фонда да договори сделка с някоя пенсия и камилчетата да останат изненадани

                              ще се втурнат да продават и цената ще върне доста

                              не е препоръка, но усещането ми е, че банката расте спекулативно...
                              Щото ако растеше ПИБ с тези темпове щеше да бъде просто ... необяснимо
                              В такъв случай се казва - Не се пули така българино ....

                              Напротив, подозирам заговор против растежа на ЦКБ - понеже не виждаме еднократни подскоци от 10% каквито са наблюдавани при предишни ралита ... или ще е за десерт ?
                              Last edited by Protokol; 01.12.2016, 16:30.
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение

                                абсолютно нормално ти сигурен ли си че другото струва повече от 180 милки ) докажи ми го )
                                Само кеша е х3

                                Коментар

                                Working...
                                X