IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • до сега за 1 час 20 анкетирани са дали прогнозите си (аз не съм участвал в анкетата) и временните резултати са следните:
    Click image for larger version

Name:	q1.jpg
Views:	1
Size:	90.9 КБ
ID:	3147027

    Click image for larger version

Name:	q2.jpg
Views:	1
Size:	41.1 КБ
ID:	3147028

    Last edited by polki; 04.12.2016, 22:07.
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение

      Sofix 610-620 хим 3лв.
      а дано

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение

        Sofix 610-620 хим 3лв.
        нека всеки да попълни анонимно анкетата, а по-смелите могат и директно в темата да пуснат прогнозите си...
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Анкета за очакванията ви как ще завърши 2016 г. и какво ще се случи през първите 6 месеца на 2017 г. при Химимпорт...
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

            гледам, че всеки има някакви очаквания за пазара и всеки дава прогнозни цени ................... май е време за една анкета за да се преборим
            Sofix 610-620 хим 3лв.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

              Според мен големите които искат да се изкажат по въпроса като гледат устрема,патоса и оптимизма най-вероятно до 3 лв ще си трайкат.
              Вероятно и ще подпрат пазара за да надуят цените.
              гледам, че всеки има някакви очаквания за пазара и всеки дава прогнозни цени ................... май е време за една анкета за да се преборим
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                понякога да знаеш кой влиза и кой излиза по дадена позиция и по-важно от финансовите резултати на дружествата

                например когато един фонд излизаше от ХИМ-а през есента на 2012 година успя да закара цената на 63 стинки, а в началото на това лято друг закара цената на 1,05 лв. ....................... в тези случаи печалбата на дружеството и дивидента нямаха никакво значение ----> просто пакетите трябваше да се ликвидират независимо от цената

                да имаш подобна информация е равносилно на това да знаеш шесте числа от тиража на тото 2
                Според мен големите които искат да се изкажат по въпроса като гледат устрема,патоса и оптимизма най-вероятно до 3 лв ще си трайкат.
                Вероятно и ще подпрат пазара за да надуят цените.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                  Абсолютно съм съгласен, но както казах, нямам достъп и приказка до големи борсови акули. Съответно мога само да гадая и нищо повече. Ако някой има подобна информация ще му бъда безкрайно благодарен да я сподели/ я.
                  доста наивни очаквания

                  това е вътрешна информация

                  може да се надяваш някой да ти сподели, но това деяние се наказва сурово от закона

                  за нас (които нямаме достъп до подобна информация) остава да седим отстрани и да умуваме как може да се възползваме при създала се подобна ситуация ................ четем знаците по коствени улики и някой път разгадаваме какво ще се случи, а понякога за съжаление грешим...
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                    понякога да знаеш кой влиза и кой излиза по дадена позиция и по-важно от финансовите резултати на дружествата

                    например когато един фонд излизаше от ХИМ-а през есента на 2012 година успя да закара цената на 63 стинки, а в началото на това лято друг закара цената на 1,05 лв. ....................... в тези случаи печалбата на дружеството и дивидента нямаха никакво значение ----> просто пакетите трябваше да се ликвидират независимо от цената

                    да имаш подобна информация е равносилно на това да знаеш шесте числа от тиража на тото 2
                    Абсолютно съм съгласен, но както казах, нямам достъп и приказка до големи борсови акули. Съответно мога само да гадая и нищо повече. Ако някой има подобна информация ще му бъда безкрайно благодарен да я сподели/ я.
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                      Аз да попитам как ги виждате нещата откъм печалба тук? Видно е, че през годините тя постоянно намалява, но дали тази тенденция ще се запази или ще видим и покачване някога? Питам за това, тъй като съм много далеч от участниците и гадаенето кой влиза и кой излиза ми се струва несериозен.
                      понякога да знаеш кой влиза и кой излиза по дадена позиция и по-важно от финансовите резултати на дружествата

                      например когато един фонд излизаше от ХИМ-а през есента на 2012 година успя да закара цената на 63 стинки, а в началото на това лято друг закара цената на 1,05 лв. ....................... в тези случаи печалбата на дружеството и дивидента нямаха никакво значение ----> просто пакетите трябваше да се ликвидират независимо от цената

                      да имаш подобна информация е равносилно на това да знаеш шесте числа от тиража на тото 2
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение

                        това ли е Кашпировски ?
                        Да.

                        Коментар


                        • Аз да попитам как ги виждате нещата откъм печалба тук? Видно е, че през годините тя постоянно намалява, но дали тази тенденция ще се запази или ще видим и покачване някога? Питам за това, тъй като съм много далеч от участниците и гадаенето кой влиза и кой излиза ми се струва несериозен.
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

                            Птица или Сокол???Кое от двете???Ти нямаш ли спирка бе Троле!!!!!
                            това ли е Кашпировски ?
                            http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Птица Разгледай мнение
                              Хм.. еми как да е ракета или там да има живот, като пазарната капитализация на ЗХБГ беше 850 млн.лв на спо, а сега е 66 млн.лв!!! Наиграха се/сте!! Това не е нормално и за борса на МАРС!!!

                              Като цените са за бфб, което е пазара, той определя!! хаха

                              Но тук е уникално чудно!!! Със заграбените не малко активи, борса видяха !! хаха
                              Птица или Сокол???Кое от двете???Ти нямаш ли спирка бе Троле!!!!!

                              Коментар


                              • Хм.. еми как да е ракета или там да има живот, като пазарната капитализация на ЗХБГ беше 850 млн.лв на спо, а сега е 66 млн.лв!!! Наиграха се/сте!! Това не е нормално и за борса на МАРС!!!

                                Като цените са за бфб, което е пазара, той определя!! хаха

                                Но тук е уникално чудно!!! Със заграбените не малко активи, борса видяха !! хаха
                                Last edited by Птица; 03.12.2016, 01:50.

                                Коментар

                                Working...
                                X