IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

    HVAR примерно имам и от тях
    Признавам че тези не съм ги наблюдавал никога.....не са ми представлявали интерес....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

      Кои са тези позиции......всъщност напоследък доста се промениха нещата и 5к не изглеждат вече толкова много,виж 50к е друго?!
      HVAR примерно имам и от тях

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
        Батя Аз на вън имам над 50 % доходност отварям и затварям позиции без да се чудя дали ще има купувачи или а не .както знаем на БФБ има доста позиции които ако застанеш с 5к на изход няма кой ти ги купи и се чудиш ко да правиш а на вън това го няма
        Кои са тези позиции......всъщност напоследък доста се промениха нещата и 5к не изглеждат вече толкова много,виж 50к е друго?!

        Коментар


        • Батя Аз на вън имам над 50 % доходност отварям и затварям позиции без да се чудя дали ще има купувачи или а не .както знаем на БФБ има доста позиции които ако застанеш с 5к на изход няма кой ти ги купи и се чудиш ко да правиш а на вън това го няма

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

            Кефите ми заклетите песимисти и мечки при дъното, как ставате най-върлите бикове когато цените качат един 50-60%
            Ама вие пак добре, плюете борсата ама я следите и скачате след +50%, а ония дето тотално я неглижират и отричат ще заидват насам след първия дабъл
            Просто съм реалист както казах има кой да помпи борсата до тогава съм тук иначе на вън е къде по интересно .та тъка ние имаме позиции и на вън а тук като свърши парата има пак да разправяш твоите глупости ,я кажи коя година вече чакаш Софикс 1000 4 или 5та

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
              Тук сериозна съпротива и корекция в зоната 2,45-2,50
              Кефите ми заклетите песимисти и мечки при дъното, как ставате най-върлите бикове когато цените качат един 50-60%
              Ама вие пак добре, плюете борсата ама я следите и скачате след +50%, а ония дето тотално я неглижират и отричат ще заидват насам след първия дабъл

              Коментар


              • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
                Днеска одих на селската църква. Запалих свещ. Дадох два литра пърцуца на попа и той рече - ХИМА ЩЕ ПРЕБЪДЕ!
                Утре иди пак, дано каже същото и за Химко. Ако някой далечен ден се сбъдне, ще ти възстановява пърцуцата. Но ако ли не, не му режи брадата.

                Коментар


                • Тук сериозна съпротива и корекция в зоната 2,45-2,50

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                    Голямо шикалкавене, мОтане, влачене по корем, повръщане и акробатични изпълнения днес. И нищо друго не ми остана освен да допълня леко на вчерашни цени. Пък ще видим!
                    нормално и очаквано .......... това го наблюдавахме и на 1,20 лв.; и на 1,40 лв.; и на 1,60 лв. когато на два пъти стигахме до 1,58 и връщахме дори до 1,43 лв. (където имах покупки)

                    цената стигна в подножието на 1,80 и както се очакваше се получи сериозна съпротива при 1,77 лв.

                    вчера минаха около 180 К акции и днес почти 190 К акции

                    следващата седмица ще има новата атака на 1,80 и като започне да намалява предлагането на акции ще издухаме и тази съпротива към двата лева

                    препоръчвам единствено спокойствие и силна храна ...................... решения за покупки и продажби всеки сам си взима...
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
                      Днеска одих на селската църква. Запалих свещ. Дадох два литра пърцуца на попа и той рече - ХИМА ЩЕ ПРЕБЪДЕ!
                      ха ха ха

                      Коментар


                      • Днеска одих на селската църква. Запалих свещ. Дадох два литра пърцуца на попа и той рече - ХИМА ЩЕ ПРЕБЪДЕ!
                        Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                        Коментар


                        • И аз леко добавих, пък да видим.

                          Коментар


                          • Голямо шикалкавене, мОтане, влачене по корем, повръщане и акробатични изпълнения днес. И нищо друго не ми остана освен да допълня леко на вчерашни цени. Пък ще видим!
                            Last edited by Три без коз; 09.12.2016, 19:27.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                              Аз предлагам пилците да ги броим на есен.То е ясно ,че всички ще сме на плюс.Ама да видим на кого плюсът ще е най-голям.Успехи.
                              Само коментираме...
                              Тук максимума е 2,20-40 мисля но това беше за ден..през зимата/пролетта на 2014 г.
                              Съпротивата беше на 1,60-1,80 там бяха големите разпродажби...
                              Така че ...или под 1,50 ще бъдете на НГ или над 1,80 ....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                Цената расте ,цената пада...
                                Имате 75 % качване с дивидент ...
                                Има продавач качва се ,има купувач пада.....второто повече в миналото ....
                                Та така ,що трябва да купувам ,като има много по перспективни акции в момента....
                                Само да закача 10 стинки ,който вече парят....?
                                Та така....
                                Гледай Гагарин като стигне максимума от 50-60 лв и му из мислят нещо си за спад и го свалян до 25 лв и така няколко пъти ...
                                Същото и тук........
                                Аз предлагам пилците да ги броим на есен.То е ясно ,че всички ще сме на плюс.Ама да видим на кого плюсът ще е най-голям.Успехи.

                                Коментар

                                Working...
                                X