IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Може пък пружината да се натяга

    Коментар


    • Наказват я тая артия ми се струва.Не случайно цкб я изпревари.

      Коментар


      • Преценявайте риска до колко сте смели и на каква цена си показвате бройките, за да не се случи някой път да останете без тях!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

          Ехей, къде по-надолу се гласиш, ???
          търся поне десетина стинки разлика ................ миналата седмица разтоварих на около 1,74 и сега ще търся вход .............. дано се получи, че не ми се гони влака по баира...

          не е препоръка...
          НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
            Зорлията отупа самосвала май..
            изтърва ръчната ............ слаби сфинктери
            НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

              явно на тая мечка времето я притиска и трябва спешно да продава

              няма нищо, де ................ днес заредих 10 какции, а по-надолу ще взема още

              ще помогна на мецана...
              Ехей, къде по-надолу се гласиш, ???
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
                докато когато продава някой който цепи стинката на две той си излиза съвсем деликатно и постепенно ................... стига времето за кеш да не го притиска, де
                явно на тая мечка времето я притиска и трябва спешно да продава

                няма нищо, де ................ днес заредих 10 какции, а по-надолу ще взема още

                ще помогна на мецана...
                НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                Коментар


                • Зорлията отупа самосвала май..
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • Тук още съм на нула от петъчните си покупки. Аман от туткане и разни стратегии на недоучили стратези.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                      кайзера правилно ти зададе доуточняващ въпрос, но ти не разбра къде те чука

                      практиката показва точно обратното

                      ИП не продават изобщо тактично защото като им се заяви продажба/покупка те гледат набързо да си изпълнят поръчката за да не избяга цената на акцията извън границите които са зададени от клиента

                      докато когато продава някой който цепи стинката на две той си излиза съвсем деликатно и постепенно ................... стига времето за кеш да не го притиска, де
                      Възможно е да не съм прав......споделям впечатления от моя ИП ....в крайна сметка ползвам само един и не съм ползвал други за сравнение!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от api Разгледай мнение

                        Пускай ги на 1.69 да си вземем, че с тези мижави бройки които ти купуват, бая комисионни ще отнесеш
                        аз така предпочитам .................. като видя ордер с повече бройки да купя или продам вместо да оставя ордер и някой да чопли по няколко бройки...
                        НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                          Ако например имаш 50 к акции на хима и искаш да ги продадеш непрменно сега на около 1.7 примерно и чрез ИП-то си по телефона ,то той ако няма някой заявил подобен пакет на тези цени продава по подобен начин "тактично" и се старае да не рути цената ..."ФАКТ"!
                          кайзера правилно ти зададе доуточняващ въпрос, но ти не разбра къде те чука

                          практиката показва точно обратното

                          ИП не продават изобщо тактично защото като им се заяви продажба/покупка те гледат набързо да си изпълнят поръчката за да не избяга цената на акцията извън границите които са зададени от клиента

                          докато когато продава някой който цепи стинката на две той си излиза съвсем деликатно и постепенно ................... стига времето за кеш да не го притиска, де

                          НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение



                            От мен ги взеха, че и още 20 после...
                            Пускай ги на 1.69 да си вземем, че с тези мижави бройки които ти купуват, бая комисионни ще отнесеш

                            Коментар


                            • Тука ЦКБ-то ни гони яко, а ние се ослушваме. Препятствия няма ( от гледна точка на големи пакети ). До сега се движим с резки скокове по 5 или по 10 стотинки и после почиваме и затвърждаваме нивото. Мислим и анализираме. Само се мотаем. Това ли сме ние. Появи се някой дребен спекулант, дето цепи на стотинката ( какво беше милиминка ) и стоим и му правим публика. Пазарът ще го отнесе и той ще е изхвърлен извън спреда. После нека да гони. Без препоръка за търгувия с акции на БФБ.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение



                                От мен ги взеха, че и още 20 после...
                                ми те златни са ти излезли.. близо 10% брокерска комисионна...
                                Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                                Коментар

                                Working...
                                X