IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Покрай новата анкета на Биг Беър сега разгледах резултатите от предната му анкета . Мисля ,че беше в началото на декември. " Ако бъдат обобщени данните от последната анкета за очакванията на форума на ИнвесторБГ за българските акции се получава че 23 са подценени, а 31 са справедливо оценени. Средната величина на оценката е 3.06 като година по рано е била 3.05 1 Химимпорт АД 2.21 2 Зърнени Храни България АД 2.37 3 ТБ Централна кооперативна банка АД 2.48 4 Доверие Обединен Холдинг АД 2.58 5 Адванс Терафонд АДСИЦ 2.69 6 Свилоза АД 2.75 7 Софарма АД 2.77 8 Юрий Гагарин АД 2.78 .................................................. ................................................ "
    Тук във форума понякога голямо плюене пада по акциите на групировката , но като дойде време да вложиш пари ,май доста хора ги предпочитат като перспективна ( подценена ) инвестиция .
    Taka e! Книгите са все още подценени както и да се смята, цената е под фундамента, а за разлика от другите набалонени и набедени за сини в които . За старопланинското набалончване изобщо да не говорим. Двойно повече пари са закоапни борсово там - планината има книги, няма машини и съоръжения. планината държи 30% от книгите на мцх 70% от хес и т.н. Машините и съоръженията са само в мцх хес и т.н. Ноооооо - борсовия кеш е закопан веднъж в мцх хес и т.н, и после е дублиран в палнината заради книгите на мцх хес и т.н. . Балон та дрънка )))) Ниее е препоръка.
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Покрай новата анкета на Биг Беър сега разгледах резултатите от предната му анкета . Мисля ,че беше в началото на декември.

      " Ако бъдат обобщени данните от последната анкета за очакванията на форума на ИнвесторБГ за българските акции се получава че 23 са подценени, а 31 са справедливо оценени. Средната величина на оценката е 3.06 като година по рано е била 3.05

      1 Химимпорт АД 2.21
      2 Зърнени Храни България АД 2.37
      3 ТБ Централна кооперативна банка АД 2.48
      4 Доверие Обединен Холдинг АД 2.58
      5 Адванс Терафонд АДСИЦ 2.69
      6 Свилоза АД 2.75
      7 Софарма АД 2.77
      8 Юрий Гагарин АД 2.78
      .................................................. ................................................ "


      Тук във форума понякога голямо плюене пада по акциите на групировката , но като дойде време да вложиш пари ,май доста хора ги предпочитат като перспективна ( подценена ) инвестиция .
      Last edited by Andi11; 23.12.2016, 13:29.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

        Взеха се взеха се. Роднина, милиционер . И сега мушмурока тия 17К дето бяха май пак ги надроби на айсберг да набутва купувача. Преди малко минаха близо 40 сделки за по 2 кинта комисион преди кюфтака? и за какво го правят. Да плашат, че някой си търси изход или?
        От 10 дни минават пакети в хим.....
        Почнаха от таксунбанк....
        Мисля че и те си правят шоу....брой сделки , уж различни продавачи...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          Голема веселба ,не се разбраха дали 1,697 или 1,698....
          Взеха се взеха се. Роднина, милиционер . И сега мушмурока тия 17К дето бяха май пак ги надроби на айсберг да набутва купувача. Преди малко минаха близо 40 сделки за по 2 кинта комисион преди кюфтака? и за какво го правят. Да плашат, че някой си търси изход или?
          Last edited by Petar; 23.12.2016, 12:28.

          Коментар


          • Голема веселба ,не се разбраха дали 1,697 или 1,698....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

              Да. Заформя се организирано вдигане на цената. Денят е подходящ, повечето участници отсъстват, вниманието е приспано, вдигането ще се получи с по-малко разходи.
              Защо не го приемеш и в обратната посока.....по лесно е....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
                Нещо май се заформя тук?
                Да. Заформя се организирано вдигане на цената. Денят е подходящ, повечето участници отсъстват, вниманието е приспано, вдигането ще се получи с по-малко разходи.
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Нещо май се заформя тук?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                    Как да разбираме "доливам" - ще продаваш или ще купуваш?
                    Ще купувам. Колкото повече, толкова повече.
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                      И на теб ли да обяснявам, че аз съм по "плевните" , то вратата всеки да си я открие и влезе, но това твоето по долу - е антика от infostock.bg - с което ме изуми
                      То и аз съм антика, ама още мърдам......

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                        http://download.pomagalo.com/134579/...+na+radon+222/


                        inta53,не споменавай моят велик баща РАДИЙ, аз съм РАДОН 222!!! Тръгна малко неподготвен!!!!


                        И на теб ли да обяснявам, че аз съм по "плевните" , то вратата всеки да си я открие и влезе, но това твоето по долу - е антика от infostock.bg - с което ме изуми

                        Коментар


                        • http://download.pomagalo.com/134579/...+na+radon+222/


                          inta53,не споменавай моят велик баща РАДИЙ, аз съм РАДОН 222!!! Тръгна малко неподготвен!!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение



                            Щом и великият вожд каза.....значи излитаме!!!
                            Ето и факти. ПОДЦЕНЕНИ сме много!


                            Ей , "РАДИЙ" , то бива .Умор , ама ша на умориш с тоя цитат от "предградието-следградието" на кризата

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение



                              Щом и великият вожд каза.....значи излитаме!!!
                              Ето и факти. ПОДЦЕНЕНИ сме много!


                              А на Монти петрола е много надценен. Има още много да пада!
                              Монти, шегувам се не се връзвай! Всеки греши. Аз не правя изключение.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                                Няма страшно младежи тренда е нагоре.Ще има тлъсти печалби


                                Щом и великият вожд каза.....значи излитаме!!!
                                Ето и факти. ПОДЦЕНЕНИ сме много!

                                Коментар

                                Working...
                                X