IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
    Ташунко, стига се тревожи, тази година ще видим цени над 3 лева
    Ако излезеш прав ще те черпя . Три лева на ЦКБ ще ме зарадва много

    Коментар


    • Ташунко, стига се тревожи, тази година ще видим цени над 3 лева

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

        няма да е все така .............. и нашия ред ще дойде отново...

        октомври месец ХИМ-а като стартира в темата на ЦКБ ревяха като малки деца .................. следващия месец ноември дойде и техния ред (на ЦКБ) да се усмихнат ................. а декември месец дойде и реда на зрънчовците...

        дали януари ще е отново ред на ХИМ-а предстои да разберем ............ аз лично мисля, че при ХИМ най-доброто предстои...

        да видим...
        На Хима това му беше силата.Скоро пак ще потъне нали е Потъник

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

          ................ то трябваше и лятото да не се набиваш в бетона на фекалния залив, ама като не ме слушаш вкуса винаги ще е такъв



          хубавото е, че имаме различни вкусови рецептори и за да ти помогна да си оправи вкуса, отново ти предлагам да ти купя всичките 4320 бройки от Потъник ................ или колкото там имаш, де
          Колко даваш за акция?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

            ................ то трябваше и лятото да не се набиваш в бетона на фекалния залив, ама като не ме слушаш вкуса винаги ще е такъв



            хубавото е, че имаме различни вкусови рецептори и за да ти помогна да си оправи вкуса, отново ти предлагам да ти купя всичките 4320 бройки от Потъник ................ или колкото там имаш, де
            Който има диверсифицира а който няма рискува и играе хазарт.Ти си от втория тип.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение

              Монбата се подхлъзна, а Хим изостава много! Бъди търпелив!
              няма да е все така .............. и нашия ред ще дойде отново...

              октомври месец ХИМ-а като стартира в темата на ЦКБ ревяха като малки деца .................. следващия месец ноември дойде и техния ред (на ЦКБ) да се усмихнат ................. а декември месец дойде и реда на зрънчовците...

              дали януари ще е отново ред на ХИМ-а предстои да разберем ............ аз лично мисля, че при ХИМ най-доброто предстои...

              да видим...
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                Нищо не съм забравил.Не съм като теб да изопачавам нещата.Имам сега точно 4320 бр от Потъник за което съжалявам.Трябваше вместо тях да взема цкб или монбат.
                ................ то трябваше и лятото да не се набиваш в бетона на фекалния залив, ама като не ме слушаш вкуса винаги ще е такъв

                Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Кисело ли е гроздето колега?Кисело е знам.В другия живот може и да усетиш истинския вкус.Сега след като си се качил на борда на Потъник трудно ще си оправиш вкуса
                хубавото е, че имаме различни вкусови рецептори и за да ти помогна да си оправи вкуса, отново ти предлагам да ти купя всичките 4320 бройки от Потъник ................ или колкото там имаш, де
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение

                  Монбата се подхлъзна, а Хим изостава много! Бъди търпелив!
                  Хима е мъстийска акция.Не и вярвай много!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                    Нищо не съм забравил.Не съм като теб да изопачавам нещата.Имам сега точно 4320 бр от Потъник за което съжалявам.Трябваше вместо тях да взема цкб или монбат.
                    Монбата се подхлъзна, а Хим изостава много! Бъди търпелив!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                      нали и ти уж си се качил на борда на Потъник???

                      или вече забрави какво си писал преди няколко часа???

                      иска ти се да си играч, но с това одеало и с гегата отдалеч си личи, че си полски свирач
                      Нищо не съм забравил.Не съм като теб да изопачавам нещата.Имам сега точно 4320 бр от Потъник за което съжалявам.Трябваше вместо тях да взема цкб или монбат.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от stat counter Разгледай мнение

                        Засега се мажат ските, ако се уцели правилната писта може и да има посдкок, ако не ще се виси на долна база.
                        Демек ако не ви огрее тънкаж ще се наложи да се" жертвате "свише.....каква голяма борсова драма.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                          Кисело ли е гроздето колега?Кисело е знам.В другия живот може и да усетиш истинския вкус.Сега след като си се качил на борда на Потъник трудно ще си оправиш вкуса
                          нали и ти уж си се качил на борда на Потъник???

                          или вече забрави какво си писал преди няколко часа???

                          иска ти се да си играч, но с това одеало и с гегата отдалеч си личи, че си полски свирач
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                            дай да ти ги взема всички 2586 акции за да не се притесняваш с какво ще платиш годишна такса за обслужване на бетона във фекалния залив...
                            Кисело ли е гроздето колега?Кисело е знам.В другия живот може и да усетиш истинския вкус.Сега след като си се качил на борда на Потъник трудно ще си оправиш вкуса

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                              Трябва нежно да се прави.Колко му е да иде цената на 1.40 пак.Трябва да се мисли за пазара и колегите.
                              дай да ти ги взема всички 2586 акции за да не се притесняваш с какво ще платиш годишна такса за обслужване на бетона във фекалния залив...
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Има ли още

                                Коментар

                                Working...
                                X