IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
    Защо някой слага тези оферти по 465, 466, 467 акции...да създава илюзия за предлагане ли що?
    За да му излезе сметката под 800 лв, (пести от комисионни)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
      От много натягане тук да не стане така пружината да се счупи накрая
      Ако тука се сурне надолу,на къде ще бъде цкб?Когато влизат големите и чужденците-кое ще вземат?! Виж при цкб още няма сделка.Когато ножицата е голяма между купува/продава посоката не е много ясна.
      П.С:вярвам,че банката ще расте,но тук още повече

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
        Защо някой слага тези оферти по 465, 466, 467 акции...да създава илюзия за предлагане ли що?
        Играе си човека

        Коментар


        • Защо някой слага тези оферти по 465, 466, 467 акции...да създава илюзия за предлагане ли що?

          Коментар


          • От много натягане тук да не стане така пружината да се счупи накрая

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dao.dy.dzin Разгледай мнение
              За твоят портфейл е повече от задължителна диверсификацията.
              Ами ако утре нещо се сгомняса и тренда се обърне?
              Любителите на капиталовата доходност биха го помислили за корекция и допълнително биха наливали пари , а тези с дивидентните хартии ще си приберат сухото.
              Разбира се.Добре е да имаш свободен финансов ресурс,но по-важното е да го управляваш умно.Идеята " ако беше заложил всичко на бфб щеше да изкараш повече" ми звучи като да заложиш на рулетка.Може да уцелиш червено ама може и да не уцелиш.Какво по-добре от това да имаш от всичко и акции с капиталов разтеж и такива с дивидента доходност и ренти от НИ и работещ бизнес и злато и антики и за капак да си степендиант на НОИ като мен а на който не му харесва това си е негов проблем

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                Който има диверсифицира
                За твоят портфейл е повече от задължителна диверсификацията.
                Ами ако утре нещо се сгомняса и тренда се обърне?
                Любителите на капиталовата доходност биха го помислили за корекция и допълнително биха наливали пари , а тези с дивидентните хартии ще си приберат сухото.
                Този който е безпристрастен вижда безпределното , който е пристрастен вижда пределното - дао дъ дзин

                Коментар


                • Не знам защо но ме обзема едно съмнение относно Хима ама тези дни ще стане ясно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Ставаш нахален в мераците си....
                    3 лв за мама , 2 за каката а 1 лв за изтърсака....
                    Мама 3 лв след 10 г може и да ги стигне.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                      пожелавам ти го искренно

                      дано най-накрая цената стане 3 лв. за да реализираш 100% профит ............... заслужаваш го след цялото стискане на ЦКБ-то през последните 3 години...
                      Ццц в грешка си.На 3 лв акциите ми в ЦКБ ще струват 100 000 лв а профита ще ми ще е 66 400 лв.Виж при теб при Хима с лихвите по репата и комисионите по сделките не знам дали и на 1.80 ще излезеш на нула.Аз съм учил много математика и добре ги смятам нещата,но ако ти изпитваш затруднение мога да ти дам няколко учебника.Интересни са.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                        Ако излезеш прав ще те черпя . Три лева на ЦКБ ще ме зарадва много
                        пожелавам ти го искренно

                        дано най-накрая цената стане 3 лв. за да реализираш 100% профит ............... заслужаваш го след цялото стискане на ЦКБ-то през последните 3 години...
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                          Колко даваш за акция?
                          1 стинка премия ти давам
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                            Който има диверсифицира а който няма рискува и играе хазарт.Ти си от втория тип.
                            ти си от трети тип ................ купуваш без да знаеш какво правиш, но вървиш 3 години след събитията
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                              Ако излезеш прав ще те черпя . Три лева на ЦКБ ще ме зарадва много
                              Ставаш нахален в мераците си....
                              3 лв за мама , 2 за каката а 1 лв за изтърсака....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                                Ташунко, стига се тревожи, тази година ще видим цени над 3 лева
                                Ако излезеш прав ще те черпя . Три лева на ЦКБ ще ме зарадва много

                                Коментар

                                Working...
                                X