IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мдаа. Важният въпрос обаче е "Някой" или "Някои".

    Коментар


    • Някой има зор да напусне кораба но от екипажа го усетиха
      За това тези дни буксуваме .да се разбират за цената и да продължава ме

      Коментар


      • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
        Вземайте тия 40 К и да продължаваме
        Ако можеш помогни!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
          Айдее, почнаха да го ритат нагоре. Ще видим колко.
          Обърка посоката!

          Коментар


          • 70 К станаха.
            Сега ще си проличи какво точно се случва.
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Вземайте тия 40 К и да продължаваме

              Коментар


              • Айдее, почнаха да го ритат нагоре. Ще видим колко.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение

                  До 1.75 лв. няма големи бройки!
                  Биковете още не са се събрали в стадо!
                  Разбира се изчакват се и треперещите ръчички, но те явно вече не пускат и няма продавачи!
                  Който каквато игра иска такава да играе. Важното е аз да печеля!
                  Точно !!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                    Посоката е нагоре.Търпеливите ще радват на голяма доходност.
                    До 1.75 лв. няма големи бройки!
                    Биковете още не са се събрали в стадо!
                    Разбира се изчакват се и треперещите ръчички, но те явно вече не пускат и няма продавачи!
                    Който каквато игра иска такава да играе. Важното е аз да печеля!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                      За мен не са важни тези дето слагат бройки около 800лв., а е важно има ли продавачи или купувачи! Кои са повече? Посоката на къде е? Сами виждате, че се появява някой и ги изкупува за секунда! Не ми е ясно защо се дразните? Като ви е евтино-купувайте, а пък ако сте на добра печалба -продавайте! Гледайте собственият си интерес и не се дразнете за дребни, незначителни неща. Изпускате общата картинка, а тя е покоряване на нови върхове.Всички имаме различни стратегии. УСПЕХ на ВСИЧКИ на БФБ, а пък на ЕТФ-фа още по-голям успех!
                      Посоката е нагоре.Търпеливите ще радват на голяма доходност.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                        Играе си човека
                        По-точно е : Играят си играта хората! Разбира се новаторът е бил един, но сега засичам различни посредници с такива бройки-т.е. народиха се имитатори! Лошо няма! Търговията да върви!

                        Коментар


                        • За мен не са важни тези дето слагат бройки около 800лв., а е важно има ли продавачи или купувачи! Кои са повече? Посоката на къде е? Сами виждате, че се появява някой и ги изкупува за секунда! Не ми е ясно защо се дразните? Като ви е евтино-купувайте, а пък ако сте на добра печалба -продавайте! "Не е важно язе да съм добре, а Вуте да е зле!"Гледайте собственият си интерес и не се дразнете за дребни, незначителни неща. Изпускате общата картинка, а тя е покоряване на нови върхове.Всички имаме различни стратегии. УСПЕХ на ВСИЧКИ на БФБ, а пък на ЕТФ-фа още по-голям успех!
                          Last edited by radon222a; 16.01.2017, 15:34.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                            Кой е тоя посредник дето комисионите му са по-малки под 800 лв?
                            Имаше нещо такова, коментира се преди година. Запомнил съм че е свързано с таксите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение

                              За да му излезе сметката под 800 лв, (пести от комисионни)
                              Кой е тоя посредник дето комисионите му са по-малки под 800 лв?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                                Ако тука се сурне надолу,на къде ще бъде цкб?Когато влизат големите и чужденците-кое ще вземат?! Виж при цкб още няма сделка.Когато ножицата е голяма между купува/продава посоката не е много ясна.
                                П.С:вярвам,че банката ще расте,но тук още повече
                                Дано да расте тук макар че малко се забави.Имам няколко акции на Хима така че ми изнася да расте,но виж цкб си е стабиляга от всякъде!!

                                Коментар

                                Working...
                                X