IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

    Прочети си внимателно тарифата на която търгуваш и ще разбереш защо правят сделки до 800 лв.
    къде да го прочета?
    НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

      тогава се жъне, май? .................. да се върнем към комисионните на борсата...

      мисля, че причината за тези сделки не е в комисионната

      преди десетина години слагах оферти с еднакви числа ............... например 222 или 333 или 555 .................. мисля, че тези сделки с нетрадиционни бройки са на някой зевзек който се смее на нашите предположения защо ги прави
      Прочети си внимателно тарифата на която търгуваш и ще разбереш защо правят сделки до 800 лв.

      Коментар


      • Спокойно господа тази година ще видим минимум 2 лв за акция което от текущите нива си е 15%..... Какво повече гоните за годината.......макар че новина за дивидент ще напомпи цената допълнително мисля?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение

          Не те разбрах! Искаш да ме качиш в портрет над главата ти и да ме боготвориш! Учи се ... лошо няма! Само не се засягай днеска ми е весело!
          като ти е весело тогава се весели като хората ................. не влизай във форума за да казваш кой не търгува и кой какво трябва да прави...
          НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

            Няма обещано, бе обявено "промяна на дивидентната политика", значи че ще започнат да дават по обикновените, както за първи път се случи миналата година, а за размера към момента може само да се гадае.
            о.к. к.о.
            НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

              готов съм да те кача на стенда .................. искаш ли?


              Не те разбрах! Искаш да ме качиш в портрет над главата ти и да ме боготвориш! Учи се ... лошо няма! Само не се засягай днеска ми е весело!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                обещаха, че дивидента който до сега даваха на привилегията вече да го разпределят на всички акции

                моля
                Няма обещано, бе обявено "промяна на дивидентната политика", значи че ще започнат да дават по обикновените, както за първи път се случи миналата година, а за размера към момента може само да се гадае.
                Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение

                  Що, да не е да си готов да ме засрамиш?
                  готов съм да те кача на стенда .................. искаш ли?
                  НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                    заложил съм капаните и чакам някой да се хване, а през това време правя гимнастика за пръстите ................ нищо лошо, нали?

                    мисля, че няма смисъл да си ги мерим ....... кой прави повече оборот на БФБ, нали?
                    Що, да не е да си готов да ме засрамиш?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение

                      По писането. Повече време отделяте за писане. Разбира се - това е само предположение. Всеки си знае себе се.
                      заложил съм капаните и чакам някой да се хване, а през това време правя гимнастика за пръстите ................ нищо лошо, нали?

                      мисля, че няма смисъл да си ги мерим ....... кой прави повече оборот на БФБ, нали?

                      НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                        как реши, че не търгуваме? ............... съдиш по себе си ли?


                        По писането. Повече време отделяте за писане. Разбира се - това е само предположение. Всеки си знае себе се.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение
                          Здравейте, малко съм му отървал края,
                          ти на това малко ли му викаш?

                          Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение
                          преобразуваха ли привилигированите акции,
                          да

                          Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение
                          свърши ли им дивидента
                          не, остана още половин дивидент да изплатят тази есен

                          Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение
                          какво може да се очаква от мажоритарите.
                          обещаха, че дивидента който до сега даваха на привилегията вече да го разпределят на всички акции

                          Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение
                          Благодаря
                          моля
                          НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                            Различни стилове на търгувия! Вие не търгувате, а само си чешете езиците! Гледайте да изкарате някой % печалба, защото другото е загубено време! Които искат-купуват, другите-продават, а третите са ПУБЛИКА и се правят на критици-защо така, а не иначе! Не ви разбирам!
                            как реши, че не търгуваме? ............... съдиш по себе си ли?
                            НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                              не, силна ми е през юни и юли..
                              тогава се жъне, май? .................. да се върнем към комисионните на борсата...

                              мисля, че причината за тези сделки не е в комисионната

                              преди десетина години слагах оферти с еднакви числа ............... например 222 или 333 или 555 .................. мисля, че тези сделки с нетрадиционни бройки са на някой зевзек който се смее на нашите предположения защо ги прави
                              НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                              Коментар


                              • Здравейте, малко съм му отървал края, а тука сте на сладка раздумка и не мога да отсея инфото. Някой може ли да синтезира, преобразуваха ли привилигированите акции, свърши ли им дивидента и какво може да се очаква от мажоритарите. Благодаря

                                Коментар

                                Working...
                                X