IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

    +11111

    Нищо против колегата, но безсмислен еднообразен монолог, който развали темата, няма нищо ново, полезно или конкретно за компанията, тотален спам. Предлагам да си направи отделна тема, примерно "Кросовете на Ташунко" и да пише на воля.

    В тази връзка опитах се да блокна и да не виждам тези коментари, но понеже новият форум е тотален провал, не се получава. Ако някой може да помогне, да пише моля на ЛС.
    Дори и да го блокираш, когато той пише темата светва в зелено, като непрочетено мнение и те кара да я отвориш, което смятам за губене на време.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
      Абе Ташунко със сапа на теб не ти ли писна от тези празнословия с които облъчваш четящите темата. Днес една трета от мненията в темата са твой и нищо смислено. Всички разбрахме за потъник, всички разбрахме, че предупреждаваш, всички разбрахме, че си направил 60% от ЦЦБ и че ще расте до небето. Аман вече, а колко хубаво беше времето когато ти изчезна преди няколко години.
      +11111

      Нищо против колегата, но безсмислен еднообразен монолог, който развали темата, няма нищо ново, полезно или конкретно за компанията, тотален спам. Предлагам да си направи отделна тема, примерно "Кросовете на Ташунко" и да пише на воля.

      В тази връзка опитах се да блокна и да не виждам тези коментари, но понеже новият форум е тотален провал, не се получава. Ако някой може да помогне, да пише моля на ЛС.
      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

      Коментар


      • Абе Ташунко със сапа на теб не ти ли писна от тези празнословия с които облъчваш четящите темата. Днес една трета от мненията в темата са твой и нищо смислено. Всички разбрахме за потъник, всички разбрахме, че предупреждаваш, всички разбрахме, че си направил 60% от ЦЦБ и че ще расте до небето. Аман вече, а колко хубаво беше времето когато ти изчезна преди няколко години.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
          Вожде, кое от двете? обърках се на кое да се осланям?
          и двете дядо попе, и на двете се осланяйте...

          от както се е регистрирал този ник винаги пише в двете посоки и накрая излиза и казва:

          "аз казах ли ви, че така ще стане..."

          на този ник не му трябва нищо друго освен да излезне и да се провикне, че е станало така както е казал въпреки, че една стинка не е изкарал

          колко пъти през години този ник е писал, че и двете посоки го устройват .................... а най-лошото е, че си го вярва...

          така става когато не го интересува дали ще извади пари от борсата ................. за него е важно да каже, че е познал посоката и затова дава прогнози в двете посоки...
          НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

            Всички се объркахме.
            Питай ще ти кажа

            Коментар


            • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение



              Вожде, кое от двете? обърках се на кое да се осланям?
              На първото.Второто важи за цкб

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vlado64 Разгледай мнение

                Ти нали няма да си от разочарованите , кво се косиш за другите
                Не трябва да сме егоисти Владо.Предупреждавам нищо повече.Всеки сам ще си бере плодовете.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                  да, бе

                  то твоите очаквания ги знаем .................. лятото чакаше ЦКБ на 80 стинки, а сега струва 162 стинки ........................... сигурно пак си разочарован...
                  Напротив много съм хепи при ЦКБ с 20 к плюс но от Потъник не съм доволен защото се затвърди мнението ми че е измамна акция.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение



                    Вожде, кое от двете? обърках се на кое да се осланям?
                    Всички се объркахме.
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      Тук очакванията са големи но ми се струва че ще има много разочаровани.
                      Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      Посоката е нагоре.Търпеливите ще радват на голяма доходност.
                      Вожде, кое от двете? обърках се на кое да се осланям?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        Тук очакванията са големи но ми се струва че ще има много разочаровани.
                        Ти нали няма да си от разочарованите , кво се косиш за другите

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                          Тук очакванията са големи но ми се струва че ще има много разочаровани.
                          да, бе

                          то твоите очаквания ги знаем .................. лятото чакаше ЦКБ на 80 стинки, а сега струва 162 стинки ........................... сигурно пак си разочарован...
                          НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                          Коментар


                          • Тук очакванията са големи но ми се струва че ще има много разочаровани.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

                              Мисля ,че ти казах - в тарифата на инв.посредник при когото твърдиш ,че търгуваш
                              аз пък мислех, че имаш нещо да казваш по темата .................. пък ти ми казваш да чета тарифата...

                              каквото и да прочета в тарифата вече видях на практика, че няма разлика дали сделката е под или над 800 лв. ................ поне на моята платформа е така
                              НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                                къде да го прочета?
                                Мисля ,че ти казах - в тарифата на инв.посредник при когото твърдиш ,че търгуваш

                                Коментар

                                Working...
                                X