IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тези 14к последните ли са на каролеца

    Коментар


    • Това ли беше корекцията? много вяла корекция

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

        Пешо нашия пазар е слаб за врътки.Гледай да хванеш вълната и умната че народа наплашен и бързо кеширва А за тук нали знаеш какво ми е мнението
        Много добре му го каза,направо в десятката.Спечелил,спечелил ама поне да не се бъзика.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
          Тя ако ще пада цената чак до консолидирания, къде му е края..
          То си има нива на търпимост, ще преструктурираме ако трябва и ще подкрепим, няма как да пада до безкрай.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            извинявам се за вятърничавия въпрос, но някой има ли представа кои са местните холдинги, които единствени заявяват желание да купят бизнеса на ЧЕЗ?
            Знам че освен Доверие другия основен миноритарен акционер в ЧЕЗ е близък или направо да си кажем Хим-а ...
            Вие сте вещер Дано да стане

            Коментар


            • Тя ако ще пада цената чак до консолидирания, къде му е края..
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Рано или късно ще литне въпроса е да не се изнервят хората до тогава и като ти писне той тогава да хукне. Аз съм тук на 47% от портфейла така, че ще се стиска ако требе и по дълго време. Успех на всички
                Last edited by Petar; Днес, 08:37.

                И аз така ги виждам нещата и тежестта ми е подобна. В допълнение , че сега има и мегдан за врътки с по - големи обеми. На 1.7 продадох към 20% от бройките и си мислех, че няма да ме огрее да ги върна с добра печалба , а то взе че се сурна. Ще го чакам още по в ниското макар това да не е моята игра. Мисля, че консолидирания ще е по - добре и е въпрос на месеци хима да даде яко газ.
                Не е препоръка - водеща позиция ми е.
                Успех и търпение

                Коментар


                • Ташунко нещо го изтриха, но по принцип да знам мнението ти Беше по-скоро като бъзик. Естествено че никой не знае кое и кога ще се случи. То си мислехме че го мъчи някой нещо и не иска да губи някви стинки, после го сурнаха със 15 ст. надолу и той пак се натискаше да продава и пак със странни бройки. Не че някой е очаквал да има печалба в този отчет - от години вече няма и все пак имаше кой да продава Не се знае какво освен очаквания го движи нагоре но явно "слаб" отчет предрича апокалипсис и се разпродава.

                  Рано или късно ще литне въпроса е да не се изнервят хората до тогава и като ти писне той тогава да хукне. Аз съм тук на 47% от портфейла така, че ще се стиска ако требе и по дълго време. Успех на всички
                  Last edited by Petar; 02.02.2017, 08:37.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

                    Кога викате това че правя схема за една врътка, да изкараме нещо и пак да влезем преди да е тръгнало да се катери
                    Пешо нашия пазар е слаб за врътки.Гледай да хванеш вълната и умната че народа наплашен и бързо кеширва А за тук нали знаеш какво ми е мнението

                    Коментар


                    • Ебаси и дивотията на очевадни неща да се вика манипулация.Софикс не можа да пробие 625 върна малко после пак опита и пак върна на 593.8 . Техничарите какво ще кажат по въпроса? Има бидове в ниското,но никой не купува на насрещна цена.С такива голи ...ръце няма как да прескочим 625 пункта.Тук трябва големите гадове да държат цената и да купуват а те спряха и започнаха първите разпродажби.Интересно става.Едни ще останат излъгани други ще се кефят.Такава е играта.

                      Коментар


                      • извинявам се за вятърничавия въпрос, но някой има ли представа кои са местните холдинги, които единствени заявяват желание да купят бизнеса на ЧЕЗ?
                        Знам че освен Доверие другия основен миноритарен акционер в ЧЕЗ е близък или направо да си кажем Хим-а ...
                        Last edited by tony1975; 01.02.2017, 20:40.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Dmirkata Разгледай мнение

                          Добре, може би имаш право, като минем 2-ката и приближим 2,50 и аз ще се замисля ...
                          Кога викате това че правя схема за една врътка, да изкараме нещо и пак да влезем преди да е тръгнало да се катери

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                            4-5 стотинки на акция не могат, да ме накарат, да я стискам, докато получа право на дивидент.
                            Нека цената да докара едни 50 - 150 стотинки и да изляза подобаващо, за дивидент не съм алчен.
                            Добре, може би имаш право, като минем 2-ката и приближим 2,50 и аз ще се замисля ...

                            не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dmirkata Разгледай мнение

                              Е, не така, колега и дивидента, и дивидента ...То и аз се интересувам от ръста, който ще последва, но дивидента защо да не си го взема.
                              Верно, ХИМ е доста спекулативна акция, където настроенията бързо се менят, но дивидентът не си го давам ...
                              4-5 стотинки на акция не могат, да ме накарат, да я стискам, докато получа право на дивидент.
                              Нека цената да докара едни 50 - 150 стотинки и да изляза подобаващо, за дивидент не съм алчен.
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                                Не им ща дивидента, вълнува ме ръста на цената.
                                Е, не така, колега и дивидента, и дивидента ...То и аз се интересувам от ръста, който ще последва, но дивидента защо да не си го взема.
                                дивидентът не си го давам ...
                                Last edited by Andi11; 01.02.2017, 13:06.
                                не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X