IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Официално: ЦКБ по скъпа!
    Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
      Ами ако търсят нов голям външен инвеститор и затова задържат цената?
      е то кой ще дойде като види как се отнасят с цените на акциите си?
      Иначе и аз имам чувството, че и тук и при ЦКБ има оферти от дясно които държат цената, нека видим до тръгването на етф-а в Лондон ли ще е или друг спусък...

      Коментар


      • Ами ако търсят нов голям външен инвеститор и затова задържат цената?

        Коментар


        • Добри движения , които галят егото за продавалите ноември декември- пълнили старопланиски материал,- за сега е повече от очакваният дивидент разликата във входа.Абе къде е "2012"номер ???

          Коментар


          • Акцията си има всичко - фундамент, дивидент......постамент....
            Който разчита на анализи се е объркАл....
            Аз разчитам на визуални впечатления....
            Започнат ли да се мятат кИфтета или репа, значи някой е чул нещо в трамваите ....

            Last edited by Andi11; 13.03.2017, 21:51.

            Коментар


            • Тук верно голямо потъване за сега съм извън борда

              Коментар


              • какво става - да не са изкарали хима от индекса?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  Аз си обяснявам нещата с друго или ...
                  Банката е самостоятелна единица, печелеща не по-малко от майката , взе си успешно изпита и значително по-лесно е да се прогнозира какво държи
                  Дори и откъм продажба нещата са по-лесни и възможни …
                  Разсъждавам така щото съм аматьорчик и нямам нужните умения да правя сложни сметки …особено на холдинги …
                  Затова винаги съм предпочитал да държа ЦКБ пред ХИМ ....
                  Много си прав, че банката по-прозрачна и предсказуема от холдинга. Още повече при него има голяма възможност за рискови инвестиции и всякакви други авантюри, дори нерегистрируемо източване. При това авторитетът на банката по-важен и там е стремежът за изрядност. Дано и към реномето на холдинга има същото отношение, но усилията в тази насока по-незабележими. Имам чувството, че майката напоследък (след добрите новини за дивидент) като нелюбимо детенце я третират. То и положителните резултати там от финансовата дейност.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                    Стигнахме и до паритет с банката тук. Или Хима е доста подценен или банката - надценена. Много интересно е какво ще следва. Друго интересно е защо админите трият мнения, в които не се нарушават правилата.
                    Аз си обяснявам нещата с друго или ...
                    Банката е самостоятелна единица, печелеща не по-малко от майката , взе си успешно изпита и значително по-лесно е да се прогнозира какво държи
                    Дори и откъм продажба нещата са по-лесни и възможни …
                    Разсъждавам така щото съм аматьорчик и нямам нужните умения да правя сложни сметки …особено на холдинги …
                    Затова винаги съм предпочитал да държа ЦКБ пред ХИМ ....

                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Като гледам кви репа се отвориха само.....

                      Коментар


                      • Стигнахме и до паритет с банката тук. Или Хима е доста подценен или банката - надценена. Много интересно е какво ще следва. Друго интересно е защо админите трият мнения, в които не се нарушават правилата.
                        Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                        Коментар


                        • доста интересно - бе изтрит пост, който казваше, че Химимпорт е много подценен ако се гледат активи ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от continental

                            Аз тук вече имам толкова малко акции, че на практика за мен е без значение накъде ще се движи цената.

                            Пожелавам успех на всички, които са решили да заложат на тази акция в дългосрочен план!
                            Доста смело изказване.

                            Коментар


                            • От дясно едни облаци излязоха....ще иде май и под 1.5

                              Коментар


                              • Ново дъно

                                Коментар

                                Working...
                                X