IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Хич и не задавай въпроси....
    За някои състояния - или добро или нищо......

    пп Два пъти написах нещо за ХИМ и два пъти ме изтриха.....А аз съм просто загрижен инвеститор....с мнооого акции на "групата".....
    Добре де, какъв е проблема, купувате на 1,10, продавате на 1,70, после купувате на 1,55 и продавате на 1,75/след новини за дивидент/ и хепи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Какво става с флагмана, защо пак даде крен!?!))) Нали Отгоре уж е само небето!?!? обаче отдоле гази в морето ))))))) По море върви, жаден стои ))))))
      Хич и не задавай въпроси....
      За някои състояния - или добро или нищо......

      пп Два пъти написах нещо за ХИМ и два пъти ме изтриха.....А аз съм просто загрижен инвеститор....с мнооого акции на "групата".....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Какво става с флагмана, защо пак даде крен!?!))) Нали Отгоре уж е само небето!?!? обаче отдоле гази в морето ))))))) По море върви, жаден стои ))))))
        Шамандура! Ту потъва, ту изскача. Важното е, че още плува и е закотвена на правилното място.

        Коментар


        • Какво става с флагмана, защо пак даде крен!?!))) Нали Отгоре уж е само небето!?!? обаче отдоле гази в морето ))))))) По море върви, жаден стои ))))))
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

            До 15 поръчки и до 2К на поръчка бая години ще му трябват да излиза на деня на акцията
            Не знаех, че има условия, аз няма да купувам и продавам

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

              До 15 поръчки и до 2К на поръчка бая години ще му трябват да излиза на деня на акцията
              Хаха около 20 Хил.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                Айде днес в "Деня на акциите" "големият" продавач, ако го има да си продаде всичко без да плаща ломисион и да се свършва с мъката, пък може и да порастнем малко
                До 15 поръчки и до 2К на поръчка бая години ще му трябват да излиза на деня на акцията

                Коментар


                • Айде днес в "Деня на акциите" "големият" продавач, ако го има да си продаде всичко без да плаща ломисион и да се свършва с мъката, пък може и да порастнем малко

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

                    Един път го играх тоя номер ама с 20К от ДСК Сега да ти кажа ли кога го теглих? Ноември 2007 и ги наших на ОЦК на към 50 лева средно и на 126 си викам това е то другия ХДПът и така докато ги продам най-накрая на 8 лева Та не искам репо вечИ.

                    Така е, за сега си е време да се връщат заемните, но и по добри стихии ще се вихрят още, с пърленца и теленца

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                      И на това се намира решение, закови ги през репо!
                      Един път го играх тоя номер ама с 20К от ДСК Сега да ти кажа ли кога го теглих? Ноември 2007 и ги наших на ОЦК на към 50 лева средно и на 126 си викам това е то другия ХДПът и така докато ги продам най-накрая на 8 лева Та не искам репо вечИ.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
                        Сега ще се хвалим че имаме повече от 10К напоръчка ли? Едната я оправиха. Ако имах 20 бонки свободни щях да ги бодна пък и с риск да се сурне надолу.

                        И на това се намира решение, закови ги през репо!

                        Коментар


                        • Сега ще се хвалим че имаме повече от 10К напоръчка ли? Едната я оправиха. Ако имах 20 бонки свободни щях да ги бодна пък и с риск да се сурне надолу.

                          Коментар


                          • Интересни въпроси, чакам с нетърпение резултатите

                            Коментар


                            • Здравейте колеги,

                              както много от вас помнят, през 2013 г. и 2014 г. проведох проучване за профила на инвестиращите на БФБ. Тази година отново провеждам същото проучване, за да видим как той се е изменил през последните години. Моля всеки от вас да вземе участие и да помогне с разпространяването на анкетата, за да имаме колкото се може по-пълна картина. Участието в проучването е напълно анонимно и резултатите ще се разглеждат в обобщен вид само. Анкетата ще бъде активна до 31 март 2017 г., а последващия анализ ще се разпространи за свободно ползване от всички.

                              директен линк за достъп и копиране: https://docs.google.com/forms/d/e/1F...65lVg/viewform

                              Благодаря предварително на всички участници.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                                Обикновено тук като почне да се мечтае за ниски цени и става обратното

                                Алее, не е проблем да си скиптичен, даже е полезно. Мен ме дразни когато се хули родното, ама накрая все край него се въртим..
                                Батя, не си ме разбрал. Аз не хуля родното, ако хуля и критикувам това са родните мажоритари, които са много далеч от истината. Апропо, ако само хулех нямаше 37% от портфейла ми да е тук.
                                “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                                Коментар

                                Working...
                                X