IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тази промоцията край няма. В тази гора мечките много големи. Някой лондончанин само ще ги оправи.
    Last edited by realista; 20.03.2017, 15:43.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
      Тук промоцията идва към своя край
      а дано , ама....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение

        Изчакай до следващата седмица. Да минат изборите и гледай какво става
        пръзул ли? отчета за ку1 ще е по-важен. ...м ти и изборите...
        баси.... само да пролетите дано избират с главата си а не с гъза.... че отново безвремие ще настане.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
          тази позиция дали няма да отлепи!? че тъкмо дозаредих едни 13 и чакам дабъл!
          Изчакай до следващата седмица. Да минат изборите и гледай какво става

          Коментар


          • тази позиция дали няма да отлепи!? че тъкмо дозаредих едни 13 и чакам дабъл!

            Коментар


            • реших да отново да се пробвам, пък да видим. пообрах днес крушите добре дошли към предният пакет

              Коментар


              • Тук промоцията идва към своя край

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Може да, а може и не))) Гросе,не ме успокоявай сега, имам достатъчно и от други позиции, не страдам, но и да не хвалим излишно шита)))) ПАдре ми каза така - истината лекува))))))

                  - Бре тоя Падре!
                  Бая трябва да си се задържало под патрахиля, - толкоз паметни мисли ти е втълпило! и всите ги спомнш!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    Може да, а може и не))) Гросе,не ме успокоявай сега, имам достатъчно и от други позиции, не страдам, но и да не хвалим излишно шита)))) ПАдре ми каза така - истината лекува))))))
                    Този кеш 3 200 000 лв който днес се реализира дали къде ще се насочи във вторник?Този тарикат дето
                    продава също го вижда и може да се отдръпне по-нагоре.
                    Last edited by Grosss; 17.03.2017, 23:37.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Gross
                      Може би чакат да се освободят повечко пари от други позиции,че да ги прикоткат.
                      Може да, а може и не))) Гросе,не ме успокоявай сега, имам достатъчно и от други позиции, не страдам, но и да не хвалим излишно шита)))) ПАдре ми каза така - истината лекува))))))
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Флагмане, флагманеее.... за нищо не ставаш !!!)))))) Да идва мечката да те гушне най-накрая, да въздъхнат всички с облекчение, че поне нещата са се изяснили ))))
                        Може би чакат да се освободят повечко пари от други позиции,че да ги прикоткат.

                        Коментар


                        • Не са само чужди, И аз има от шита )))))))))
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • А сакън! Не кани мечка в чужди портфейли!
                            Не е препоръка!

                            Коментар


                            • Флагмане, флагманеее.... за нищо не ставаш !!!)))))) Да идва мечката да те гушне най-накрая, да въздъхнат всички с облекчение, че поне нещата са се изяснили ))))
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Ами мисля си, че като влезе повече кеш...не нашите стотинки, дето си ги местим по позициите, а сериозни нови пари за някакъв период...те и от фонда си казаха, че това им е тактиката да пазаруват от по- малките. Но мръдне ли ХИМ групата ще се вкопчат като пирани. Най- вероятно са преценили, че не могат да потенцират ръст във въпросните дружества и са атакували там, където им стигат силите, за да покажат бързо потенциал и малко да побутнат ръста. А ХИМА и Зрънчо им трябват няколко сесии с по няколко стотин хиляди, за да потеглят и се надявам, че скоро и това ще се случи, но явно няма да е първото тримесечие, надявам се на второто и третото...
                                Не е препоръка!

                                Коментар

                                Working...
                                X