IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

    Вместо да сравняваш компании между които няма нищо общо, купувай, остават още няколко дни.
    Имам от тоя Потъник.От него няма да купя нищо повече.Трябваше отдавна да го разкарам.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

      Вместо да сравняваш компании между които няма нищо общо, купувай, остават още няколко дни.
      До кое събитие остават още няколко дни?
      The strongest stand last.

      Коментар


      • Дълъг химимпорт от обема на 1.47 евреииииииии
        къс дакс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

          Така е 40 ст е добра разлика,но нещо тук ми мирише тая артия.Не я харесвам много а когато стане така се получава историята с Пътища,Мостове,ОЦК и други.
          Вместо да сравняваш компании между които няма нищо общо, купувай, остават още няколко дни.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

            Много е вероятно фонда на Никиту да удари едно рамо 1.40 ,кой знае?Все пак 40 ст са една добра спекулация ако играеш със стотици хиляди лева.
            Така е 40 ст е добра разлика,но нещо тук ми мирише тая артия.Не я харесвам много а когато стане така се получава историята с Пътища,Мостове,ОЦК и други.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

              Ако пазара корегира Хима ще го видим на 1.10 лв а Дръвчо предполагам на 0.26-0.27 ст
              Много е вероятно фонда на Никиту да удари едно рамо 1.40 ,кой знае?Все пак 40 ст са една добра спекулация ако играеш със стотици хиляди лева.
              Last edited by Grosss; 04.04.2017, 06:38.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                Не че вземам страна обаче Батя позна за 2 ракети - Еврохолд и ПИБ и за това се сещам само на прима виста докато някои хора предвещаваха мечи пазар, който така и не се случи. Може и да е грешил преди, но в момента има добър нюх според мен. И все пак не е хубаво да слушате когото и да било, а да инвестирате по своя преценка.
                Според вас до какво дъно може да стигне Хима сега?
                Ами ЗХБГ?
                Ако пазара корегира Хима ще го видим на 1.10 лв а Дръвчо предполагам на 0.26-0.27 ст

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                  Предпочитам да "вярвам" на Батя отколкото на някой други посетители на форума, който му "повярва" в ПИБ намаза филията.
                  Успех тогава! Дано имаш късмет.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                    Ами то повечето инвеститори имат в портфейла си 10-12 компании.....нормално е да познаеш движението на минимум 2-3
                    А и всички, които са инвестирали в тези компании, са познали и са се възползвали. За мен текущото поведение на Химимпорт е странно, но не мога да кажа неочаквано. Погледнато от гледна точка на техническия анализ това е едно нормално поведение, но май този спад скоро ще достигне своя край. Въпросът е дали ще можем да се възползваме максимално от момента. Аз като такъв виждам листването на ЕТФ Експат в Лондон или откриването на новите фондове, за които говорехаот Експат. Важното е да има нов полъх, нови пари на борсата.
                    Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                      Не че вземам страна обаче Батя позна за 2 ракети - Еврохолд и ПИБ и за това се сещам само на прима виста докато някои хора предвещаваха мечи пазар, който така и не се случи. Може и да е грешил преди, но в момента има добър нюх според мен. И все пак не е хубаво да слушате когото и да било, а да инвестирате по своя преценка.
                      Според вас до какво дъно може да стигне Хима сега?
                      Ами ЗХБГ?
                      Ами то повечето инвеститори имат в портфейла си 10-12 компании.....нормално е да познаеш движението на минимум 2-3

                      Коментар


                      • Не че вземам страна обаче Батя позна за 2 ракети - Еврохолд и ПИБ и за това се сещам само на прима виста докато някои хора предвещаваха мечи пазар, който така и не се случи. Може и да е грешил преди, но в момента има добър нюх според мен. И все пак не е хубаво да слушате когото и да било, а да инвестирате по своя преценка.
                        Според вас до какво дъно може да стигне Хима сега?
                        Ами ЗХБГ?
                        Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                        Коментар


                        • Преди няколко дни бях пуснал графика на която показах, че цената падна под ЕМА 100. Сега пак пускам, защото вече е и под ЕМА 200. Надявам се цената да не се задържи дълго под тази пълзяща средна.

                          Мнението не е препоръка за търговия с акции.
                          Click image for larger version

Name:	1.JPG
Views:	1
Size:	48.5 КБ
ID:	3184673

                          Last edited by Бик в атака; 03.04.2017, 21:29.
                          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

                            Ти си му вярвай, но не ни го съобщавай! Нас това въобще не ни интересува.
                            Ама ти кавичките виждаш ли или наздравето ти е в повече?
                            И на мен не ми се чете как биеш меци и бици ама ми се налага

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                              Предпочитам да "вярвам" на Батя отколкото на някой други посетители на форума.
                              Ти си му вярвай, но не ни го съобщавай! Нас това въобще не ни интересува.
                              Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                                Ти пък ако вярваш на Батя до никъде няма да я докараш.
                                Предпочитам да "вярвам" на Батя отколкото на някой други посетители на форума, който му "повярва" в ПИБ намаза филията.
                                Last edited by polax; 03.04.2017, 21:05.

                                Коментар

                                Working...
                                X