IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

    Гласуваха ли вече дивидент по обикновените.......нещо съм проспал ли?
    Нищо...спекулации. Единствения сигурен дивидент е оставащия 1/2 по привилегированите.
    Мненията ми не са препоръка за търговия.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

      Гласуваха ли вече дивидент по обикновените.......нещо съм проспал ли?
      Още не, тепърва... Би трябвало да има поне колкото миналата година...
      Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
        За къде бързаме? Има и дивидентче, пак е по-добре от депозит. Докато не продадеш, не си на загуба. Аз си мисля, че продаващите ще съжаляват. Дали за банката ще дават дивидент?
        Гласуваха ли вече дивидент по обикновените.......нещо съм проспал ли?

        Коментар


        • За къде бързаме? Има и дивидентче, пак е по-добре от депозит. Докато не продадеш, не си на загуба. Аз си мисля, че продаващите ще съжаляват. Дали за банката ще дават дивидент?
          Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

          Коментар


          • Като гледам колко народ гледа да разкара акциите, няма да се изненадам, ако почервенее скоро.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
              не се научиха как се продава
              Цената се върна, където си беше сутринта...
              The strongest stand last.

              Коментар


              • не се научиха как се продава

                Коментар


                • бреей, какво става тук!? направо ракета ли отива да е?

                  Коментар


                  • опа..дане би вътрещарите да са надушили нещо за дивидент?

                    Коментар


                    • опа
                      бавно и тихо нагоре

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        Дано скоро се вдигне цената при тая гемия,че доста хора подлъга да инвестират в нея.При някой колеги ще стане 3 г да стискат горешия картоф на загуба.
                        По принцип си дразнител, но в случая си прав.
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • Дано скоро се вдигне цената при тая гемия,че доста хора подлъга да инвестират в нея.При някой колеги ще стане 3 г да стискат горешия картоф на загуба.

                          Коментар


                          • По - голямата печалба с 5 млн. се дължи основно на "Разаходи за данъци, нетно", която този път е положителна и прибавя към резултата. Значителен ръст и при печалбата от операции с финансови изнструменти.

                            Много добре и че дългът, който намаля значително в края на миналата година, продължава да е на ниски нива.

                            Последните отчети са оптимистични.
                            Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                            Коментар


                            • Тука най-вероятно акциите си остават в групата или в "наши" хора.
                              В бъдеще, когато акцията е на една друга цена ще се продават и на други акционери и чужденци, после цената ще падне, големите акционери ще решат да излизат, нашите герой ще ги натиснат цената ще отиде в ниското и така...................

                              Last edited by polax; 28.04.2017, 19:46.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                                Пенсионния им фонд купува, ако не е той да поеме продавачите смятайте къде ще е цената. Още ли имате надежди
                                Я кажи как разбра???Точно там е проблема,те не си искат акциите.(НИЩО НА НИКОГО НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ!!ИМАМ И ТО ДОСТА.)

                                Коментар

                                Working...
                                X