IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

    Е ти колко време чака да тръгне и ще продаваш точно когато се отпуши? Да не дърпам дявола за опашката, че два три шамара и ще го върнат в изходна позиция
    не съм казал че ще продавам веднага. като за самотен играч не ми е толкова зле половението и не бързам. но ми писна и се вбесявам от безхаберието за информираност на химаджийските компании.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

      на бфб не мисля засега. големите пари са извън бг
      Е ти колко време чака да тръгне и ще продаваш точно когато се отпуши? Да не дърпам дявола за опашката, че два три шамара и ще го върнат в изходна позиция

      Коментар


      • ПФБК се изтегли нагоре ли?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

          Имаш ли по добър вариант за вход някъде другаде ако излезеш от тук. Много хора твърдят, че останалите са се набалончили. Ако може да се очаква някакъв сериозен и бърз ръст мисля, че той ще е тук. Просто търпение му е майката, все пак акциите не са домати да се развалят ! Устискалите тук мисля, ще останат доволни в един момент !
          на бфб не мисля засега. големите пари са извън бг

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

            според мен средата на юни
            Мисля, че трябва да е до края на този месец, тъй като се пуска минимум 1 месец преди самото ОСА. То от своя страна пък не може да се проведе късно в годината.
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pig Разгледай мнение
              Кога се очаква да видим съобщение за ОСА ?
              според мен средата на юни

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                аиде, барем тебе те послушат, че искам да излизам оттук вече. само дето ще е бажно и мъчително с тия бройки
                Имаш ли по добър вариант за вход някъде другаде ако излезеш от тук. Много хора твърдят, че останалите са се набалончили. Ако може да се очаква някакъв сериозен и бърз ръст мисля, че той ще е тук. Просто търпение му е майката, все пак акциите не са домати да се развалят ! Устискалите тук мисля, ще останат доволни в един момент !

                Коментар


                • Кога се очаква да видим съобщение за ОСА ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                    Няма от какво толкова да се оплакваме тук, очакваме и дивиденти ! Цената рано или късно ще потегли нагоре
                    аиде, барем тебе те послушат, че искам да излизам оттук вече. само дето ще е бажно и мъчително с тия бройки

                    Коментар


                    • Няма от какво толкова да се оплакваме тук, очакваме и дивиденти ! Цената рано или късно ще потегли нагоре

                      Коментар


                      • Когато процентите говорят, и боговете мълчат!

                        Коментар


                        • Търговията на борсата е измерител на доверието. А тук няма кой знай кво доверие.

                          Коментар


                          • Кво да се коментира! Посоката е нагоре.

                            Коментар


                            • Тук не се коментира, тук се слуша.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
                                Защо никой не коментира тук? Всеки се ослушва да не излезе пак продавача да удари якия шамар по бидовете Да се надяваме, че са му свършили бройките. Ако е така, "sky is the limit" както се казва
                                Да, за това се мълчи..
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X