IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Колеги, знам че най-вероятно ще намеря отговора в темата, но съм на работа и няма да имам време да потърся... Ако днес купя акции на Химимпорт те ще се класират ли за дивидента тази година? )

    Коментар


    • Според мен сега е момента някой да дръпне спусъка с едно две по-големи обирания и ще видим спекулантите как ще я добутат до 2лв

      Коментар


      • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
        Все си мисля ,че се натиска акцията заради тези проверки и предписания за това каква част трябва да се държи от свързани лица /визирам ПФ /
        Само разсъждавам ...Имам акции ...)
        Пенсионните фондове на ЦКБ Сила и Съгласие нямат акции на Химимпорт.

        Коментар


        • Все си мисля ,че се натиска акцията заради тези проверки и предписания за това каква част трябва да се държи от свързани лица /визирам ПФ /
          Само разсъждавам ...Имам акции ...)

          Коментар


          • Тихо, да не го урочасаме... Някакво инфо за ОСА на ЦКБ?
            Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

            Коментар


            • Май ще счупим гипса, най сетне

              Коментар


              • Днес ако минем над 1,75лв значи че бариерата е вдигната

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Damodaran Разгледай мнение

                  Невероятен кораб, надявам се ФЛАГМЕНЪТ ДА ПОЕМЕ ПО СВОЯ ПЪТ И ДА ПОРИ ВЪЛНИТЕ!!!
                  хахахахаха.... или пък нещо друго да пори!????

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                    Крайно време е да си спомним култовата снимка, характерна за тази тема през 2007 г. Остава и Kiro да каже неговото си [ATTACH=CONFIG]n3204569[/ATTACH]
                    Невероятен кораб, надявам се ФЛАГМЕНЪТ ДА ПОЕМЕ ПО СВОЯ ПЪТ И ДА ПОРИ ВЪЛНИТЕ!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                      с тия пакети борбата може да е за наместване в редичката за дивидентец. след това отново пакетеца ще мине при някой друг, като се подсигури дижидента през октомври
                      Възможно е но тогава пакета трябва да е "в наши" хора и да не пречи на цената да върви нагоре.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                        с тия пакети борбата може да е за наместване в редичката за дивидентец. след това отново пакетеца ще мине при някой друг, като се подсигури дижидента през октомври
                        Ще рискува 1 600 000 българси лева за 50 000 лв. дивидент ..... добър си !!!!

                        Коментар


                        • с тия пакети борбата може да е за наместване в редичката за дивидентец. след това отново пакетеца ще мине при някой друг, като се подсигури дижидента през октомври

                          Коментар


                          • Крайно време е да си спомним култовата снимка, характерна за тази тема през 2007 г. Остава и Kiro да каже неговото си
                            Click image for larger version

Name:	flagman_orig.jpg
Views:	4
Size:	49.8 КБ
ID:	3204569
                            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                            Коментар


                            • Дано са вече в миналото тези пакети за продаване и да ходим към едни по приятни цени на ХИМ групата. Не е препоръка!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                                Това ли чакахме, или има още
                                Химимпорт АД 16:17 925 000 1,716 1 587 300,00
                                Топчето гръмна! Може пък и да се поотпуши.

                                Коментар

                                Working...
                                X