IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
    Ударям по едно рамо сегис тогис, в дневния завършек забелязах нещо съблазнително в едни бройки !
    - пък да видим ... кога ?
    Утре тези бройки може и да ги няма. Не се облизвай предварително. Идва един момент, в който се започва "който изпревари той завари"!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение
      на кой тук му обещах да пусна пазара след като си напазарувам 1.725 мисля е добра цена :?
      Явно си баткото на Батя.Евала,голЕм си !

      Коментар


      • на кой тук му обещах да пусна пазара след като си напазарувам 1.725 мисля е добра цена :?
        http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

        Коментар


        • Ударям по едно рамо сегис тогис, в дневния завършек забелязах нещо съблазнително в едни бройки !
          - пък да видим ... кога ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение
            добре вървим/качваме :-)
            Изпреварва ти се прогнозата с около месец

            Коментар


            • добре вървим/качваме :-)

              Коментар


              • Мисля че утре е последния ден за придобиване на право за глас в общото събрание

                Коментар


                • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                  Защо да е тъпо, такава е стратегията на купувача ... до сега му носи успех
                  Защото трябва да чакаме до утре да видим развръзката...

                  Това, че очевидно работи си е друга тема.
                  Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                  Коментар


                  • Ади ве Кире.......UP 4000 ............
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Защо да е тъпо, такава е стратегията на купувача ... до сега му носи успех

                      Коментар


                      • Много е тъпо, че екшънът винаги е в края на търговската сесия... Стискаме палци
                        Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                        Коментар


                        • Преди 5 минути се чудех дали ще ударим 1,8 днес, сега съм сигурен

                          ПС май ще сбъркам
                          Last edited by polax; 13.06.2017, 16:53.

                          Коментар


                          • Добре се купува на аск-а

                            Коментар


                            • Да си призная постоянно ме човърка идеята на ръководството по отношение на .... облигациите..... този инструмент се ползва предимно за мащабна инвестиция

                              Коментар


                              • Времето ще покаже, кой прав и кой крив !
                                Може и да бъркам, нямам претенции за всезнаещ, инвестициите и борсата са ми хоби !

                                Коментар

                                Working...
                                X